Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 15. forduló

2019.03.17 - 15:00

Szabadszállás, Szabadszállás Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
BÉLECZKI LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MINDA RÓBERT, SLEZÁK MÁRK
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

TÓTH ÁRPÁD
GAVULA-RECTE-MIKULA LEVENTE

40'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 15 11 3 1 55 23 32 36 8.1
2 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 15 11 3 1 37 18 19 36 8.1
3 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 15 8 5 2 34 17 17 29 7.6
4 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 15 8 4 3 41 14 27 28 8.1
5 KECEL FC KECEL FC 15 8 3 4 36 23 13 27 8
6 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 15 8 3 4 31 23 8 27 7.9
7 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 15 6 4 5 21 20 1 22 7.5
8 HARTA SE HARTA SE 15 5 2 8 28 51 -23 17 7.1
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 15 5 1 9 26 42 -16 16 7
10 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 15 3 6 6 29 39 -10 15 7.3
11 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 15 3 4 8 29 37 -8 13 6.8
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 15 3 2 10 17 37 -20 11 7.1
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 15 1 6 8 31 44 -13 9 7.5
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 15 1 2 12 13 40 -27 5 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 7 4 2 1 8 3 5 14 8 6 2 0 12 3 9 20 15 10 4 1 20 6 14 34
2 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 8 7 1 0 13 1 12 22 7 2 5 0 5 0 5 11 15 9 6 0 18 1 17 33
3 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 2 2 0 0 3 0 3 6 13 8 2 3 18 10 8 26 15 10 2 3 21 10 11 32
4 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 9 5 2 2 11 7 4 17 6 2 3 1 6 6 0 9 15 7 5 3 17 13 4 26
5 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 9 5 1 3 9 8 1 16 6 2 2 2 2 2 0 8 15 7 3 5 11 10 1 24
6 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 7 4 2 1 7 2 5 14 8 2 3 3 5 6 -1 9 15 6 5 4 12 8 4 23
7 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 7 3 2 2 9 7 2 11 8 2 3 3 5 5 0 9 15 5 5 5 14 12 2 20
8 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 8 3 4 1 10 7 3 13 7 1 1 5 4 8 -4 4 15 4 5 6 14 15 -1 17
9 KELEBIA KNSK KECEL FC 8 3 3 2 5 5 0 12 7 1 1 5 2 6 -4 4 15 4 4 7 7 11 -4 16
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 7 4 1 2 8 4 4 13 8 0 2 6 3 11 -8 2 15 4 3 8 11 15 -4 15
11 KELEBIA KNSK HARTA SE 8 3 2 3 8 8 0 11 7 1 0 6 4 19 -15 3 15 4 2 9 12 27 -15 14
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 8 2 2 4 5 9 -4 8 7 1 3 3 2 7 -5 6 15 3 5 7 7 16 -9 14
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 8 1 2 5 7 14 -7 5 7 1 1 5 10 12 -2 4 15 2 3 10 17 26 -9 9
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 9 0 5 4 0 6 -6 5 6 1 1 4 3 8 -5 4 15 1 6 8 3 14 -11 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 2 2 0 0 6 0 6 6 13 9 3 1 49 23 26 30 15 11 3 1 55 23 32 36
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 7 4 2 1 14 10 4 14 8 7 1 0 23 8 15 22 15 11 3 1 37 18 19 36
3 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 7 5 1 1 20 9 11 16 8 3 4 1 14 8 6 13 15 8 5 2 34 17 17 29
4 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 8 5 3 0 31 8 23 18 7 3 1 3 10 6 4 10 15 8 4 3 41 14 27 28
5 KELEBIA KNSK KECEL FC 8 5 1 2 20 11 9 16 7 3 2 2 16 12 4 11 15 8 3 4 36 23 13 27
6 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 9 4 2 3 21 20 1 14 6 4 1 1 10 3 7 13 15 8 3 4 31 23 8 27
7 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 7 5 1 1 14 5 9 16 8 1 3 4 7 15 -8 6 15 6 4 5 21 20 1 22
8 KELEBIA KNSK HARTA SE 8 4 2 2 19 19 0 14 7 1 0 6 9 32 -23 3 15 5 2 8 28 51 -23 17
9 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 7 5 0 2 15 14 1 15 8 0 1 7 11 28 -17 1 15 5 1 9 26 42 -16 16
10 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 9 2 4 3 20 22 -2 10 6 1 2 3 9 17 -8 5 15 3 6 6 29 39 -10 15
11 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 8 3 1 4 21 19 2 10 7 0 3 4 8 18 -10 3 15 3 4 8 29 37 -8 13
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 8 2 1 5 8 19 -11 7 7 1 1 5 9 18 -9 4 15 3 2 10 17 37 -20 11
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 8 0 5 3 13 22 -9 5 7 1 1 5 18 22 -4 4 15 1 6 8 31 44 -13 9
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 9 1 1 7 7 21 -14 4 6 0 1 5 6 19 -13 1 15 1 2 12 13 40 -27 5
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 30 - 23 - 11 - 21 - 1--2 - 20 - 53 - 0--
BÁCSALMÁSI PVSE
0 - 02 - 21 - 15 - 60 - 7--1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
--2 - 15 - 10 - 1-2 - 13 - 2-1 - 7-2 - 1-
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2--3 - 0-1 - 13 - 1--3 - 1-2 - 01 - 0
HARTA SE
---4 - 1--2 - 23 - 10 - 42 - 63 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
--6 - 16 - 16 - 0-3 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0-8 - 12 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1---1 - 1-1 - 31 - 53 - 0-7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 10 - 4-1 - 1--0 - 30 - 2-3 - 51 - 01 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
--2 - 01 - 02 - 00 - 0--5 - 22 - 6--2 - 2
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
------2 - 0-4 - 0----
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 34 - 20 - 0--1 - 22 - 3-2 - 32 - 36 - 3-
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2---1 - 00 - 40 - 4-0 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 44 - 44 - 2--2 - 02 - 2--1 - 32 - 33 - 31 - 1

Meccsek

SZABADSZÁLLÁSI SE

2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
AKASZTÓ FC
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KALOCSAI FC
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KECEL FC
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
HARTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KELEBIA KNSK
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

SOLTVADKERTI TE

2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
AKASZTÓ FC
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KALOCSAI FC
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KECEL FC
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KELEBIA KNSK
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SOLTVADKERTI TE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom