Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-13 I. osztály Dél-Kelet 7. forduló

2018.10.13 - 16:00

Kiskunhalas, Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont (Városi Sportpálya)

MLSZ

U-13 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
GÁL SZILÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BECZE MILÁN, FÜLÖP JÓZSEF
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
60'
30'

Gólok

 

0 - 1

10'

VAS MILÁN

 

0 - 2

13'

VAS MILÁN

 

0 - 3

14'

SCHNEIDER NÁNDOR ADRIÁN

 

0 - 4

26'

KERÉNYI ZOLTÁN

 

0 - 5

30'

HAJNAL CSABA

 

0 - 6

45'

SCHNEIDER NÁNDOR ADRIÁN

 

0 - 7

51'

KOHUT MÁTÉ

 

0 - 8

57'

LIPTÁK ZALÁN GYÖRGY

 

0 - 9

59'

KERÉNYI ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 7 7 0 0 63 3 60 21 8.3
2 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 7 5 1 1 19 9 10 16 8.7
3 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 6 5 0 1 41 10 31 15 9.3
4 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 7 5 0 2 13 12 1 15 8.1
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 4 1 1 30 8 22 13 8.3
6 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 7 4 0 3 23 16 7 12 6.4
7 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 6 4 0 2 19 14 5 12 4.8
8 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 7 2 1 4 5 24 -19 7 5
9 GYULASPORT GYULASPORT 6 1 2 3 7 19 -12 5 8.5
10 LUA BAJA LUA BAJA 7 1 0 6 7 25 -18 3 5.6
11 KARCAGI SE KARCAGI SE 6 1 0 5 3 46 -43 3 6.3
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 6 0 1 5 5 32 -27 1 4
13 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 0 0 6 3 20 -17 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 4 0 0 15 1 14 12 3 3 0 0 8 0 8 9 7 7 0 0 23 1 22 21
2 CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 4 0 0 17 1 16 12 2 1 1 0 5 2 3 4 6 5 1 0 22 3 19 16
3 CEGLÉDI VSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 1 0 7 0 7 10 3 1 1 1 3 3 0 4 7 4 2 1 10 3 7 14
4 CEGLÉDI VSE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4 2 1 1 3 6 -3 7 3 1 2 0 2 1 1 5 7 3 3 1 5 7 -2 12
5 CEGLÉDI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 1 1 13 3 10 7 6 3 2 1 17 4 13 11
6 CEGLÉDI VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3 1 1 1 4 4 0 4 3 2 0 1 4 1 3 6 6 3 1 2 8 5 3 10
7 CEGLÉDI VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 0 0 3 1 5 -4 0 4 3 0 1 9 1 8 9 7 3 0 4 10 6 4 9
8 CEGLÉDI VSE GYULASPORT 3 0 1 2 1 8 -7 1 3 2 1 0 4 1 3 7 6 2 2 2 5 9 -4 8
9 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA UFC 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 0 3 1 12 -11 3 7 2 1 4 2 13 -11 7
10 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 0 1 2 0 5 -5 1 3 0 3 0 2 2 0 3 6 0 4 2 2 7 -5 4
11 CEGLÉDI VSE LUA BAJA 4 1 0 3 1 3 -2 3 3 0 0 3 1 7 -6 0 7 1 0 6 2 10 -8 3
12 CEGLÉDI VSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 0 4 0 14 -14 0 6 0 1 5 1 17 -16 1
13 CEGLÉDI VSE KARCAGI SE 3 0 1 2 0 14 -14 1 3 0 0 3 0 8 -8 0 6 0 1 5 0 22 -22 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 4 4 0 0 41 3 38 12 3 3 0 0 22 0 22 9 7 7 0 0 63 3 60 21
2 CEGLÉDI VSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 4 3 1 0 12 2 10 10 3 2 0 1 7 7 0 6 7 5 1 1 19 9 10 16
3 CEGLÉDI VSE SZOLNOKI MÁV UP. FC 4 4 0 0 33 5 28 12 2 1 0 1 8 5 3 3 6 5 0 1 41 10 31 15
4 CEGLÉDI VSE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 4 3 0 1 9 10 -1 9 3 2 0 1 4 2 2 6 7 5 0 2 13 12 1 15
5 CEGLÉDI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 2 0 0 7 1 6 6 4 2 1 1 23 7 16 7 6 4 1 1 30 8 22 13
6 CEGLÉDI VSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 1 0 2 3 12 -9 3 4 3 0 1 20 4 16 9 7 4 0 3 23 16 7 12
7 CEGLÉDI VSE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 3 2 0 1 10 9 1 6 3 2 0 1 9 5 4 6 6 4 0 2 19 14 5 12
8 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA UFC 3 2 1 0 3 1 2 7 4 0 0 4 2 23 -21 0 7 2 1 4 5 24 -19 7
9 CEGLÉDI VSE GYULASPORT 3 1 0 2 3 13 -10 3 3 0 2 1 4 6 -2 2 6 1 2 3 7 19 -12 5
10 CEGLÉDI VSE LUA BAJA 4 1 0 3 6 10 -4 3 3 0 0 3 1 15 -14 0 7 1 0 6 7 25 -18 3
11 CEGLÉDI VSE KARCAGI SE 3 1 0 2 1 21 -20 3 3 0 0 3 2 25 -23 0 6 1 0 5 3 46 -43 3
12 CEGLÉDI VSE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 0 4 2 28 -26 0 6 0 1 5 5 32 -27 1
13 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 0 0 3 1 15 -14 0 3 0 0 3 2 5 -3 0 6 0 0 6 3 20 -17 0
 
LUA BAJA
-----5 - 0-0 - 21 - 30 - 5--
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
9 - 17 - 1---12 - 0-----13 - 1
BÉKÉSCSABA UFC
1 - 0--1 - 1---1 - 0----
CEGLÉDI VSE
----0 - 7-1 - 2---0 - 6-
GYULASPORT
---2 - 1----0 - 61 - 6--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
----3 - 1------4 - 0
KARCAGI SE
---1 - 0-0 - 12---0 - 9--
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
5 - 0-2 - 0--2 - 2-----3 - 0
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
-0 - 9-2 - 1----4 - 03 - 0--
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
-0 - 4-----5 - 3--5 - 2-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
-0 - 92 - 1----1 - 2----
SZOLNOKI MÁV UP. FC
--12 - 0--5 - 28 - 2----8 - 1
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
----2 - 2---1 - 2---

Meccsek

KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

2018. 09. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 09. 15:00
Törökszentmiklósi FC
2018. 09. 09. 15:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 09. 15. 10:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 15. 10:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 09. 22. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 22. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 09. 30. 13:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 30. 13:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 03. 16:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2018. 10. 03. 16:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 10. 13. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 13. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 10. 20. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 20. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
KARCAGI SE
2018. 10. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 11. 03. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT
2018. 11. 11. 11:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 11. 11:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 11. 24. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 24. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 03. 02. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 02. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 03. 09. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 03. 16. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 03. 16. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 03. 23. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 23. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 31. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 04. 03. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 03. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
LUA BAJA
2019. 04. 13. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 04. 13. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 04. 20. 11:30
Karcag Se
2019. 04. 20. 11:30
Karcag Se
KARCAGI SE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 04. 27. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 01. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 01. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 05. 11. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 05. 25. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA

2018. 09. 01. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 01. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 09. 06. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2018. 09. 06. 18:00
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 09. 12. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 12. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 22. 11:30
Tápé ESK Sportpálya
2018. 09. 22. 11:30
Tápé ESK Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 09. 29. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 09. 29. 14:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
LUA BAJA
2018. 10. 06. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 10. 06. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KARCAGI SE
2018. 10. 13. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 13. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 10. 20. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 10. 20. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 25. 16:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 25. 16:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 11. 03. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 11. 03. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2018. 11. 17. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 17. 11:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 23. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 23. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 03. 03. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 03. 03. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 03. 09. 10:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 03. 09. 10:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 04. 23. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 04. 23. 17:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA UFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 03. 24. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 03. 24. 11:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 03. 30. 14:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2019. 03. 30. 14:30
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 04. 07. 11:30
Karcag Se
2019. 04. 07. 11:30
Karcag Se
KARCAGI SE
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 04. 13. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 04. 13. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 04. 18. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 18. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 05. 08. 15:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 05. 08. 15:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
GYULASPORT
2019. 05. 05. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 05. 05. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 05. 15. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 15. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 05. 25. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 05. 25. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom