Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 19. forduló

2019.04.13 - 16:30

Lajosmizse, Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
RABI JÓZSEF ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS NORBERT, KISS SÁNDOR
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

BAJUSZ PATRIK

 

0 - 2

18'

CSURKA ÁDÁM

 

0 - 3

27'

MÁRUSKA VITALIJ
RIDEG FERENC

44'

1 - 3

 

DÓKA DÁNIEL

89'

2 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 19 13 5 1 69 30 39 44 8.2
2 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 19 11 6 2 42 24 18 39 7.7
3 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 19 11 4 4 53 18 35 37 8.3
4 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 19 10 7 2 40 21 19 37 7.7
5 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 19 9 4 6 37 30 7 31 7.7
6 KECEL FC KECEL FC 19 8 5 6 40 30 10 29 7.7
7 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 19 7 5 7 27 29 -2 26 7.6
8 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 19 7 3 9 31 45 -14 24 7.6
9 HARTA SE HARTA SE 19 6 5 8 33 55 -22 23 7
10 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 19 5 7 7 35 48 -13 22 7.2
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 19 5 3 11 27 42 -15 18 7.3
12 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 19 3 5 11 34 46 -12 14 6.8
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 19 2 7 10 38 55 -17 13 7.1
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 19 1 4 14 15 48 -33 7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 9 8 1 0 16 1 15 25 10 3 6 1 7 2 5 15 19 11 7 1 23 3 20 40
2 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 6 4 1 1 9 2 7 13 13 8 2 3 18 10 8 26 19 12 3 4 27 12 15 39
3 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 9 4 4 1 10 5 5 16 10 6 3 1 12 4 8 21 19 10 7 2 22 9 13 37
4 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 10 6 2 2 13 7 6 20 9 3 4 2 9 10 -1 13 19 9 6 4 22 17 5 33
5 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 9 5 3 1 10 3 7 18 10 2 3 5 5 10 -5 9 19 7 6 6 15 13 2 27
6 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 10 4 2 4 10 10 0 14 9 3 3 3 4 7 -3 12 19 7 5 7 14 17 -3 26
7 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 11 5 1 5 9 10 -1 16 8 2 3 3 4 5 -1 9 19 7 4 8 13 15 -2 25
8 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 9 4 2 3 10 8 2 14 10 2 5 3 6 6 0 11 19 6 7 6 16 14 2 25
9 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 10 3 5 2 11 10 1 14 9 2 2 5 6 9 -3 8 19 5 7 7 17 19 -2 22
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 9 5 2 2 10 5 5 17 10 0 3 7 3 12 -9 3 19 5 5 9 13 17 -4 20
11 KELEBIA KNSK KECEL FC 10 3 4 3 7 8 -1 13 9 2 1 6 3 8 -5 7 19 5 5 9 10 16 -6 20
12 KELEBIA KNSK HARTA SE 10 4 3 3 9 8 1 15 9 1 1 7 6 22 -16 4 19 5 4 10 15 30 -15 19
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 11 2 5 4 2 6 -4 11 8 1 2 5 3 11 -8 5 19 3 7 9 5 17 -12 16
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 10 1 4 5 7 14 -7 7 9 1 1 7 11 17 -6 4 19 2 5 12 18 31 -13 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 6 4 2 0 20 7 13 14 13 9 3 1 49 23 26 30 19 13 5 1 69 30 39 44
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 9 4 3 2 17 14 3 15 10 7 3 0 25 10 15 24 19 11 6 2 42 24 18 39
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 9 6 3 0 37 9 28 21 10 5 1 4 16 9 7 16 19 11 4 4 53 18 35 37
4 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 9 7 1 1 24 11 13 22 10 3 6 1 16 10 6 15 19 10 7 2 40 21 19 37
5 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 11 4 3 4 23 23 0 15 8 5 1 2 14 7 7 16 19 9 4 6 37 30 7 31
6 KELEBIA KNSK KECEL FC 10 5 2 3 22 15 7 17 9 3 3 3 18 15 3 12 19 8 5 6 40 30 10 29
7 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 9 6 2 1 18 7 11 20 10 1 3 6 9 22 -13 6 19 7 5 7 27 29 -2 26
8 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 9 6 1 2 18 16 2 19 10 1 2 7 13 29 -16 5 19 7 3 9 31 45 -14 24
9 KELEBIA KNSK HARTA SE 10 5 3 2 21 20 1 18 9 1 2 6 12 35 -23 5 19 6 5 8 33 55 -22 23
10 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 10 3 4 3 22 23 -1 13 9 2 3 4 13 25 -12 9 19 5 7 7 35 48 -13 22
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 10 3 2 5 15 21 -6 11 9 2 1 6 12 21 -9 7 19 5 3 11 27 42 -15 18
12 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 10 3 1 6 23 24 -1 10 9 0 4 5 11 22 -11 4 19 3 5 11 34 46 -12 14
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 10 1 6 3 15 23 -8 9 9 1 1 7 23 32 -9 4 19 2 7 10 38 55 -17 13
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 11 1 2 8 9 24 -15 5 8 0 2 6 6 24 -18 2 19 1 4 14 15 48 -33 7
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 30 - 23 - 11 - 21 - 11 - 1-2 - 20 - 53 - 01 - 2-
BÁCSALMÁSI PVSE
0 - 02 - 21 - 15 - 60 - 70 - 0-1 - 12 - 32 - 22 - 1--
DUNA ASZFALT TVSE
3 - 2-2 - 15 - 10 - 1-2 - 13 - 2-1 - 7-2 - 10 - 0
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 24 - 2-3 - 0-1 - 13 - 10 - 0-3 - 1-2 - 01 - 0
HARTA SE
--0 - 04 - 12 - 1-2 - 23 - 10 - 42 - 63 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
--6 - 16 - 16 - 0-3 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 06 - 1
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 02 - 18 - 12 - 0--0 - 42 - 24 - 12 - 1-
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1-1 - 11 - 31 - 1-1 - 31 - 53 - 0-7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 10 - 41 - 21 - 1--0 - 30 - 21 - 13 - 51 - 01 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
1 - 2-2 - 01 - 02 - 00 - 02 - 2-5 - 22 - 6--2 - 2
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-6 - 3-5 - 1--2 - 0-4 - 01 - 12 - 2--
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 34 - 20 - 0-0 - 21 - 22 - 3-2 - 32 - 36 - 32 - 3
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2--2 - 21 - 00 - 40 - 45 - 00 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 44 - 44 - 2--2 - 02 - 22 - 1-1 - 32 - 33 - 31 - 1

Meccsek

LAJOSMIZSEI VLC

2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KECEL FC
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KALOCSAI FC
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 24. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 24. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
AKASZTÓ FC
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KELEBIA KNSK
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
LAJOSMIZSEI VLC

SZABADSZÁLLÁSI SE

2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
AKASZTÓ FC
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KALOCSAI FC
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KECEL FC
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
HARTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KELEBIA KNSK
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom