Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 1. forduló

2018.08.12 - 17:00

Szabadszállás, Szabadszállás Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
VÖRÖS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FÜLÖP JÓZSEF, PÉTER-SZABÓ OTTÓ ID
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
90'
45'

Gólok

KISS SZABOLCS

12'

1 - 0

 

 

1 - 1

28'

MOLNÁR TAMÁS

 

1 - 2

43'

BÁNYAI MÁTÉ

 

1 - 3

84'

BÁNYAI MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 1 1 0 0 4 0 4 3 14
2 HARTA SE HARTA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 12
3 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 1 1 0 0 4 1 3 3 13
4 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 1 1 0 0 6 4 2 3 8
5 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 1 1 0 0 5 3 2 3 9
6 KECEL FC KECEL FC 1 1 0 0 3 1 2 3 10
7 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 3 1 2 3 11
8 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 0 1 4 6 -2 0 4
9 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 1 0 0 1 3 5 -2 0 5
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 6
11 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 7
12 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2
13 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
14 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTVADKERTI TE JÁNOSHALMI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 SOLTVADKERTI TE KALOCSAI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 SOLTVADKERTI TE AKASZTÓ FC 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
4 SOLTVADKERTI TE KISKŐRÖSI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SOLTVADKERTI TE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SOLTVADKERTI TE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SOLTVADKERTI TE HARTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SOLTVADKERTI TE DUNA ASZFALT TVSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 SOLTVADKERTI TE KECEL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 SOLTVADKERTI TE BÁCSALMÁSI PVSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
11 SOLTVADKERTI TE SZABADSZÁLLÁSI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 SOLTVADKERTI TE KELEBIA KNSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 SOLTVADKERTI TE LAJOSMIZSEI VLC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTVADKERTI TE JÁNOSHALMI FC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SOLTVADKERTI TE HARTA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 SOLTVADKERTI TE KALOCSAI FC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
4 SOLTVADKERTI TE AKASZTÓ FC 1 1 0 0 6 4 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 4 2 3
5 SOLTVADKERTI TE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 5 3 2 3
6 SOLTVADKERTI TE KECEL FC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
7 SOLTVADKERTI TE KISKŐRÖSI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
8 SOLTVADKERTI TE BÁCSALMÁSI PVSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 4 6 -2 0
9 SOLTVADKERTI TE KELEBIA KNSK 1 0 0 1 3 5 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
10 SOLTVADKERTI TE DUNA ASZFALT TVSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 SOLTVADKERTI TE SZABADSZÁLLÁSI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 SOLTVADKERTI TE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 SOLTVADKERTI TE LAJOSMIZSEI VLC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
AKASZTÓ FC
6 - 4------------
BÁCSALMÁSI PVSE
-------------
DUNA ASZFALT TVSE
-------------
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
-------------
HARTA SE
---4 - 1---------
JÁNOSHALMI FC
-----------4 - 0-
KALOCSAI FC
----------4 - 1--
KECEL FC
--3 - 1----------
KELEBIA KNSK
---------3 - 5---
KISKŐRÖSI LC
-------------
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-------------
SOLTVADKERTI TE
-------------
SZABADSZÁLLÁSI SE
---------1 - 3---

Meccsek

SZABADSZÁLLÁSI SE

2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
AKASZTÓ FC
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KALOCSAI FC
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KECEL FC
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
HARTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KELEBIA KNSK
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

KISKŐRÖSI LC

2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
HARTA SE
2018. 08. 26. 17:00
Akasztó Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 01. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KELEBIA KNSK
2018. 09. 09. 16:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 16. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 28. 13:30
Kecel Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKŐRÖSI LC
2019. 03. 24. 15:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
AKASZTÓ FC
2019. 03. 30. 15:00
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
KISKŐRÖSI LC
2019. 04. 07. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KALOCSAI FC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
KISKŐRÖSI LC
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KECEL FC
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KISKŐRÖSI LC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom