Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 23. forduló

2019.05.11 - 17:00

Kiskunhalas, Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont (Városi Sportpálya)

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
KISS LÁSZLÓ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARANYAI DÁVID MIHÁLY, IVÁNYI BENCE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

AMARIUTEI SORIN

7'

1 - 0

 

TORMA BARNABÁS

16'

2 - 0

 

FOMUMBOD EYAH EUGENE

29'

3 - 0

 

AMARIUTEI SORIN

47'

4 - 0

 

 

4 - 1

70'

DÓKA DÁVID

 

4 - 2

85'

JELENFI IMRE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 23 16 6 1 84 32 52 54 8.1
2 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 23 15 6 2 51 27 24 51 8.1
3 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 23 14 5 4 68 19 49 47 8
4 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 23 11 8 4 49 31 18 41 7.6
5 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 23 10 5 8 45 41 4 35 7.9
6 KECEL FC KECEL FC 23 9 5 9 48 44 4 32 7.7
7 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 23 9 5 9 37 36 1 32 7.7
8 HARTA SE HARTA SE 23 9 5 9 42 59 -17 32 7.7
9 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 23 7 8 8 43 56 -13 29 7.5
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 23 8 3 12 40 61 -21 27 7.1
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 23 6 4 13 34 51 -17 22 6.9
12 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 23 4 8 11 47 63 -16 20 7.2
13 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 23 3 6 14 40 61 -21 15 6.5
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 23 1 4 18 18 65 -47 7 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 10 7 2 1 15 3 12 23 13 8 2 3 18 10 8 26 23 15 4 4 33 13 20 49
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 12 7 4 1 14 6 8 25 11 6 4 1 12 4 8 22 23 13 8 2 26 10 16 47
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 11 8 3 0 17 2 15 27 12 4 7 1 10 2 8 19 23 12 10 1 27 4 23 46
4 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 12 7 2 3 14 10 4 23 11 4 4 3 10 11 -1 16 23 11 6 6 24 21 3 39
5 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 12 7 4 1 17 4 13 25 11 2 3 6 5 11 -6 9 23 9 7 7 22 15 7 34
6 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 11 6 2 3 12 8 4 20 12 2 7 3 8 8 0 13 23 8 9 6 20 16 4 33
7 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 12 5 1 6 9 11 -2 16 11 3 5 3 8 8 0 14 23 8 6 9 17 19 -2 30
8 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 11 5 2 4 11 10 1 17 12 3 4 5 6 11 -5 13 23 8 6 9 17 21 -4 30
9 KELEBIA KNSK HARTA SE 11 4 4 3 10 9 1 16 12 4 1 7 11 22 -11 13 23 8 5 10 21 31 -10 29
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 11 6 3 2 12 6 6 21 12 0 3 9 3 17 -14 3 23 6 6 11 15 23 -8 24
11 KELEBIA KNSK KECEL FC 11 4 4 3 11 9 2 16 12 2 1 9 4 13 -9 7 23 6 5 12 15 22 -7 23
12 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 12 3 5 4 13 14 -1 14 11 2 2 7 8 15 -7 8 23 5 7 11 21 29 -8 22
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 13 2 5 6 2 10 -8 11 10 1 2 7 4 16 -12 5 23 3 7 13 6 26 -20 16
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 12 2 5 5 10 16 -6 11 11 1 1 9 11 19 -8 4 23 3 6 14 21 35 -14 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 10 7 3 0 35 9 26 24 13 9 3 1 49 23 26 30 23 16 6 1 84 32 52 54
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 12 7 3 2 25 17 8 24 11 8 3 0 26 10 16 27 23 15 6 2 51 27 24 51
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 11 8 3 0 45 10 35 27 12 6 2 4 23 9 14 20 23 14 5 4 68 19 49 47
4 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 11 8 2 1 28 12 16 26 12 3 6 3 21 19 2 15 23 11 8 4 49 31 18 41
5 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 12 4 3 5 25 26 -1 15 11 6 2 3 20 15 5 20 23 10 5 8 45 41 4 35
6 KELEBIA KNSK KECEL FC 11 6 2 3 28 17 11 20 12 3 3 6 20 27 -7 12 23 9 5 9 48 44 4 32
7 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 12 8 2 2 27 11 16 26 11 1 3 7 10 25 -15 6 23 9 5 9 37 36 1 32
8 KELEBIA KNSK HARTA SE 11 5 3 3 22 23 -1 18 12 4 2 6 20 36 -16 14 23 9 5 9 42 59 -17 32
9 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 12 4 4 4 26 28 -2 16 11 3 4 4 17 28 -11 13 23 7 8 8 43 56 -13 29
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 11 7 1 3 25 23 2 22 12 1 2 9 15 38 -23 5 23 8 3 12 40 61 -21 27
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 11 4 2 5 18 22 -4 14 12 2 2 8 16 29 -13 8 23 6 4 13 34 51 -17 22
12 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 12 2 7 3 20 27 -7 13 11 2 1 8 27 36 -9 7 23 4 8 11 47 63 -16 20
13 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 12 3 2 7 26 30 -4 11 11 0 4 7 14 31 -17 4 23 3 6 14 40 61 -21 15
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 13 1 2 10 9 32 -23 5 10 0 2 8 9 33 -24 2 23 1 4 18 18 65 -47 7
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 30 - 23 - 11 - 21 - 11 - 1-2 - 20 - 53 - 01 - 22 - 3
BÁCSALMÁSI PVSE
0 - 02 - 21 - 15 - 60 - 70 - 02 - 11 - 12 - 32 - 22 - 13 - 3-
DUNA ASZFALT TVSE
3 - 22 - 32 - 15 - 10 - 15 - 42 - 13 - 2-1 - 7-2 - 10 - 0
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 24 - 24 - 23 - 0-1 - 13 - 10 - 00 - 13 - 15 - 12 - 01 - 0
HARTA SE
1 - 3-0 - 04 - 12 - 1-2 - 23 - 10 - 42 - 63 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
4 - 0-6 - 16 - 16 - 04 - 13 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 06 - 1
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 02 - 18 - 12 - 03 - 0-0 - 42 - 24 - 12 - 11 - 1
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 1-1 - 11 - 31 - 16 - 21 - 31 - 53 - 0-7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 10 - 41 - 21 - 10 - 10 - 70 - 30 - 21 - 13 - 51 - 01 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
1 - 22 - 12 - 01 - 02 - 00 - 02 - 2-5 - 22 - 64 - 22 - 02 - 2
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-6 - 35 - 05 - 1-0 - 02 - 07 - 14 - 01 - 12 - 23 - 1-
LAJOSMIZSEI VLC
3 - 34 - 34 - 20 - 00 - 30 - 21 - 22 - 3-2 - 32 - 36 - 32 - 3
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2-3 - 12 - 21 - 00 - 40 - 45 - 00 - 11 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 44 - 44 - 2-1 - 42 - 02 - 22 - 13 - 11 - 32 - 33 - 31 - 1

Meccsek

FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
AKASZTÓ FC
2018. 08. 25. 17:00
Kelebia Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 01. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 01. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KALOCSAI FC
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 20. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 20. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KECEL FC
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
HARTA SE
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KELEBIA KNSK
2019. 03. 30. 15:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 06. 16:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
JÁNOSHALMI FC
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KELEBIA KNSK
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KECEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AKASZTÓ FC
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KALOCSAI FC
2019. 04. 27. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
LAJOSMIZSEI VLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom