Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 17. forduló

2019.03.31 - 16:00

Harta, Harta Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
NÉMETH GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR LÁSZLÓ, MOLNÁR ADRIÁN
HARTA SE
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 17 12 4 1 63 28 35 40 8.6
2 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 17 11 4 2 39 21 18 37 8.2
3 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 17 10 4 3 46 15 31 34 8.3
4 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 17 9 6 2 36 18 18 33 7.9
5 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 17 9 3 5 34 26 8 30 7.8
6 KECEL FC KECEL FC 17 8 3 6 38 28 10 27 7.8
7 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 17 6 5 6 22 22 0 23 7.6
8 HARTA SE HARTA SE 17 5 4 8 30 53 -23 19 7.5
9 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 17 4 7 6 31 40 -9 19 7.4
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 17 5 3 9 26 42 -16 18 7.1
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 17 4 3 10 21 40 -19 15 7
12 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 17 3 5 9 31 41 -10 14 6.3
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 17 1 7 9 34 50 -16 10 6.8
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 17 1 4 12 14 41 -27 7 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 8 7 1 0 13 1 12 22 9 3 6 0 7 1 6 15 17 10 7 0 20 2 18 37
2 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 4 3 0 1 6 2 4 9 13 8 2 3 18 10 8 26 17 11 2 4 24 12 12 35
3 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 8 4 3 1 9 4 5 15 9 6 2 1 12 4 8 20 17 10 5 2 21 8 13 35
4 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 10 6 2 2 13 7 6 20 7 2 4 1 6 6 0 10 17 8 6 3 19 13 6 30
5 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 10 5 1 4 9 9 0 16 7 2 3 2 3 3 0 9 17 7 4 6 12 12 0 25
6 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 8 4 2 2 10 7 3 14 9 2 4 3 5 5 0 10 17 6 6 5 15 12 3 24
7 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 8 4 3 1 7 2 5 15 9 2 3 4 5 7 -2 9 17 6 6 5 12 9 3 24
8 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 9 3 5 1 10 7 3 14 8 2 1 5 6 9 -3 7 17 5 6 6 16 16 0 21
9 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 9 3 2 4 7 10 -3 11 8 2 3 3 3 7 -4 9 17 5 5 7 10 17 -7 20
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 8 4 2 2 8 4 4 14 9 0 3 6 3 11 -8 3 17 4 5 8 11 15 -4 17
11 KELEBIA KNSK KECEL FC 9 3 3 3 6 7 -1 12 8 1 1 6 2 8 -6 4 17 4 4 9 8 15 -7 16
12 KELEBIA KNSK HARTA SE 9 3 3 3 8 8 0 12 8 1 0 7 5 21 -16 3 17 4 3 10 13 29 -16 15
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 10 1 5 4 1 6 -5 8 7 1 2 4 3 8 -5 5 17 2 7 8 4 14 -10 13
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 9 1 3 5 7 14 -7 6 8 1 1 6 10 14 -4 4 17 2 4 11 17 28 -11 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 4 3 1 0 14 5 9 10 13 9 3 1 49 23 26 30 17 12 4 1 63 28 35 40
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 8 4 2 2 15 12 3 14 9 7 2 0 24 9 15 23 17 11 4 2 39 21 18 37
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 8 5 3 0 31 8 23 18 9 5 1 3 15 7 8 16 17 10 4 3 46 15 31 34
4 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 8 6 1 1 22 10 12 19 9 3 5 1 14 8 6 14 17 9 6 2 36 18 18 33
5 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 10 4 2 4 22 22 0 14 7 5 1 1 12 4 8 16 17 9 3 5 34 26 8 30
6 KELEBIA KNSK KECEL FC 9 5 1 3 21 14 7 16 8 3 2 3 17 14 3 11 17 8 3 6 38 28 10 27
7 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 8 5 2 1 14 5 9 17 9 1 3 5 8 17 -9 6 17 6 5 6 22 22 0 23
8 KELEBIA KNSK HARTA SE 9 4 3 2 19 19 0 15 8 1 1 6 11 34 -23 4 17 5 4 8 30 53 -23 19
9 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 10 3 4 3 22 23 -1 13 7 1 3 3 9 17 -8 6 17 4 7 6 31 40 -9 19
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 8 5 1 2 15 14 1 16 9 0 2 7 11 28 -17 2 17 5 3 9 26 42 -16 18
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 9 2 2 5 10 21 -11 8 8 2 1 5 11 19 -8 7 17 4 3 10 21 40 -19 15
12 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 9 3 1 5 21 21 0 10 8 0 4 4 10 20 -10 4 17 3 5 9 31 41 -10 14
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 9 0 6 3 13 22 -9 6 8 1 1 6 21 28 -7 4 17 1 7 9 34 50 -16 10
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 10 1 2 7 8 22 -14 5 7 0 2 5 6 19 -13 2 17 1 4 12 14 41 -27 7
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 30 - 23 - 11 - 21 - 1--2 - 20 - 53 - 01 - 2-
BÁCSALMÁSI PVSE
0 - 02 - 21 - 15 - 60 - 70 - 0-1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
--2 - 15 - 10 - 1-2 - 13 - 2-1 - 7-2 - 10 - 0
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2--3 - 0-1 - 13 - 10 - 0-3 - 1-2 - 01 - 0
HARTA SE
--0 - 04 - 1--2 - 23 - 10 - 42 - 63 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
--6 - 16 - 16 - 0-3 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 02 - 18 - 12 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1--1 - 31 - 1-1 - 31 - 53 - 0-7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 10 - 4-1 - 1--0 - 30 - 21 - 13 - 51 - 01 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
1 - 2-2 - 01 - 02 - 00 - 0--5 - 22 - 6--2 - 2
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-6 - 3----2 - 0-4 - 0-2 - 2--
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 34 - 20 - 0-0 - 21 - 22 - 3-2 - 32 - 36 - 3-
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2--2 - 21 - 00 - 40 - 4-0 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 44 - 44 - 2--2 - 02 - 22 - 1-1 - 32 - 33 - 31 - 1

Meccsek

HARTA SE

2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
HARTA SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Harta Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KECEL FC
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
HARTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
HARTA SE
2018. 10. 14. 15:00
Harta Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KELEBIA KNSK
2018. 10. 21. 14:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
HARTA SE
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
HARTA SE
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
HARTA SE
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKŐRÖSI LC
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
HARTA SE
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
HARTA SE
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
AKASZTÓ FC
2019. 05. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
HARTA SE
2019. 05. 19. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KALOCSAI FC
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
HARTA SE
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
BÁCSALMÁSI PVSE

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KELEBIA KNSK
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KECEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AKASZTÓ FC
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KALOCSAI FC
2019. 04. 27. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
LAJOSMIZSEI VLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom