Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-13 I. osztály Dél-Kelet 9. forduló

2018.10.28 - 10:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

U-13 I. osztály Dél-Kelet

Játékvezető
ÁRTIM JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ LAURA EMERENCIA, CSÍK RÓBERT
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
60'
30'

Gólok

TÓTH LÁSZLÓ

28'

1 - 0

 

 

1 - 1

53'

DÖMÖTÖR ANDOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 9 9 0 0 70 3 67 27 7.9
2 SZOLNOKI MÁV UP. FC SZOLNOKI MÁV UP. FC 8 7 0 1 53 11 42 21 8.8
3 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 9 6 1 2 23 15 8 19 7.8
4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 5 2 2 20 15 5 17 6.8
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 8 5 1 2 33 12 21 16 8.1
6 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 OROSHÁZI MTK-ULE 1913 8 5 0 3 23 20 3 15 6
7 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 8 4 0 4 23 20 3 12 6.6
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 8 2 1 5 13 33 -20 7 6.4
9 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 8 2 1 5 5 26 -21 7 5.4
10 LUA BAJA LUA BAJA 9 2 0 7 10 34 -24 6 6.2
11 GYULASPORT GYULASPORT 8 1 2 5 8 23 -15 5 7.3
12 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 1 0 7 9 23 -14 3 6.5
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 8 1 0 7 5 60 -55 3 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 5 5 0 0 17 1 16 15 4 3 1 0 8 0 8 10 9 8 1 0 25 1 24 25
2 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 5 5 0 0 23 1 22 15 3 2 1 0 8 2 6 7 8 7 1 0 31 3 28 22
3 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 4 1 0 8 0 8 13 4 1 1 2 3 5 -2 4 9 5 2 2 11 5 6 17
4 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5 3 1 1 7 6 1 10 4 1 2 1 2 2 0 5 9 4 3 2 9 8 1 15
5 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4 2 1 1 7 5 2 7 4 2 0 2 4 2 2 6 8 4 1 3 11 7 4 13
6 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 1 2 0 4 1 3 5 5 2 1 2 14 6 8 7 8 3 3 2 18 7 11 12
7 KARCAGI SE GYULASPORT 4 0 2 2 1 8 -7 2 4 3 1 0 5 1 4 10 8 3 3 2 6 9 -3 12
8 KARCAGI SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 4 0 0 4 1 8 -7 0 4 3 0 1 9 1 8 9 8 3 0 5 10 9 1 9
9 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 1 3 1 12 -11 4 8 2 2 4 2 13 -11 8
10 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 3 3 0 4 5 1 0 4 1 14 -13 3 8 2 1 5 4 17 -13 7
11 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 4 1 1 2 1 5 -4 4 4 0 3 1 2 4 -2 3 8 1 4 3 3 9 -6 7
12 KARCAGI SE LUA BAJA 5 1 0 4 1 4 -3 3 4 0 0 4 1 13 -12 0 9 1 0 8 2 17 -15 3
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 4 0 1 3 0 15 -15 1 4 0 0 4 0 12 -12 0 8 0 1 7 0 27 -27 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA 5 5 0 0 46 3 43 15 4 4 0 0 24 0 24 12 9 9 0 0 70 3 67 27
2 KARCAGI SE SZOLNOKI MÁV UP. FC 5 5 0 0 41 6 35 15 3 2 0 1 12 5 7 6 8 7 0 1 53 11 42 21
3 KARCAGI SE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 5 4 0 1 18 12 6 12 4 2 1 1 5 3 2 7 9 6 1 2 23 15 8 19
4 KARCAGI SE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 5 3 2 0 13 3 10 11 4 2 0 2 7 12 -5 6 9 5 2 2 20 15 5 17
5 KARCAGI SE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 3 0 0 9 1 8 9 5 2 1 2 24 11 13 7 8 5 1 2 33 12 21 16
6 KARCAGI SE OROSHÁZI MTK-ULE 1913 4 3 0 1 14 10 4 9 4 2 0 2 9 10 -1 6 8 5 0 3 23 20 3 15
7 KARCAGI SE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 4 1 0 3 3 16 -13 3 4 3 0 1 20 4 16 9 8 4 0 4 23 20 3 12
8 KARCAGI SE TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 3 1 1 1 6 5 1 4 5 1 0 4 7 28 -21 3 8 2 1 5 13 33 -20 7
9 KARCAGI SE BÉKÉSCSABA UFC 3 2 1 0 3 1 2 7 5 0 0 5 2 25 -23 0 8 2 1 5 5 26 -21 7
10 KARCAGI SE LUA BAJA 5 2 0 3 8 11 -3 6 4 0 0 4 2 23 -21 0 9 2 0 7 10 34 -24 6
11 KARCAGI SE GYULASPORT 4 1 0 3 3 15 -12 3 4 0 2 2 5 8 -3 2 8 1 2 5 8 23 -15 5
12 KARCAGI SE CEGLÉDI VSE 4 1 0 3 6 15 -9 3 4 0 0 4 3 8 -5 0 8 1 0 7 9 23 -14 3
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 4 1 0 3 1 26 -25 3 4 0 0 4 4 34 -30 0 8 1 0 7 5 60 -55 3
 
LUA BAJA
---2 - 1-5 - 0-0 - 21 - 30 - 5--
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
9 - 17 - 1---12 - 05 - 0----13 - 1
BÉKÉSCSABA UFC
1 - 0--1 - 1---1 - 0----
CEGLÉDI VSE
----0 - 7-1 - 2-5 - 0-0 - 6-
GYULASPORT
-0 - 2-2 - 1----0 - 61 - 6--
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--2 - 0-3 - 1------4 - 0
KARCAGI SE
---1 - 0-0 - 12---0 - 9-0 - 5
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
5 - 0-2 - 0--2 - 2-1 - 1---3 - 0
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
-0 - 9-2 - 1--9 - 2-4 - 03 - 0--
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
-0 - 4---4 - 1-5 - 3--5 - 2-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
-0 - 92 - 1----1 - 2--0 - 4-
SZOLNOKI MÁV UP. FC
8 - 1-12 - 0--5 - 28 - 2----8 - 1
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
---3 - 12 - 2---1 - 2---

Meccsek

KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2018. 09. 02. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 02. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 08. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 08. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 15. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 15. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2018. 10. 31. 12:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 31. 12:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 09. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 09. 30. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 06. 11:30
Tápé ESK Sportpálya
2018. 10. 06. 11:30
Tápé ESK Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 14. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
LUA BAJA
2018. 10. 20. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2018. 10. 20. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 10. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 11. 02. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 02. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KARCAGI SE
2018. 11. 11. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2018. 11. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 11. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 03. 02. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 03. 02. 11:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 10. 10:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 10. 10:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 17. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 03. 17. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 03. 24. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 03. 24. 13:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2019. 03. 30. 12:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 03. 30. 12:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 07. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 07. 11:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 04. 13. 11:30
Baja Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 11:30
Baja Városi Sporttelep
LUA BAJA
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 04. 18. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 04. 18. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2019. 04. 27. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 02. 17:00
Karcag Se
2019. 05. 02. 17:00
Karcag Se
KARCAGI SE
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 11. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 05. 11. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
GYULASPORT
2019. 05. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 05. 19. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA

KISKUNHALASI SZILÁDY RFC

2018. 09. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 01. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 09. 15:00
Törökszentmiklósi FC
2018. 09. 09. 15:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 09. 15. 10:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 15. 10:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
2018. 09. 22. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 22. 13:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 09. 30. 13:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 30. 13:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 03. 16:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
2018. 10. 03. 16:00
Bajai Petőfi-szigeti Sporttelep
LUA BAJA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 10. 13. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 13. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
2018. 10. 20. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 20. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
KARCAGI SE
2018. 10. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 10. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 11. 03. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
GYULASPORT
2018. 11. 11. 11:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 11. 11:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP. FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2018. 11. 24. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 24. 15:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 03. 02. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 02. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 03. 09. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 03. 16. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
2019. 03. 16. 12:30
OMTK-ULE 1913 Sporttelep
OROSHÁZI MTK-ULE 1913
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 03. 23. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 23. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 31. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 31. 11:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 04. 03. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 03. 16:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
LUA BAJA
2019. 04. 13. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 04. 13. 13:30
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA LABD. AKADÉMIA
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 04. 20. 11:30
Karcag Se
2019. 04. 20. 11:30
Karcag Se
KARCAGI SE
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 04. 27. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
2019. 05. 01. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 01. 12:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
2019. 05. 11. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZOLNOKI MÁV UP. FC
2019. 05. 25. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 11:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom