Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 10. forduló

2018.10.14 - 15:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
GELETA MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS NORBERT, MARTON RENÁTA
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
90'
45'

Gólok

BÁLINT TIBOR

44'

1 - 0

 

BÁLINT TIBOR

66'

2 - 0

 

 

2 - 1

74'

AMARIUTEI SORIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 10 8 1 1 26 15 11 25 8.5
2 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 10 7 1 2 29 15 14 22 8.1
3 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 10 6 3 1 35 19 16 21 8.5
4 KECEL FC KECEL FC 10 6 3 1 26 15 11 21 7.9
5 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 10 5 4 1 20 12 8 19 7.7
6 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 10 5 3 2 22 11 11 18 7.5
7 HARTA SE HARTA SE 10 4 2 4 19 25 -6 14 7.7
8 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 10 3 3 4 20 28 -8 12 7.1
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 10 3 1 6 19 28 -9 10 7.2
10 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 10 2 4 4 11 13 -2 10 7.7
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 10 2 1 7 11 24 -13 7 6.9
12 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 10 1 4 5 18 26 -8 7 5.9
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 10 0 4 6 18 27 -9 4 7.1
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 10 0 2 8 12 28 -16 2 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 4 3 1 0 5 1 4 10 6 4 2 0 10 3 7 14 10 7 3 0 15 4 11 24
2 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 6 5 1 0 10 1 9 16 4 1 3 0 1 0 1 6 10 6 4 0 11 1 10 22
3 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 6 4 1 1 8 4 4 13 4 2 0 2 2 2 0 6 10 6 1 3 10 6 4 19
4 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 6 4 1 1 8 4 4 13 4 1 2 1 4 5 -1 5 10 5 3 2 12 9 3 18
5 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 10 5 2 3 12 8 4 17 10 5 2 3 12 8 4 17
6 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 4 2 1 1 5 2 3 7 6 1 3 2 3 4 -1 6 10 3 4 3 8 6 2 13
7 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 6 2 2 2 5 7 -2 8 4 1 2 1 4 3 1 5 10 3 4 3 9 10 -1 13
8 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 5 2 3 0 6 4 2 9 5 1 0 4 4 7 -3 3 10 3 3 4 10 11 -1 12
9 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 5 3 1 1 7 3 4 10 5 0 1 4 1 6 -5 1 10 3 2 5 8 9 -1 11
10 KELEBIA KNSK HARTA SE 6 3 2 1 6 4 2 11 4 0 0 4 0 11 -11 0 10 3 2 5 6 15 -9 11
11 KELEBIA KNSK KECEL FC 6 2 3 1 4 4 0 9 4 0 1 3 0 4 -4 1 10 2 4 4 4 8 -4 10
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 6 2 1 3 5 7 -2 7 4 0 2 2 0 4 -4 2 10 2 3 5 5 11 -6 9
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 5 0 2 3 0 3 -3 2 5 1 1 3 3 6 -3 4 10 1 3 6 3 9 -6 6
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 5 1 1 3 4 6 -2 4 5 0 1 4 6 10 -4 1 10 1 2 7 10 16 -6 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 4 3 0 1 10 8 2 9 6 5 1 0 16 7 9 16 10 8 1 1 26 15 11 25
2 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 6 4 1 1 20 12 8 13 4 3 0 1 9 3 6 9 10 7 1 2 29 15 14 22
3 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 10 6 3 1 35 19 16 21 10 6 3 1 35 19 16 21
4 KELEBIA KNSK KECEL FC 6 4 1 1 16 8 8 13 4 2 2 0 10 7 3 8 10 6 3 1 26 15 11 21
5 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 6 4 1 1 12 8 4 13 4 1 3 0 8 4 4 6 10 5 4 1 20 12 8 19
6 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 6 3 3 0 19 6 13 12 4 2 0 2 3 5 -2 6 10 5 3 2 22 11 11 18
7 KELEBIA KNSK HARTA SE 6 4 2 0 17 9 8 14 4 0 0 4 2 16 -14 0 10 4 2 4 19 25 -6 14
8 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 6 2 2 2 13 14 -1 8 4 1 1 2 7 14 -7 4 10 3 3 4 20 28 -8 12
9 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 5 3 0 2 11 12 -1 9 5 0 1 4 8 16 -8 1 10 3 1 6 19 28 -9 10
10 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 4 2 1 1 7 4 3 7 6 0 3 3 4 9 -5 3 10 2 4 4 11 13 -2 10
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 6 1 1 4 7 15 -8 4 4 1 0 3 4 9 -5 3 10 2 1 7 11 24 -13 7
12 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 5 1 1 3 10 12 -2 4 5 0 3 2 8 14 -6 3 10 1 4 5 18 26 -8 7
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 5 0 4 1 8 9 -1 4 5 0 0 5 10 18 -8 0 10 0 4 6 18 27 -9 4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 5 0 1 4 6 13 -7 1 5 0 1 4 6 15 -9 1 10 0 2 8 12 28 -16 2
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3-3 - 11 - 2---2 - 2-3 - 0--
BÁCSALMÁSI PVSE
-2 - 21 - 1----1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
--2 - 15 - 10 - 1--3 - 2-1 - 7---
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 1---3 - 1-2 - 0-
HARTA SE
---4 - 1--2 - 23 - 1--3 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
----6 - 0-3 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0--2 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1---1 - 1--1 - 5--7 - 1
KELEBIA KNSK
---1 - 1---0 - 2-3 - 5-1 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
---1 - 02 - 0---5 - 22 - 6---
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-0 - 0---2 - 3-2 - 32 - 3--
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2----0 - 4--0 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 4-4 - 2--2 - 02 - 2--1 - 3-3 - 3-

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KELEBIA KNSK
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 09. 14:30
KECEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
03. 17. 15:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 23. 15:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 31. 16:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 06. 16:30
AKASZTÓ FC
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
04. 13. 16:30
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 20. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 27. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 04. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 11. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 18. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 26. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 01. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC

FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
AKASZTÓ FC
2018. 08. 25. 17:00
Kelebia Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 01. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 01. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KALOCSAI FC
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 20. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 20. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KECEL FC
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
03. 09. 14:30
HARTA SE
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
03. 17. 15:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
03. 23. 15:00
KELEBIA KNSK
2019. 03. 31. 16:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
03. 31. 16:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 06. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 06. 16:30
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 13. 16:30
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 20. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 27. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 05. 17:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 11. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
05. 19. 17:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 25. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
06. 01. 17:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol