Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 12. forduló

2018.10.28 - 13:30

Jánoshalma, Jánoshalma Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
VIRÁG ANDRÁS BARNABÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MUCSI ZSOLT, KIS MÁTÉ
JÁNOSHALMI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
90'
45'

Gólok

MARAVIC ZDRAVKO

28'

1 - 0

 

HARNOS ZOLTÁN DÁNIEL

30'

2 - 0

 

DORDEVIC SLOBODAN

61'

3 - 0

 

 

3 - 1

68'

CSÁKI RÓBERT
HARNOS ZOLTÁN DÁNIEL

71'

4 - 1

 

ANDELIC NEMANJA

76'

5 - 1

 

STOJANOVIC MILOS

81'

6 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 12 10 1 1 31 16 15 31 8.3
2 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 12 8 3 1 44 23 21 27 8.3
3 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 12 8 2 2 31 16 15 26 8.3
4 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 12 7 3 2 35 12 23 24 8.3
5 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 12 6 5 1 29 14 15 23 7.3
6 KECEL FC KECEL FC 12 6 3 3 28 21 7 21 7.3
7 HARTA SE HARTA SE 12 4 2 6 22 39 -17 14 7
8 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 12 4 1 7 21 31 -10 13 7.2
9 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 12 3 4 5 15 20 -5 13 7.2
10 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 12 3 4 5 26 35 -9 13 7.2
11 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 12 2 4 6 24 30 -6 10 7.2
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 12 2 1 9 15 32 -17 7 7.3
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 12 1 2 9 13 29 -16 5 7.3
14 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 12 0 5 7 22 38 -16 5 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSALMÁSI PVSE KISKŐRÖSI LC 5 4 1 0 7 1 6 13 7 5 2 0 11 3 8 17 12 9 3 0 18 4 14 30
2 BÁCSALMÁSI PVSE JÁNOSHALMI FC 7 6 1 0 12 1 11 19 5 2 3 0 5 0 5 9 12 8 4 0 17 1 16 28
3 BÁCSALMÁSI PVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 12 7 2 3 16 10 6 23 12 7 2 3 16 10 6 23
4 BÁCSALMÁSI PVSE AKASZTÓ FC 7 5 1 1 9 4 5 16 5 2 1 2 2 2 0 7 12 7 2 3 11 6 5 23
5 BÁCSALMÁSI PVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 8 5 1 2 10 6 4 16 4 1 2 1 4 5 -1 5 12 6 3 3 14 11 3 21
6 BÁCSALMÁSI PVSE KALOCSAI FC 7 3 2 2 9 7 2 11 5 1 2 2 4 4 0 5 12 4 4 4 13 11 2 16
7 BÁCSALMÁSI PVSE LAJOSMIZSEI VLC 6 3 3 0 8 4 4 12 6 1 1 4 4 7 -3 4 12 4 4 4 12 11 1 16
8 BÁCSALMÁSI PVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 5 3 1 1 6 2 4 10 7 1 3 3 3 6 -3 6 12 4 4 4 9 8 1 16
9 BÁCSALMÁSI PVSE SOLTVADKERTI TE 6 2 1 3 5 7 -2 7 6 1 2 3 1 6 -5 5 12 3 3 6 6 13 -7 12
10 BÁCSALMÁSI PVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 3 1 2 7 4 3 10 6 0 1 5 1 8 -7 1 12 3 2 7 8 12 -4 11
11 BÁCSALMÁSI PVSE HARTA SE 7 3 2 2 8 7 1 11 5 0 0 5 0 15 -15 0 12 3 2 7 8 22 -14 11
12 BÁCSALMÁSI PVSE KECEL FC 7 2 3 2 4 5 -1 9 5 0 1 4 0 5 -5 1 12 2 4 6 4 10 -6 10
13 BÁCSALMÁSI PVSE KELEBIA KNSK 7 0 4 3 0 3 -3 4 5 1 1 3 3 6 -3 4 12 1 5 6 3 9 -6 8
14 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 6 1 1 4 4 10 -6 4 6 0 1 5 7 12 -5 1 12 1 2 9 11 22 -11 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSALMÁSI PVSE KISKŐRÖSI LC 5 4 0 1 12 8 4 12 7 6 1 0 19 8 11 19 12 10 1 1 31 16 15 31
2 BÁCSALMÁSI PVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 12 8 3 1 44 23 21 27 12 8 3 1 44 23 21 27
3 BÁCSALMÁSI PVSE AKASZTÓ FC 7 4 2 1 21 13 8 14 5 4 0 1 10 3 7 12 12 8 2 2 31 16 15 26
4 BÁCSALMÁSI PVSE JÁNOSHALMI FC 7 4 3 0 25 7 18 15 5 3 0 2 10 5 5 9 12 7 3 2 35 12 23 24
5 BÁCSALMÁSI PVSE KALOCSAI FC 7 5 1 1 20 9 11 16 5 1 4 0 9 5 4 7 12 6 5 1 29 14 15 23
6 BÁCSALMÁSI PVSE KECEL FC 7 4 1 2 17 11 6 13 5 2 2 1 11 10 1 8 12 6 3 3 28 21 7 21
7 BÁCSALMÁSI PVSE HARTA SE 7 4 2 1 19 15 4 14 5 0 0 5 3 24 -21 0 12 4 2 6 22 39 -17 14
8 BÁCSALMÁSI PVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 4 0 2 13 13 0 12 6 0 1 5 8 18 -10 1 12 4 1 7 21 31 -10 13
9 BÁCSALMÁSI PVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 5 3 1 1 10 5 5 10 7 0 3 4 5 15 -10 3 12 3 4 5 15 20 -5 13
10 BÁCSALMÁSI PVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 8 2 3 3 19 21 -2 9 4 1 1 2 7 14 -7 4 12 3 4 5 26 35 -9 13
11 BÁCSALMÁSI PVSE LAJOSMIZSEI VLC 6 2 1 3 16 15 1 7 6 0 3 3 8 15 -7 3 12 2 4 6 24 30 -6 10
12 BÁCSALMÁSI PVSE SOLTVADKERTI TE 6 1 1 4 7 15 -8 4 6 1 0 5 8 17 -9 3 12 2 1 9 15 32 -17 7
13 BÁCSALMÁSI PVSE KELEBIA KNSK 7 1 1 5 7 14 -7 4 5 0 1 4 6 15 -9 1 12 1 2 9 13 29 -16 5
14 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 6 0 4 2 8 16 -8 4 6 0 1 5 14 22 -8 1 12 0 5 7 22 38 -16 5
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3-3 - 11 - 21 - 1--2 - 2-3 - 0--
BÁCSALMÁSI PVSE
-2 - 21 - 1-0 - 7--1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
--2 - 15 - 10 - 1--3 - 2-1 - 7-2 - 1-
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 13 - 1--3 - 1-2 - 0-
HARTA SE
---4 - 1--2 - 23 - 1-2 - 63 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
---6 - 16 - 0-3 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0-8 - 12 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1---1 - 1-1 - 31 - 5--7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 1--1 - 1---0 - 2-3 - 51 - 01 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
--2 - 01 - 02 - 0---5 - 22 - 6---
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-0 - 0---2 - 3-2 - 32 - 36 - 3-
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2----0 - 4--0 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 44 - 44 - 2--2 - 02 - 2--1 - 32 - 33 - 3-

Meccsek

JÁNOSHALMI FC

2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KECEL FC
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
HARTA SE
2018. 11. 11. 13:30
Akasztó Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 30. 16:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KELEBIA KNSK
2018. 10. 07. 15:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
JÁNOSHALMI FC
2018. 10. 14. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
03. 10. 14:30
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
03. 17. 15:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 24. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
03. 24. 15:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
03. 30. 15:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
04. 07. 16:30
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
04. 14. 16:30
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 21. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
04. 21. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 04. 27. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
04. 27. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 05. 05. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
05. 05. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 11. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
05. 19. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 25. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
06. 01. 17:00
KISKŐRÖSI LC

FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
AKASZTÓ FC
2018. 08. 25. 17:00
Kelebia Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 01. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 01. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KALOCSAI FC
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 20. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 20. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KECEL FC
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
03. 09. 14:30
HARTA SE
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
03. 17. 15:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
03. 23. 15:00
KELEBIA KNSK
2019. 03. 31. 16:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
03. 31. 16:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 06. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 06. 16:30
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 13. 16:30
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 20. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 27. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 05. 17:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 11. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
05. 19. 17:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 25. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
06. 01. 17:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol