Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-13 I. osztály Közép-Kelet 4. forduló

2018.09.23 - 10:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep

MLSZ

U-13 I. osztály Közép-Kelet

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOROKNAI ÁGNES, LADOS GYÖRGY
GYÖNGYÖSI AK
VS DUNAKESZI
60'
30'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MTK BUDAPEST MTK BUDAPEST 4 4 0 0 44 0 44 12 10.3
2 BUDAPEST HONVÉD-MFA BUDAPEST HONVÉD-MFA 4 4 0 0 25 1 24 12 6
3 MÉSZÖLY FOCISULI SE MÉSZÖLY FOCISULI SE 4 3 0 1 25 8 17 9 8.8
4 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 12 4 8 9 7.8
5 FC HATVAN FC HATVAN 4 3 0 1 10 4 6 9 10.5
6 BSE PALÓC FARKASOK UPE BSE PALÓC FARKASOK UPE 4 2 0 2 19 16 3 6 8.5
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 4 2 0 2 9 7 2 6 4.5
8 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 2 0 2 11 11 0 6 6.3
9 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 2 0 2 5 13 -8 6 7.5
10 MONORI SE MONORI SE 4 1 0 3 8 13 -5 3 7
11 VÁC VÁROS LSE VÁC VÁROS LSE 4 1 0 3 8 17 -9 3 8.3
12 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 1 0 3 7 24 -17 3 6.8
13 VS DUNAKESZI VS DUNAKESZI 4 0 0 4 3 28 -25 0 8.3
14 ESMTK ESMTK 4 0 0 4 1 41 -40 0 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ESMTK MTK BUDAPEST 3 3 0 0 19 0 19 9 1 1 0 0 3 0 3 3 4 4 0 0 22 0 22 12
2 ESMTK BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 4 1 3 6 2 2 0 0 4 0 4 6 4 4 0 0 8 1 7 12
3 ESMTK JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 0 1 2 1 1 3 4 3 0 1 8 1 7 9
4 ESMTK MÉSZÖLY FOCISULI SE 2 1 0 1 8 1 7 3 2 1 1 0 7 2 5 4 4 2 1 1 15 3 12 7
5 ESMTK FC HATVAN 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 4 2 2 3 4 2 1 1 5 2 3 7
6 ESMTK GÖDÖLLŐI SK 2 1 1 0 4 2 2 4 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 2 1 1 5 4 1 7
7 ESMTK BSE PALÓC FARKASOK UPE 2 1 0 1 4 3 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 9 7 2 6
8 ESMTK IKARUS BSE 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 2 0 0 5 0 5 6 4 2 0 2 5 5 0 6
9 ESMTK MONORI SE 2 1 0 1 4 1 3 3 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 1 1 2 4 6 -2 4
10 ESMTK VÁC VÁROS LSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 1 1 0 4 1 3 4 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 ESMTK III. KER. TVE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 1 1 2 2 6 -4 4
12 ESMTK GYÖNGYÖSI AK 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 1 0 3 5 13 -8 3
13 ESMTK VS DUNAKESZI 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 2 12 -10 0 4 0 0 4 2 16 -14 0
14 ESMTK ESMTK 2 0 0 2 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 15 -15 0 4 0 0 4 0 23 -23 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ESMTK MTK BUDAPEST 3 3 0 0 39 0 39 9 1 1 0 0 5 0 5 3 4 4 0 0 44 0 44 12
2 ESMTK BUDAPEST HONVÉD-MFA 2 2 0 0 14 1 13 6 2 2 0 0 11 0 11 6 4 4 0 0 25 1 24 12
3 ESMTK MÉSZÖLY FOCISULI SE 2 1 0 1 11 5 6 3 2 2 0 0 14 3 11 6 4 3 0 1 25 8 17 9
4 ESMTK JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 4 4 0 3 4 3 0 1 12 4 8 9
5 ESMTK FC HATVAN 2 2 0 0 3 0 3 6 2 1 0 1 7 4 3 3 4 3 0 1 10 4 6 9
6 ESMTK BSE PALÓC FARKASOK UPE 2 1 0 1 8 5 3 3 2 1 0 1 11 11 0 3 4 2 0 2 19 16 3 6
7 ESMTK GÖDÖLLŐI SK 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 9 7 2 6
8 ESMTK IKARUS BSE 2 0 0 2 0 9 -9 0 2 2 0 0 11 2 9 6 4 2 0 2 11 11 0 6
9 ESMTK III. KER. TVE 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 1 0 1 2 9 -7 3 4 2 0 2 5 13 -8 6
10 ESMTK MONORI SE 2 1 0 1 8 2 6 3 2 0 0 2 0 11 -11 0 4 1 0 3 8 13 -5 3
11 ESMTK VÁC VÁROS LSE 2 0 0 2 2 14 -12 0 2 1 0 1 6 3 3 3 4 1 0 3 8 17 -9 3
12 ESMTK GYÖNGYÖSI AK 2 1 0 1 7 11 -4 3 2 0 0 2 0 13 -13 0 4 1 0 3 7 24 -17 3
13 ESMTK VS DUNAKESZI 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 0 0 3 3 22 -19 0 4 0 0 4 3 28 -25 0
14 ESMTK ESMTK 2 0 0 2 1 16 -15 0 2 0 0 2 0 25 -25 0 4 0 0 4 1 41 -40 0
 
BSE PALÓC FARKASOK UPE
---0 - 3---------8 - 2
CSEPEL HUNGARY CLUB 94.
--------------
ESMTK
---------1 - 11--0 - 5-
FC HATVAN
----2 - 0-----1 - 0---
GÖDÖLLŐI SK
---4 - 1-----2 - 3----
GYÖNGYÖSI AK
1 - 10------------6 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA
10 - 1-------4 - 0-----
III. KER. TVE
-------0 - 3----3 - 1-
IKARUS BSE
--------0 - 4--0 - 5--
JÁSZBERÉNYI FC
--5 - 0-3 - 0---------
MÉSZÖLY FOCISULI SE
-----11 - 00 - 5-------
MONORI SE
-------0 - 2-----8 - 0
MTK BUDAPEST
--20 - 0----9 - 0---10 - 0--
VÁC VÁROS LSE
------0 - 6-2 - 8-----
VS DUNAKESZI
---0 - 6----------

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK

2018. 09. 02. 16:30
Külker SC
2018. 09. 02. 16:30
Külker SC
MÉSZÖLY FOCISULI SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 08. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2018. 09. 15. 11:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 15. 11:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 23. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
VS DUNAKESZI
2018. 09. 30. 15:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 30. 15:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 06. 11:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 06. 11:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 14. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 14. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2018. 10. 21. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 28. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
IKARUS BSE
2018. 10. 31. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 31. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 10. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MTK BUDAPEST
2018. 11. 17. 11:30
Váci Reménység sportpályája
2018. 11. 17. 11:30
Váci Reménység sportpályája
VÁC VÁROS LSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 24. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 03. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 03. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MÉSZÖLY FOCISULI SE
2019. 03. 09. 11:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2019. 03. 09. 11:30
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 21. 15:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 21. 15:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2019. 03. 23. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 03. 23. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 31. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 31. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MONORI SE
2019. 04. 06. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 15:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2019. 04. 13. 15:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 20. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ESMTK
2019. 04. 28. 10:30
Ikarus BSE
2019. 04. 28. 10:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 03. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 03. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
III. KER. TVE
2019. 05. 10. 16:00
Lantos Mihály Sporttelep
2019. 05. 10. 16:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 19. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 19. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
VÁC VÁROS LSE
2019. 05. 26. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 26. 10:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK

VS DUNAKESZI

2018. 09. 02. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2018. 09. 02. 10:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
BSE PALÓC FARKASOK UPE
VS DUNAKESZI
2018. 09. 09. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 09. 09. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
FC HATVAN
2018. 09. 15. 11:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2018. 09. 15. 11:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
VS DUNAKESZI
2018. 09. 23. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
VS DUNAKESZI
2018. 09. 30. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 09. 30. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 06. 16:00
Bozsik Stadion
2018. 10. 06. 16:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA
VS DUNAKESZI
2018. 10. 14. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 10. 14. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
ESMTK
2018. 10. 21. 12:00
Ikarus BSE
2018. 10. 21. 12:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
VS DUNAKESZI
2018. 10. 28. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 10. 28. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
III. KER. TVE
2018. 11. 02. 14:00
Lantos Mihály Sporttelep
2018. 11. 02. 14:00
Lantos Mihály Sporttelep
MTK BUDAPEST
VS DUNAKESZI
2018. 11. 11. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 11. 11. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
VÁC VÁROS LSE
2018. 11. 17. 11:30
Jászberényi Városi Stadion
2018. 11. 17. 11:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
VS DUNAKESZI
2018. 11. 25. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2018. 11. 25. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
MÉSZÖLY FOCISULI SE
2019. 03. 06. 16:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2019. 03. 06. 16:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VS DUNAKESZI
BSE PALÓC FARKASOK UPE
2019. 03. 09. 11:30
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 09. 11:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
VS DUNAKESZI
2019. 03. 16. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 03. 16. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
MONORI SE
2019. 03. 23. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 03. 23. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 31. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 31. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
VS DUNAKESZI
2019. 04. 06. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 04. 06. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
BUDAPEST HONVÉD-MFA
2019. 04. 13. 11:30
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2019. 04. 13. 11:30
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
ESMTK
VS DUNAKESZI
2019. 04. 24. 16:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 04. 24. 16:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
IKARUS BSE
2019. 04. 27. 09:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 27. 09:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VS DUNAKESZI
2019. 05. 04. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 05. 04. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
MTK BUDAPEST
2019. 05. 11. 11:30
Váci Reménység sportpályája
2019. 05. 11. 11:30
Váci Reménység sportpályája
VÁC VÁROS LSE
VS DUNAKESZI
2019. 05. 18. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2019. 05. 18. 11:30
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VS DUNAKESZI
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 26. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 26. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MÉSZÖLY FOCISULI SE
VS DUNAKESZI
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom