Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U-12 I. osztály Dél-Nyugat 7. forduló

2018.10.12 - 16:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

U-12 I. osztály Dél-Nyugat

Játékvezető
HAJCSÁR LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KLUJBER KRISTÓF
PUSKÁS AKADÉMIA FC
TSC TATABÁNYA
60'
30'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MOL VIDI FC MOL VIDI FC 7 6 0 1 37 9 28 18 5.9
2 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 7 5 1 1 41 4 37 16 6.1
3 VESZPRÉMI FC USE VESZPRÉMI FC USE 7 5 1 1 27 5 22 16 7
4 PAKSI FC PAKSI FC 7 4 1 2 10 13 -3 13 5
5 PMFC PMFC 7 3 2 2 14 5 9 11 5
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 7 3 0 4 12 23 -11 9 5.1
7 PVSK  PVSK  7 2 2 3 8 18 -10 8 6
8 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 7 1 1 5 6 22 -16 4 4.4
9 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 7 1 1 5 8 25 -17 4 5.3
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 7 0 1 6 4 43 -39 1 5.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TSC TATABÁNYA VESZPRÉMI FC USE 4 4 0 0 11 0 11 12 3 2 1 0 5 0 5 7 7 6 1 0 16 0 16 19
2 TSC TATABÁNYA PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 12 0 12 9 4 2 1 1 7 3 4 7 7 5 1 1 19 3 16 16
3 TSC TATABÁNYA MOL VIDI FC 3 1 1 1 4 1 3 4 4 3 0 1 10 2 8 9 7 4 1 2 14 3 11 13
4 TSC TATABÁNYA PMFC 3 0 3 0 1 1 0 3 4 3 1 0 5 0 5 10 7 3 4 0 6 1 5 13
5 TSC TATABÁNYA PAKSI FC 5 2 2 1 4 3 1 8 2 0 1 1 0 5 -5 1 7 2 3 2 4 8 -4 9
6 TSC TATABÁNYA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 0 1 2 0 8 -8 1 4 2 1 1 5 5 0 7 7 2 2 3 5 13 -8 8
7 TSC TATABÁNYA SZEKSZÁRDI UFC 3 1 1 1 4 4 0 4 4 0 2 2 0 5 -5 2 7 1 3 3 4 9 -5 6
8 TSC TATABÁNYA PVSK 4 0 0 4 0 10 -10 0 3 1 2 0 2 1 1 5 7 1 2 4 2 11 -9 5
9 TSC TATABÁNYA SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 3 0 1 2 1 3 -2 1 4 0 2 2 1 5 -4 2 7 0 3 4 2 8 -6 3
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 4 0 2 2 1 5 -4 2 3 0 0 3 0 12 -12 0 7 0 2 5 1 17 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TSC TATABÁNYA MOL VIDI FC 3 2 0 1 8 5 3 6 4 4 0 0 29 4 25 12 7 6 0 1 37 9 28 18
2 TSC TATABÁNYA PUSKÁS AKADÉMIA FC 3 3 0 0 27 0 27 9 4 2 1 1 14 4 10 7 7 5 1 1 41 4 37 16
3 TSC TATABÁNYA VESZPRÉMI FC USE 4 4 0 0 19 1 18 12 3 1 1 1 8 4 4 4 7 5 1 1 27 5 22 16
4 TSC TATABÁNYA PAKSI FC 5 3 1 1 8 8 0 10 2 1 0 1 2 5 -3 3 7 4 1 2 10 13 -3 13
5 TSC TATABÁNYA PMFC 3 1 1 1 3 2 1 4 4 2 1 1 11 3 8 7 7 3 2 2 14 5 9 11
6 TSC TATABÁNYA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 1 0 2 3 14 -11 3 4 2 0 2 9 9 0 6 7 3 0 4 12 23 -11 9
7 TSC TATABÁNYA PVSK 4 0 1 3 2 17 -15 1 3 2 1 0 6 1 5 7 7 2 2 3 8 18 -10 8
8 TSC TATABÁNYA SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 3 0 1 2 3 11 -8 1 4 1 0 3 3 11 -8 3 7 1 1 5 6 22 -16 4
9 TSC TATABÁNYA SZEKSZÁRDI UFC 3 1 0 2 7 12 -5 3 4 0 1 3 1 13 -12 1 7 1 1 5 8 25 -17 4
10 TSC TATABÁNYA TSC TATABÁNYA 4 0 1 3 2 15 -13 1 3 0 0 3 2 28 -26 0 7 0 1 6 4 43 -39 1
 
MOL VIDI FC
0 - 46 - 1-2 - 0-----
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----7 - 05 - 015 - 0-
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 7----2 - 0-1 - 7
PAKSI FC
1 - 43 - 21 - 01 - 1-2 - 1---
PMFC
-1 - 1---0 - 1--2 - 0
PVSK
1 - 11-0 - 3-0 - 2---1 - 1
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2 - 6----0 - 41 - 1--
SZEKSZÁRDI UFC
0 - 8----1 - 2-6 - 2-
TSC TATABÁNYA
--2 - 50 - 20 - 80 - 0---
VESZPRÉMI FC USE
---5 - 0--2 - 15 - 07 - 0

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC

2018. 08. 31. 18:00
Paksi FC Stadion
2018. 08. 31. 18:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 09. 07. 15:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 07. 15:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 09. 14. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 14. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2018. 09. 22. 13:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2018. 09. 22. 13:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 09. 28. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 09. 28. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
SZEKSZÁRDI UFC
2018. 10. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2018. 10. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 10. 12. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 12. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
TSC TATABÁNYA
2018. 10. 20. 15:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 20. 15:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FC USE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2018. 10. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 27. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
PVSK
2019. 03. 01. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 01. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
PAKSI FC
2019. 03. 08. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 08. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
MOL VIDI FC
2019. 03. 16. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2019. 03. 16. 11:30
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 03. 23. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 23. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
PMFC
2019. 03. 30. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 30. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 04. 06. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 06. 15:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2019. 04. 13. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 13. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 04. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
VESZPRÉMI FC USE
2019. 04. 27. 12:30
PVSK
2019. 04. 27. 12:30
PVSK
PVSK
PUSKÁS AKADÉMIA FC

TSC TATABÁNYA

2018. 09. 01. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 01. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
PMFC
2018. 09. 08. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 08. 12:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
TSC TATABÁNYA
2018. 09. 16. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 16. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2018. 09. 22. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 22. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
PAKSI FC
2018. 09. 29. 15:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 29. 15:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FC USE
TSC TATABÁNYA
2018. 10. 06. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 06. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
PVSK
2018. 10. 12. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 12. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
TSC TATABÁNYA
2018. 10. 20. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 20. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
MOL VIDI FC
2018. 11. 10. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2018. 11. 10. 14:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 02. 13:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
2019. 03. 02. 13:30
PMFC Kovácstelep Sporttelep
PMFC
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 09. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 09. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
SZEKSZÁRDI UFC
2019. 05. 04. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 05. 04. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 03. 23. 10:00
Paksi FC Stadion
PAKSI FC
TSC TATABÁNYA
2019. 03. 30. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 30. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
VESZPRÉMI FC USE
2019. 04. 06. 12:30
PVSK
2019. 04. 06. 12:30
PVSK
PVSK
TSC TATABÁNYA
2019. 04. 13. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 13. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2019. 04. 17. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 17. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC
TSC TATABÁNYA
2019. 04. 27. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 27. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TSC TATABÁNYA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom