Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-12 I. osztály Észak-Nyugat 4. forduló

2018.09.23 - 11:00

Söpte, Söpte SE

MLSZ

U-12 I. osztály Észak-Nyugat

Játékvezető
LOVRANICS GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PAPP JÁNOS, SZVORDA MELINDA
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR
60'
30'

Gólok

HÉRA OLIVÉR

12'

1 - 0

 

 

1 - 1

16'

SZABÓ MÁRKÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 4 0 0 20 1 19 12 10.3
2 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 4 4 0 0 19 1 18 12 6.5
3 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 4 2 2 0 9 2 7 8 6
4 ZTE AKADÉMIA ZTE AKADÉMIA 4 2 1 1 7 3 4 7 7
5 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 4 2 1 1 10 10 0 7 6.3
6 SC SOPRON SC SOPRON 3 2 0 1 14 3 11 6 7
7 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 4 2 0 2 7 11 -4 6 7.8
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 2 0 2 6 13 -7 6 6.8
9 PÁPAI ELC  PÁPAI ELC  3 1 0 2 1 7 -6 3 6
10 ÜSTÖKÖS FC GYŐR ÜSTÖKÖS FC GYŐR 4 1 0 3 5 20 -15 3 7.3
11 KIRÁLY SZE KIRÁLY SZE 3 0 0 3 3 9 -6 0 6
12 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 4 0 0 4 3 11 -8 0 5
13 NAGYKANIZSAI ULE NAGYKANIZSAI ULE 3 0 0 3 2 15 -13 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYKANIZSAI ULE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 9 1 8 9
2 NAGYKANIZSAI ULE ETO FC GYŐR 2 2 0 0 7 1 6 6 2 0 2 0 0 0 0 2 4 2 2 0 7 1 6 8
3 NAGYKANIZSAI ULE GYIRMÓT SE GYŐR 2 1 1 0 5 0 5 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 7 1 6 8
4 NAGYKANIZSAI ULE ZTE AKADÉMIA 2 1 1 0 4 0 4 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 6 0 6 8
5 NAGYKANIZSAI ULE SC SOPRON 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 2 0 0 8 1 7 6 3 2 0 1 8 2 6 6
6 NAGYKANIZSAI ULE HÉVÍZ SK 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 2 0 2 2 5 -3 6
7 NAGYKANIZSAI ULE LURKÓ UFC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 2 1 3 5 -2 5
8 NAGYKANIZSAI ULE PÁPAI ELC 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 1 1 0 4
9 NAGYKANIZSAI ULE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 1 1 1 6 -5 1 4 1 1 2 2 8 -6 4
10 NAGYKANIZSAI ULE ÜSTÖKÖS FC GYŐR 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 1 1 2 3 10 -7 4
11 NAGYKANIZSAI ULE CSORNAI SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 2 6 -4 3
12 NAGYKANIZSAI ULE KIRÁLY SZE 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
13 NAGYKANIZSAI ULE NAGYKANIZSAI ULE 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 0 3 2 9 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYKANIZSAI ULE ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 2 0 0 17 0 17 6 2 2 0 0 3 1 2 6 4 4 0 0 20 1 19 12
2 NAGYKANIZSAI ULE ETO FC GYŐR 2 2 0 0 15 1 14 6 2 2 0 0 4 0 4 6 4 4 0 0 19 1 18 12
3 NAGYKANIZSAI ULE GYIRMÓT SE GYŐR 2 1 1 0 5 1 4 4 2 1 1 0 4 1 3 4 4 2 2 0 9 2 7 8
4 NAGYKANIZSAI ULE ZTE AKADÉMIA 2 1 0 1 4 2 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 7 3 4 7
5 NAGYKANIZSAI ULE LURKÓ UFC 2 1 1 0 6 3 3 4 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 2 1 1 10 10 0 7
6 NAGYKANIZSAI ULE SC SOPRON 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 2 0 0 14 2 12 6 3 2 0 1 14 3 11 6
7 NAGYKANIZSAI ULE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 2 0 2 7 11 -4 6
8 NAGYKANIZSAI ULE CSORNAI SE 2 1 0 1 2 4 -2 3 2 1 0 1 4 9 -5 3 4 2 0 2 6 13 -7 6
9 NAGYKANIZSAI ULE PÁPAI ELC 2 0 0 2 0 7 -7 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 7 -6 3
10 NAGYKANIZSAI ULE ÜSTÖKÖS FC GYŐR 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 0 2 1 16 -15 0 4 1 0 3 5 20 -15 3
11 NAGYKANIZSAI ULE KIRÁLY SZE 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 0 0 3 3 9 -6 0
12 NAGYKANIZSAI ULE HÉVÍZ SK 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 0 0 4 3 11 -8 0
13 NAGYKANIZSAI ULE NAGYKANIZSAI ULE 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 0 3 2 15 -13 0
 
CSORNAI SE
--0 - 3-------2 - 1-
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
---2 - 0-----1 - 5--
ETO FC GYŐR
8 - 1-----7 - 0-----
GYIRMÓT SE GYŐR
-5 - 1---------0 - 0
HÉVÍZ SK
1 - 3---1 - 2-------
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
-------3 - 0--14 - 0-
KIRÁLY SZE
--------0 - 1--1 - 3
LURKÓ UFC
---1 - 1--5 - 2-----
NAGYKANIZSAI ULE
---------1 - 9--
PÁPAI ELC
--0 - 3----0 - 4----
SC SOPRON
-----0 - 1------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
-1 - 3------3 - 1---
ZTE AKADÉMIA
--0 - 1-4 - 1-------

Meccsek

LURKÓ UFC

2018. 08. 30. 11:30
Perutz Stadion
2018. 08. 30. 11:30
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2018. 09. 10. 16:30
Söpte SE
2018. 09. 10. 16:30
Söpte SE
LURKÓ UFC
KIRÁLY SZE
2018. 09. 15. 11:00
ETO Stadion
2018. 09. 15. 11:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
LURKÓ UFC
2018. 09. 23. 11:00
Söpte SE
2018. 09. 23. 11:00
Söpte SE
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 09. 29. 10:30
Hévízi Sportpálya
2018. 09. 29. 10:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
LURKÓ UFC
2018. 10. 07. 10:00
Söpte SE
2018. 10. 07. 10:00
Söpte SE
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2018. 10. 13. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2018. 10. 13. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
LURKÓ UFC
2018. 10. 21. 15:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 10. 21. 15:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 10. 28. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 10. 28. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
LURKÓ UFC
2018. 11. 04. 11:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 11. 04. 11:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2018. 11. 10. 16:30
Csornai SE
2018. 11. 10. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2018. 11. 16. 19:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 11. 16. 19:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ZTE AKADÉMIA
2019. 03. 02. 16:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 03. 02. 16:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
03. 02. 16:30
PÁPAI ELC
2019. 03. 10. 11:00
Király Sportlétesítmény
2019. 03. 10. 11:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
03. 10. 11:00
LURKÓ UFC
2019. 03. 16. 17:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 03. 16. 17:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
03. 16. 17:30
ETO FC GYŐR
2019. 03. 23.
ALCUFER Stadion
2019. 03. 23.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
03. 23.
LURKÓ UFC
2019. 03. 30. 15:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
03. 30. 15:30
HÉVÍZ SK
2019. 04. 06.
Győr Egyetemi pálya
2019. 04. 06.
Győr Egyetemi pálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
04. 06.
LURKÓ UFC
2019. 04. 13. 15:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 04. 13. 15:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
04. 13. 15:30
SC SOPRON
2019. 04. 20.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 20.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
04. 20.
LURKÓ UFC
2019. 04. 27.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 04. 27.
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
04. 27.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2019. 05. 04.
MTE-1904 Sporttelep
2019. 05. 04.
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
05. 04.
LURKÓ UFC
2019. 05. 11. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2019. 05. 11. 09:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
05. 11. 09:00
CSORNAI SE
2019. 05. 18. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 18. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
05. 18. 14:00
LURKÓ UFC

GYIRMÓT SE GYŐR

2018. 09. 02. 10:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 02. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2018. 09. 09. 11:30
Csornai SE
2018. 09. 09. 11:30
Csornai SE
CSORNAI SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 09. 15. 12:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 15. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ZTE AKADÉMIA
2018. 09. 23. 11:00
Söpte SE
2018. 09. 23. 11:00
Söpte SE
LURKÓ UFC
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 09. 30. 09:30
ALCUFER Stadion
2018. 09. 30. 09:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PÁPAI ELC
2018. 10. 06. 11:30
Király Sportlétesítmény
2018. 10. 06. 11:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SZE
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 10. 13. 10:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 13. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ETO FC GYŐR
2018. 10. 29. 12:30
Hévízi Sportpálya
2018. 10. 29. 12:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 11. 03. 11:30
ALCUFER Stadion
2018. 11. 03. 11:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
2018. 11. 10. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
GYIRMÓT SE GYŐR
2018. 11. 18. 13:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 18. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NAGYKANIZSAI ULE
2018. 11. 24. 10:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2018. 11. 24. 10:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 02.
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 02.
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
03. 02.
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 09.
ALCUFER Stadion
2019. 03. 09.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
03. 09.
CSORNAI SE
2019. 03. 16. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 16. 14:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE AKADÉMIA
03. 16. 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 03. 23.
ALCUFER Stadion
2019. 03. 23.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
03. 23.
LURKÓ UFC
2019. 03. 30. 11:30
Perutz Stadion
2019. 03. 30. 11:30
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
03. 30. 11:30
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 04. 06.
ALCUFER Stadion
2019. 04. 06.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
04. 06.
KIRÁLY SZE
2019. 04. 13.
ETO Stadion
2019. 04. 13.
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
04. 13.
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 04. 27.
ALCUFER Stadion
2019. 04. 27.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
04. 27.
HÉVÍZ SK
2019. 05. 04.
Győr Egyetemi pálya
2019. 05. 04.
Győr Egyetemi pálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR
05. 04.
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 05. 11.
ALCUFER Stadion
2019. 05. 11.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
05. 11.
SC SOPRON
2019. 05. 18. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 18. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
NAGYKANIZSAI ULE
05. 18. 14:00
GYIRMÓT SE GYŐR
2019. 05. 25.
ALCUFER Stadion
2019. 05. 25.
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
05. 25.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol