Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-12 I. osztály Dél-Nyugat 17. forduló

2019.04.20 - 13:00

Siófok-Kiliti, Siófoki Utánpótlás Sporttelep

MLSZ

U-12 I. osztály Dél-Nyugat

Játékvezető
SZENTPÉTERI JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH BÉLA, IZSÁK JÁNOS JÓZSEF
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
60'
30'

Gólok

TAKÁCS DÁNIEL

27'

1 - 0

 

 

1 - 1

37'

VIRÁGH MILÁN FERENC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 17 14 2 1 80 7 73 44 5.9
2 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 17 14 1 2 81 18 63 43 6.1
3 VESZPRÉMI FC USE VESZPRÉMI FC USE 17 11 2 4 51 12 39 35 6
4 PAKSI FC PAKSI FC 17 8 3 6 23 29 -6 27 5.5
5 PMFC PMFC 17 6 3 8 27 27 0 21 5.5
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 17 6 3 8 21 42 -21 21 5.5
7 PVSK  PVSK  17 5 3 9 22 45 -23 18 5.6
8 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 17 5 2 10 23 56 -33 17 5.3
9 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 17 3 3 11 19 48 -29 12 4.8
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 17 1 2 14 12 75 -63 5 4.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TSC TATABÁNYA PUSKÁS AKADÉMIA FC 9 8 1 0 25 1 24 25 8 6 1 1 14 3 11 19 17 14 2 1 39 4 35 44
2 TSC TATABÁNYA MOL VIDI FC 9 7 1 1 16 1 15 22 8 6 1 1 17 3 14 19 17 13 2 2 33 4 29 41
3 TSC TATABÁNYA VESZPRÉMI FC USE 8 5 2 1 13 1 12 17 9 5 2 2 13 5 8 17 17 10 4 3 26 6 20 34
4 TSC TATABÁNYA PMFC 9 2 5 2 5 5 0 11 8 4 3 1 8 3 5 15 17 6 8 3 13 8 5 26
5 TSC TATABÁNYA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 1 3 4 11 -7 10 10 4 2 4 7 11 -4 14 17 7 3 7 11 22 -11 24
6 TSC TATABÁNYA PVSK 9 4 0 5 9 11 -2 12 8 2 3 3 3 7 -4 9 17 6 3 8 12 18 -6 21
7 TSC TATABÁNYA SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 9 3 2 4 6 8 -2 11 8 0 2 6 1 13 -12 2 17 3 4 10 7 21 -14 13
8 TSC TATABÁNYA SZEKSZÁRDI UFC 8 2 1 5 7 12 -5 7 9 1 3 5 2 15 -13 6 17 3 4 10 9 27 -18 13
9 TSC TATABÁNYA PAKSI FC 9 2 3 4 6 8 -2 9 8 0 2 6 1 13 -12 2 17 2 5 10 7 21 -14 11
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 8 0 3 5 1 11 -10 3 9 2 0 7 3 19 -16 6 17 2 3 12 4 30 -26 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TSC TATABÁNYA PUSKÁS AKADÉMIA FC 9 8 1 0 52 3 49 25 8 6 1 1 28 4 24 19 17 14 2 1 80 7 73 44
2 TSC TATABÁNYA MOL VIDI FC 9 7 0 2 38 9 29 21 8 7 1 0 43 9 34 22 17 14 1 2 81 18 63 43
3 TSC TATABÁNYA VESZPRÉMI FC USE 8 7 0 1 26 2 24 21 9 4 2 3 25 10 15 14 17 11 2 4 51 12 39 35
4 TSC TATABÁNYA PAKSI FC 9 5 3 1 16 13 3 18 8 3 0 5 7 16 -9 9 17 8 3 6 23 29 -6 27
5 TSC TATABÁNYA PMFC 9 4 2 3 13 13 0 14 8 2 1 5 14 14 0 7 17 6 3 8 27 27 0 21
6 TSC TATABÁNYA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 1 3 7 19 -12 10 10 3 2 5 14 23 -9 11 17 6 3 8 21 42 -21 21
7 TSC TATABÁNYA PVSK 9 3 2 4 15 24 -9 11 8 2 1 5 7 21 -14 7 17 5 3 9 22 45 -23 18
8 TSC TATABÁNYA SZEKSZÁRDI UFC 8 3 0 5 13 26 -13 9 9 2 2 5 10 30 -20 8 17 5 2 10 23 56 -33 17
9 TSC TATABÁNYA SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 9 2 2 5 13 25 -12 8 8 1 1 6 6 23 -17 4 17 3 3 11 19 48 -29 12
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 8 0 1 7 3 29 -26 1 9 1 1 7 9 46 -37 4 17 1 2 14 12 75 -63 5
 
MOL VIDI FC
0 - 46 - 11 - 22 - 05 - 07 - 08 - 07 - 12 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
3 - 38 - 02 - 02 - 07 - 07 - 05 - 015 - 03 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 40 - 72 - 0--1 - 02 - 01 - 11 - 7
PAKSI FC
1 - 43 - 21 - 01 - 12 - 12 - 12 - 23 - 11 - 1
PMFC
1 - 51 - 12 - 22 - 12 - 00 - 12 - 31 - 02 - 0
PVSK
1 - 11-2 - 03 - 00 - 22 - 25 - 21 - 31 - 1
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2 - 60 - 61 - 11 - 23 - 10 - 41 - 15 - 10 - 3
SZEKSZÁRDI UFC
0 - 80 - 30 - 2-4 - 21 - 22 - 16 - 20 - 6
TSC TATABÁNYA
1 - 20 - 42 - 50 - 20 - 80 - 0-0 - 20 - 6
VESZPRÉMI FC USE
-0 - 11 - 05 - 02 - 04 - 02 - 15 - 07 - 0

Meccsek

SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE

2018. 09. 02. 11:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 02. 11:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FC USE
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 09. 09. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PVSK
2018. 09. 14. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 14. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 09. 23. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
MOL VIDI FC
2018. 09. 29. 10:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 29. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 10. 06. 12:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2018. 10. 06. 12:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 10. 13. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 13. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 20. 15:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2018. 10. 20. 15:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 11. 10. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 10. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 02. 10:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
VESZPRÉMI FC USE
2019. 03. 09. 12:30
PVSK
2019. 03. 09. 12:30
PVSK
PVSK
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2019. 03. 16. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 03. 24. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 24. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2019. 03. 30. 15:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PAKSI FC
2019. 04. 06. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PMFC
2019. 04. 13. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 13. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2019. 04. 20. 13:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 04. 20. 13:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 27. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 27. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2018. 08. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 08. 31. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 09. 09. 14:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 09. 14:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 16. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 16. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 21. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 21. 10:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
VESZPRÉMI FC USE
2018. 09. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 09. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
PVSK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 10. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 10. 20. 15:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2018. 10. 20. 15:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 10. 27. 14:30
PMFC Stadion
2018. 10. 27. 14:30
PMFC Stadion
PMFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 02. 11:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 02. 11:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 08. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 03. 08. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PAKSI FC
2019. 05. 04. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 04. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 23. 12:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 03. 23. 12:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FC USE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 03. 30. 12:30
PVSK
2019. 03. 30. 12:30
PVSK
PVSK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 06. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 06. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
MOL VIDI FC
2019. 04. 20. 13:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 04. 20. 13:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 04. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PMFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom