Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-12 I. osztály Dél-Nyugat 18. forduló

2019.04.27 - 14:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

MLSZ

U-12 I. osztály Dél-Nyugat

Játékvezető
KUN PÉTER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISZI LEVENTE, PLUHÁR MÁTÉ MIHÁLY
TSC TATABÁNYA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
60'
30'

Gólok

UDVARDI ZSOMBOR

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

KOVÁCS ALEXANDER

 

1 - 2

21'

ERDEI MERSE PÁL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 18 15 2 1 85 9 76 47 6
2 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 18 14 1 3 81 23 58 43 5.9
3 VESZPRÉMI FC USE VESZPRÉMI FC USE 18 12 2 4 56 12 44 38 5.8
4 PAKSI FC PAKSI FC 18 9 3 6 27 30 -3 30 5.7
5 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 18 7 3 8 22 42 -20 24 5.6
6 PMFC PMFC 18 6 3 9 27 28 -1 21 5.4
7 PVSK  PVSK  18 5 3 10 24 50 -26 18 5.3
8 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 18 5 2 11 24 60 -36 17 5.2
9 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 18 4 3 11 21 49 -28 15 5.1
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 18 1 2 15 13 77 -64 5 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TSC TATABÁNYA PUSKÁS AKADÉMIA FC 9 8 1 0 25 1 24 25 9 7 1 1 16 4 12 22 18 15 2 1 41 5 36 47
2 TSC TATABÁNYA MOL VIDI FC 9 7 1 1 16 1 15 22 9 6 1 2 17 5 12 19 18 13 2 3 33 6 27 41
3 TSC TATABÁNYA VESZPRÉMI FC USE 9 6 2 1 15 1 14 20 9 5 2 2 13 5 8 17 18 11 4 3 28 6 22 37
4 TSC TATABÁNYA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 4 1 3 5 11 -6 13 10 4 2 4 7 11 -4 14 18 8 3 7 12 22 -10 27
5 TSC TATABÁNYA PMFC 9 2 5 2 5 5 0 11 9 4 3 2 8 4 4 15 18 6 8 4 13 9 4 26
6 TSC TATABÁNYA PVSK 10 4 0 6 10 13 -3 12 8 2 3 3 3 7 -4 9 18 6 3 9 13 20 -7 21
7 TSC TATABÁNYA SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 9 3 2 4 6 8 -2 11 9 1 2 6 3 14 -11 5 18 4 4 10 9 22 -13 16
8 TSC TATABÁNYA PAKSI FC 9 2 3 4 6 8 -2 9 9 1 2 6 4 14 -10 5 18 3 5 10 10 22 -12 14
9 TSC TATABÁNYA SZEKSZÁRDI UFC 9 2 1 6 8 15 -7 7 9 1 3 5 2 15 -13 6 18 3 4 11 10 30 -20 13
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 9 0 3 6 2 13 -11 3 9 2 0 7 3 19 -16 6 18 2 3 13 5 32 -27 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TSC TATABÁNYA PUSKÁS AKADÉMIA FC 9 8 1 0 52 3 49 25 9 7 1 1 33 6 27 22 18 15 2 1 85 9 76 47
2 TSC TATABÁNYA MOL VIDI FC 9 7 0 2 38 9 29 21 9 7 1 1 43 14 29 22 18 14 1 3 81 23 58 43
3 TSC TATABÁNYA VESZPRÉMI FC USE 9 8 0 1 31 2 29 24 9 4 2 3 25 10 15 14 18 12 2 4 56 12 44 38
4 TSC TATABÁNYA PAKSI FC 9 5 3 1 16 13 3 18 9 4 0 5 11 17 -6 12 18 9 3 6 27 30 -3 30
5 TSC TATABÁNYA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 4 1 3 8 19 -11 13 10 3 2 5 14 23 -9 11 18 7 3 8 22 42 -20 24
6 TSC TATABÁNYA PMFC 9 4 2 3 13 13 0 14 9 2 1 6 14 15 -1 7 18 6 3 9 27 28 -1 21
7 TSC TATABÁNYA PVSK 10 3 2 5 17 29 -12 11 8 2 1 5 7 21 -14 7 18 5 3 10 24 50 -26 18
8 TSC TATABÁNYA SZEKSZÁRDI UFC 9 3 0 6 14 30 -16 9 9 2 2 5 10 30 -20 8 18 5 2 11 24 60 -36 17
9 TSC TATABÁNYA SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 9 2 2 5 13 25 -12 8 9 2 1 6 8 24 -16 7 18 4 3 11 21 49 -28 15
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 9 0 1 8 4 31 -27 1 9 1 1 7 9 46 -37 4 18 1 2 15 13 77 -64 5
 
MOL VIDI FC
0 - 46 - 11 - 22 - 05 - 07 - 08 - 07 - 12 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
3 - 38 - 02 - 02 - 07 - 07 - 05 - 015 - 03 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 40 - 72 - 01 - 0-1 - 02 - 01 - 11 - 7
PAKSI FC
1 - 43 - 21 - 01 - 12 - 12 - 12 - 23 - 11 - 1
PMFC
1 - 51 - 12 - 22 - 12 - 00 - 12 - 31 - 02 - 0
PVSK
1 - 112 - 52 - 03 - 00 - 22 - 25 - 21 - 31 - 1
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2 - 60 - 61 - 11 - 23 - 10 - 41 - 15 - 10 - 3
SZEKSZÁRDI UFC
0 - 80 - 30 - 21 - 44 - 21 - 22 - 16 - 20 - 6
TSC TATABÁNYA
1 - 20 - 42 - 50 - 20 - 80 - 01 - 20 - 20 - 6
VESZPRÉMI FC USE
5 - 00 - 11 - 05 - 02 - 04 - 02 - 15 - 07 - 0

Meccsek

TSC TATABÁNYA

2018. 09. 01. 15:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 01. 15:30
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
PMFC
2018. 09. 08. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 08. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TSC TATABÁNYA
2018. 09. 16. 15:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 22. 15:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 22. 15:30
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
PAKSI FC
2018. 09. 29. 15:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FC USE
TSC TATABÁNYA
2018. 10. 06. 15:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 06. 15:30
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
PVSK
2018. 10. 12. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 12. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
TSC TATABÁNYA
2018. 10. 20. 15:30
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 20. 15:30
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
MOL VIDI FC
2018. 11. 10. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 10. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 02. 13:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 03. 02. 13:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 09. 15:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 09. 15:30
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 04. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 04. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 30. 15:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 30. 15:30
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
VESZPRÉMI FC USE
2019. 04. 06. 12:30
PVSK
2019. 04. 06. 12:30
PVSK
PVSK
TSC TATABÁNYA
2019. 04. 13. 15:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 13. 15:30
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 04. 17. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 17. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
TSC TATABÁNYA
2019. 04. 27. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 27. 14:00
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE

SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE

2018. 09. 02. 11:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 02. 11:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FC USE
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 09. 09. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 09. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PVSK
2018. 09. 14. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 14. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 09. 23. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 09. 23. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
MOL VIDI FC
2018. 09. 29. 10:00
Paksi FC Stadion
2018. 09. 29. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 10. 06. 12:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2018. 10. 06. 12:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 10. 13. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 10. 13. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 20. 15:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2018. 10. 20. 15:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 11. 10. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 10. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 02. 10:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
VESZPRÉMI FC USE
2019. 03. 09. 12:30
PVSK
2019. 03. 09. 12:30
PVSK
PVSK
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2019. 03. 16. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 03. 24. 10:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 24. 10:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2019. 03. 30. 15:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 30. 15:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PAKSI FC
2019. 04. 06. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PMFC
2019. 04. 13. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 13. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2019. 04. 20. 13:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 04. 20. 13:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 27. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 27. 14:00
Grosics Gyula Stadion
TSC TATABÁNYA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom