Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 13. forduló

2018.11.03 - 13:30

Lajosmizse, Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
NÉMETH GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ALBERT GERGŐ, BALOGH II. ZOLTÁN
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

JUHÁSZ MIKLÓS

6'

1 - 0

 

RAPI KRISTÓF

9'

2 - 0

 

 

2 - 1

21'

ISTVÁN LÁSZLÓ

 

2 - 2

44'

DÓKA DÁVID
SZABÓ SZABOLCS

75'

3 - 2

 

HÁRY PÉTER

82'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 13 10 2 1 31 16 15 32 8
2 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 13 9 3 1 49 23 26 30 7.9
3 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 13 8 2 3 31 21 10 26 7.8
4 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 13 7 5 1 32 14 18 26 7.8
5 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 13 7 4 2 35 12 23 25 7.7
6 KECEL FC KECEL FC 13 7 3 3 32 21 11 24 7.6
7 HARTA SE HARTA SE 13 5 2 6 28 44 -16 17 7.5
8 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 13 4 4 5 16 20 -4 16 7.5
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 13 4 1 8 23 35 -12 13 7.4
10 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 13 3 4 6 28 32 -4 13 7.3
11 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 13 3 4 6 26 36 -10 13 7.2
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 13 2 1 10 15 36 -21 7 7.2
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 13 1 2 10 13 32 -19 5 7.1
14 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 13 0 5 8 27 44 -17 5 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSALMÁSI PVSE KISKŐRÖSI LC 6 4 2 0 7 1 6 14 7 5 2 0 11 3 8 17 13 9 4 0 18 4 14 31
2 BÁCSALMÁSI PVSE JÁNOSHALMI FC 7 6 1 0 12 1 11 19 6 2 4 0 5 0 5 10 13 8 5 0 17 1 16 29
3 BÁCSALMÁSI PVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 13 8 2 3 18 10 8 26 13 8 2 3 18 10 8 26
4 BÁCSALMÁSI PVSE AKASZTÓ FC 8 5 1 2 9 6 3 16 5 2 1 2 2 2 0 7 13 7 2 4 11 8 3 23
5 BÁCSALMÁSI PVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 8 5 1 2 10 6 4 16 5 1 3 1 4 5 -1 6 13 6 4 3 14 11 3 22
6 BÁCSALMÁSI PVSE KALOCSAI FC 7 3 2 2 9 7 2 11 6 1 3 2 4 4 0 6 13 4 5 4 13 11 2 17
7 BÁCSALMÁSI PVSE LAJOSMIZSEI VLC 7 3 4 0 10 6 4 13 6 1 1 4 4 7 -3 4 13 4 5 4 14 13 1 17
8 BÁCSALMÁSI PVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 6 3 2 1 6 2 4 11 7 1 3 3 3 6 -3 6 13 4 5 4 9 8 1 17
9 BÁCSALMÁSI PVSE HARTA SE 7 3 2 2 8 7 1 11 6 1 0 5 4 18 -14 3 13 4 2 7 12 25 -13 14
10 BÁCSALMÁSI PVSE KECEL FC 7 2 3 2 4 5 -1 9 6 1 1 4 2 5 -3 4 13 3 4 6 6 10 -4 13
11 BÁCSALMÁSI PVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 3 1 2 7 4 3 10 7 0 2 5 3 10 -7 2 13 3 3 7 10 14 -4 12
12 BÁCSALMÁSI PVSE SOLTVADKERTI TE 7 2 1 4 5 9 -4 7 6 1 2 3 1 6 -5 5 13 3 3 7 6 15 -9 12
13 BÁCSALMÁSI PVSE KELEBIA KNSK 8 0 5 3 0 3 -3 5 5 1 1 3 3 6 -3 4 13 1 6 6 3 9 -6 9
14 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 7 1 1 5 7 14 -7 4 6 0 1 5 7 12 -5 1 13 1 2 10 14 26 -12 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSALMÁSI PVSE KISKŐRÖSI LC 6 4 1 1 12 8 4 13 7 6 1 0 19 8 11 19 13 10 2 1 31 16 15 32
2 BÁCSALMÁSI PVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 13 9 3 1 49 23 26 30 13 9 3 1 49 23 26 30
3 BÁCSALMÁSI PVSE AKASZTÓ FC 8 4 2 2 21 18 3 14 5 4 0 1 10 3 7 12 13 8 2 3 31 21 10 26
4 BÁCSALMÁSI PVSE KALOCSAI FC 7 5 1 1 20 9 11 16 6 2 4 0 12 5 7 10 13 7 5 1 32 14 18 26
5 BÁCSALMÁSI PVSE JÁNOSHALMI FC 7 4 3 0 25 7 18 15 6 3 1 2 10 5 5 10 13 7 4 2 35 12 23 25
6 BÁCSALMÁSI PVSE KECEL FC 7 4 1 2 17 11 6 13 6 3 2 1 15 10 5 11 13 7 3 3 32 21 11 24
7 BÁCSALMÁSI PVSE HARTA SE 7 4 2 1 19 15 4 14 6 1 0 5 9 29 -20 3 13 5 2 6 28 44 -16 17
8 BÁCSALMÁSI PVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 6 4 1 1 11 5 6 13 7 0 3 4 5 15 -10 3 13 4 4 5 16 20 -4 16
9 BÁCSALMÁSI PVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 4 0 2 13 13 0 12 7 0 1 6 10 22 -12 1 13 4 1 8 23 35 -12 13
10 BÁCSALMÁSI PVSE LAJOSMIZSEI VLC 7 3 1 3 20 17 3 10 6 0 3 3 8 15 -7 3 13 3 4 6 28 32 -4 13
11 BÁCSALMÁSI PVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 8 2 3 3 19 21 -2 9 5 1 1 3 7 15 -8 4 13 3 4 6 26 36 -10 13
12 BÁCSALMÁSI PVSE SOLTVADKERTI TE 7 1 1 5 7 19 -12 4 6 1 0 5 8 17 -9 3 13 2 1 10 15 36 -21 7
13 BÁCSALMÁSI PVSE KELEBIA KNSK 8 1 1 6 7 17 -10 4 5 0 1 4 6 15 -9 1 13 1 2 10 13 32 -19 5
14 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 7 0 4 3 13 22 -9 4 6 0 1 5 14 22 -8 1 13 0 5 8 27 44 -17 5
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3-3 - 11 - 21 - 1--2 - 20 - 53 - 0--
BÁCSALMÁSI PVSE
-2 - 21 - 15 - 60 - 7--1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
--2 - 15 - 10 - 1--3 - 2-1 - 7-2 - 1-
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 13 - 1--3 - 1-2 - 01 - 0
HARTA SE
---4 - 1--2 - 23 - 1-2 - 63 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
---6 - 16 - 0-3 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0-8 - 12 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1---1 - 1-1 - 31 - 5--7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 1--1 - 1--0 - 30 - 2-3 - 51 - 01 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
--2 - 01 - 02 - 00 - 0--5 - 22 - 6---
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 34 - 20 - 0---2 - 3-2 - 32 - 36 - 3-
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2----0 - 40 - 4-0 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 44 - 44 - 2--2 - 02 - 2--1 - 32 - 33 - 3-

Meccsek

LAJOSMIZSEI VLC

2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KECEL FC
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KALOCSAI FC
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 24. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 24. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
AKASZTÓ FC
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KELEBIA KNSK
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
LAJOSMIZSEI VLC

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KELEBIA KNSK
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KECEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AKASZTÓ FC
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KALOCSAI FC
2019. 04. 27. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
LAJOSMIZSEI VLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom