Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 2. forduló

2018.08.18 - 17:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
KISS SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ LÁSZLÓ, KASZALA MIHÁLY
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

54'

JESZENSZKY ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 2 2 0 0 5 0 5 6 11.5
2 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 2 2 0 0 5 1 4 6 8.5
3 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 2 2 0 0 8 5 3 6 11
4 KECEL FC KECEL FC 2 2 0 0 6 3 3 6 12.5
5 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 2 1 1 0 6 3 3 4 9.5
6 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 2 1 1 0 7 5 2 4 7
7 HARTA SE HARTA SE 2 1 0 1 4 3 1 3 8
8 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 2 0 1 1 5 7 -2 1 6
9 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 2 0 1 1 4 6 -2 1 7
10 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 6.5
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 2 0 1 1 3 7 -4 1 5.5
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2.5
13 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 2 0 0 2 3 7 -4 0 4.5
14 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 2 0 0 2 2 6 -4 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC AKASZTÓ FC 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 3 2 6
3 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 3 1 2 6
4 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC JÁNOSHALMI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
5 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KALOCSAI FC 2 1 0 1 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 2 1 3
6 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KELEBIA KNSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
7 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC LAJOSMIZSEI VLC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
8 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
9 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC SZABADSZÁLLÁSI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
10 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KECEL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC SOLTVADKERTI TE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC HARTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 3 5 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC JÁNOSHALMI FC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
3 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC AKASZTÓ FC 1 1 0 0 6 4 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 8 5 3 6
4 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KECEL FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 3 3 6
5 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KALOCSAI FC 2 1 1 0 6 3 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 6 3 3 4
6 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 7 5 2 4 2 1 1 0 7 5 2 4
7 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC HARTA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 1 1 5 7 -2 1
9 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KELEBIA KNSK 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 4 6 -2 1
10 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC SZABADSZÁLLÁSI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 4 6 -2 1
11 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC SOLTVADKERTI TE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 3 7 -4 1
12 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
13 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC LAJOSMIZSEI VLC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
14 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
 
AKASZTÓ FC
6 - 4------------
BÁCSALMÁSI PVSE
-------1 - 1-----
DUNA ASZFALT TVSE
----0 - 1--------
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2------------
HARTA SE
---4 - 1---------
JÁNOSHALMI FC
-----------4 - 0-
KALOCSAI FC
---------2 - 24 - 1--
KECEL FC
--3 - 1----------
KELEBIA KNSK
---------3 - 5---
KISKŐRÖSI LC
----2 - 0--------
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-------2 - 3-----
SOLTVADKERTI TE
------------3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
---------1 - 3---

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KELEBIA KNSK
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 09. 14:30
KECEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
03. 17. 15:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 23. 15:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 31. 16:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 06. 16:30
AKASZTÓ FC
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
04. 13. 16:30
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 20. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 27. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 04. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 11. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 18. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 26. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 01. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC

JÁNOSHALMI FC

2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KECEL FC
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
HARTA SE
2018. 11. 11. 13:30
Akasztó Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 30. 16:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KELEBIA KNSK
2018. 10. 07. 15:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
JÁNOSHALMI FC
2018. 10. 14. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
03. 10. 14:30
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
03. 17. 15:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 24. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
03. 24. 15:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
03. 30. 15:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
04. 07. 16:30
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
04. 14. 16:30
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 21. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
04. 21. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 04. 27. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
04. 27. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 05. 05. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
05. 05. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 11. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
05. 19. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 25. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
06. 01. 17:00
KISKŐRÖSI LC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol