Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 11. forduló

2018.10.20 - 14:30

Lajosmizse, Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
HAGYMÁSI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KATONA GYÖRGY, TÓTH ISTVÁN
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
90'
45'

Gólok

KISS LÁSZLÓ

12'

1 - 0

 

KISS LÁSZLÓ

36'

2 - 0

 

SUDÁR CSABA

49'

3 - 0

 

SUDÁR CSABA

51'

4 - 0

 

KISS LÁSZLÓ

55'

5 - 0

 

 

5 - 1

73'

FONT NORBERT
KISS LÁSZLÓ

74'

6 - 1

 

 

6 - 2

78'

NÉMETH PÁL

 

6 - 3

83'

FONT NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 11 9 1 1 28 15 13 28 8.5
2 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 11 8 1 2 30 15 15 25 8.7
3 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 11 7 3 1 38 21 17 24 8.5
4 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 11 6 4 1 28 13 15 22 7.7
5 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 11 6 3 2 29 11 18 21 8.3
6 KECEL FC KECEL FC 11 6 3 2 27 18 9 21 7.8
7 HARTA SE HARTA SE 11 4 2 5 20 33 -13 14 7.5
8 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 11 3 4 4 14 14 0 13 7.5
9 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 11 3 3 5 22 31 -9 12 6.8
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 11 3 1 7 19 30 -11 10 6.5
11 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 11 2 4 5 24 29 -5 10 6.4
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 11 2 1 8 14 30 -16 7 7
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 11 0 4 7 18 34 -16 4 6.9
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 11 0 2 9 12 29 -17 2 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 5 4 1 0 7 1 6 13 6 4 2 0 10 3 7 14 11 8 3 0 17 4 13 27
2 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 6 5 1 0 10 1 9 16 5 2 3 0 5 0 5 9 11 7 4 0 15 1 14 25
3 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 11 6 2 3 13 8 5 20 11 6 2 3 13 8 5 20
4 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 6 4 1 1 8 4 4 13 5 2 1 2 2 2 0 7 11 6 2 3 10 6 4 20
5 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 7 4 1 2 8 5 3 13 4 1 2 1 4 5 -1 5 11 5 3 3 12 10 2 18
6 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 7 3 2 2 9 7 2 11 4 1 2 1 4 3 1 5 11 4 4 3 13 10 3 16
7 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 5 3 1 1 6 2 4 10 6 1 3 2 3 4 -1 6 11 4 4 3 9 6 3 16
8 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 6 3 3 0 8 4 4 12 5 1 0 4 4 7 -3 3 11 4 3 4 12 11 1 15
9 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 5 3 1 1 7 3 4 10 6 0 1 5 1 8 -7 1 11 3 2 6 8 11 -3 11
10 KELEBIA KNSK HARTA SE 6 3 2 1 6 4 2 11 5 0 0 5 0 15 -15 0 11 3 2 6 6 19 -13 11
11 KELEBIA KNSK KECEL FC 6 2 3 1 4 4 0 9 5 0 1 4 0 5 -5 1 11 2 4 5 4 9 -5 10
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 6 2 1 3 5 7 -2 7 5 0 2 3 0 6 -6 2 11 2 3 6 5 13 -8 9
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 6 0 3 3 0 3 -3 3 5 1 1 3 3 6 -3 4 11 1 4 6 3 9 -6 7
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 6 1 1 4 4 10 -6 4 5 0 1 4 6 10 -4 1 11 1 2 8 10 20 -10 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 5 4 0 1 12 8 4 12 6 5 1 0 16 7 9 16 11 9 1 1 28 15 13 28
2 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 6 4 1 1 20 12 8 13 5 4 0 1 10 3 7 12 11 8 1 2 30 15 15 25
3 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 11 7 3 1 38 21 17 24 11 7 3 1 38 21 17 24
4 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 7 5 1 1 20 9 11 16 4 1 3 0 8 4 4 6 11 6 4 1 28 13 15 22
5 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 6 3 3 0 19 6 13 12 5 3 0 2 10 5 5 9 11 6 3 2 29 11 18 21
6 KELEBIA KNSK KECEL FC 6 4 1 1 16 8 8 13 5 2 2 1 11 10 1 8 11 6 3 2 27 18 9 21
7 KELEBIA KNSK HARTA SE 6 4 2 0 17 9 8 14 5 0 0 5 3 24 -21 0 11 4 2 5 20 33 -13 14
8 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 5 3 1 1 10 5 5 10 6 0 3 3 4 9 -5 3 11 3 4 4 14 14 0 13
9 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 7 2 2 3 15 17 -2 8 4 1 1 2 7 14 -7 4 11 3 3 5 22 31 -9 12
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 5 3 0 2 11 12 -1 9 6 0 1 5 8 18 -10 1 11 3 1 7 19 30 -11 10
11 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 6 2 1 3 16 15 1 7 5 0 3 2 8 14 -6 3 11 2 4 5 24 29 -5 10
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 6 1 1 4 7 15 -8 4 5 1 0 4 7 15 -8 3 11 2 1 8 14 30 -16 7
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 6 0 4 2 8 16 -8 4 5 0 0 5 10 18 -8 0 11 0 4 7 18 34 -16 4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 6 0 1 5 6 14 -8 1 5 0 1 4 6 15 -9 1 11 0 2 9 12 29 -17 2
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3-3 - 11 - 2---2 - 2-3 - 0--
BÁCSALMÁSI PVSE
-2 - 21 - 1-0 - 7--1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
--2 - 15 - 10 - 1--3 - 2-1 - 7---
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 13 - 1--3 - 1-2 - 0-
HARTA SE
---4 - 1--2 - 23 - 1--3 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
----6 - 0-3 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0-8 - 12 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1---1 - 1--1 - 5--7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 1--1 - 1---0 - 2-3 - 5-1 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
--2 - 01 - 02 - 0---5 - 22 - 6---
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-0 - 0---2 - 3-2 - 32 - 36 - 3-
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2----0 - 4--0 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 4-4 - 2--2 - 02 - 2--1 - 32 - 33 - 3-

Meccsek

LAJOSMIZSEI VLC

2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KECEL FC
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KALOCSAI FC
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 24. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 24. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
AKASZTÓ FC
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KELEBIA KNSK
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
LAJOSMIZSEI VLC

SOLTVADKERTI TE

2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
AKASZTÓ FC
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KALOCSAI FC
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KECEL FC
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KELEBIA KNSK
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SOLTVADKERTI TE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom