Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 24. forduló

2019.05.19 - 17:00

Soltvadkert, Soltvadkert Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
KISS ANIKÓ TÜNDE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERCEG TAMÁS, PETYARITY JÓZSEF
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
90'
45'

Gólok

TÓTH ÁRPÁD

13'

1 - 0

 

SZABÓ SZABOLCS

40'

2 - 0

 

RADICS ZOLTÁN

42'

3 - 0

 

RADICS ZOLTÁN

79'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 24 17 6 1 94 33 61 57 8.2
2 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 24 16 6 2 54 27 27 54 8.2
3 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 24 15 5 4 70 20 50 50 8.1
4 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 24 11 9 4 50 32 18 42 7.6
5 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 24 11 5 8 49 41 8 38 8.1
6 KECEL FC KECEL FC 24 10 5 9 50 44 6 35 7.7
7 HARTA SE HARTA SE 24 9 6 9 43 60 -17 33 7.6
8 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 24 9 5 10 37 38 -1 32 7.6
9 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 24 7 8 9 44 66 -22 29 7.2
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 24 8 3 13 40 64 -24 27 6.9
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 24 7 4 13 38 51 -13 25 7.2
12 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 24 4 8 12 48 65 -17 20 7.1
13 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 24 3 6 15 40 65 -25 15 6.7
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 24 1 4 19 18 69 -51 7 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 11 8 2 1 18 4 14 26 13 8 2 3 18 10 8 26 24 16 4 4 36 14 22 52
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 12 7 4 1 14 6 8 25 12 7 4 1 13 4 9 25 24 14 8 2 27 10 17 50
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 12 9 3 0 19 2 17 30 12 4 7 1 10 2 8 19 24 13 10 1 29 4 25 49
4 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 12 7 2 3 14 10 4 23 12 4 4 4 11 14 -3 16 24 11 6 7 25 24 1 39
5 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 12 7 4 1 17 4 13 25 12 2 3 7 5 12 -7 9 24 9 7 8 22 16 6 34
6 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 11 6 2 3 12 8 4 20 13 2 8 3 8 8 0 14 24 8 10 6 20 16 4 34
7 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 12 6 2 4 14 10 4 20 12 3 4 5 6 11 -5 13 24 9 6 9 20 21 -1 33
8 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 13 6 1 6 10 11 -1 19 11 3 5 3 8 8 0 14 24 9 6 9 18 19 -1 33
9 KELEBIA KNSK HARTA SE 12 4 5 3 10 9 1 17 12 4 1 7 11 22 -11 13 24 8 6 10 21 31 -10 30
10 KELEBIA KNSK KECEL FC 12 5 4 3 12 9 3 19 12 2 1 9 4 13 -9 7 24 7 5 12 16 22 -6 26
11 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 12 6 3 3 12 7 5 21 12 0 3 9 3 17 -14 3 24 6 6 12 15 24 -9 24
12 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 12 3 5 4 13 14 -1 14 12 2 2 8 8 18 -10 8 24 5 7 12 21 32 -11 22
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 13 2 5 6 2 10 -8 11 11 1 2 8 4 17 -13 5 24 3 7 14 6 27 -21 16
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 12 2 5 5 10 16 -6 11 12 1 1 10 11 21 -10 4 24 3 6 15 21 37 -16 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 11 8 3 0 45 10 35 27 13 9 3 1 49 23 26 30 24 17 6 1 94 33 61 57
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 12 7 3 2 25 17 8 24 12 9 3 0 29 10 19 30 24 16 6 2 54 27 27 54
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 12 9 3 0 47 11 36 30 12 6 2 4 23 9 14 20 24 15 5 4 70 20 50 50
4 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 11 8 2 1 28 12 16 26 13 3 7 3 22 20 2 16 24 11 9 4 50 32 18 42
5 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 13 5 3 5 29 26 3 18 11 6 2 3 20 15 5 20 24 11 5 8 49 41 8 38
6 KELEBIA KNSK KECEL FC 12 7 2 3 30 17 13 23 12 3 3 6 20 27 -7 12 24 10 5 9 50 44 6 35
7 KELEBIA KNSK HARTA SE 12 5 4 3 23 24 -1 19 12 4 2 6 20 36 -16 14 24 9 6 9 43 60 -17 33
8 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 12 8 2 2 27 11 16 26 12 1 3 8 10 27 -17 6 24 9 5 10 37 38 -1 32
9 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 12 4 4 4 26 28 -2 16 12 3 4 5 18 38 -20 13 24 7 8 9 44 66 -22 29
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 12 7 1 4 25 26 -1 22 12 1 2 9 15 38 -23 5 24 8 3 13 40 64 -24 27
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 12 5 2 5 22 22 0 17 12 2 2 8 16 29 -13 8 24 7 4 13 38 51 -13 25
12 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 12 2 7 3 20 27 -7 13 12 2 1 9 28 38 -10 7 24 4 8 12 48 65 -17 20
13 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 12 3 2 7 26 30 -4 11 12 0 4 8 14 35 -21 4 24 3 6 15 40 65 -25 15
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 13 1 2 10 9 32 -23 5 11 0 2 9 9 37 -28 2 24 1 4 19 18 69 -51 7
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 30 - 23 - 11 - 21 - 11 - 14 - 02 - 20 - 53 - 01 - 22 - 3
BÁCSALMÁSI PVSE
0 - 02 - 21 - 15 - 60 - 70 - 02 - 11 - 12 - 32 - 22 - 13 - 3-
DUNA ASZFALT TVSE
3 - 22 - 32 - 15 - 10 - 15 - 42 - 13 - 20 - 31 - 7-2 - 10 - 0
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 24 - 24 - 23 - 0-1 - 13 - 10 - 00 - 13 - 15 - 12 - 01 - 0
HARTA SE
1 - 3-0 - 04 - 12 - 11 - 12 - 23 - 10 - 42 - 63 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
4 - 02 - 16 - 16 - 16 - 04 - 13 - 33 - 0-2 - 21 - 14 - 06 - 1
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 02 - 18 - 12 - 03 - 0-0 - 42 - 24 - 12 - 11 - 1
KECEL FC
1 - 03 - 03 - 12 - 01 - 11 - 31 - 16 - 21 - 31 - 53 - 0-7 - 1
KELEBIA KNSK
0 - 10 - 41 - 21 - 10 - 10 - 70 - 30 - 21 - 13 - 51 - 01 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
1 - 22 - 12 - 01 - 02 - 00 - 02 - 2-5 - 22 - 64 - 22 - 02 - 2
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-6 - 35 - 05 - 1-0 - 02 - 07 - 14 - 01 - 12 - 23 - 110 - 1
LAJOSMIZSEI VLC
3 - 34 - 34 - 20 - 00 - 30 - 21 - 22 - 3-2 - 32 - 36 - 32 - 3
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2-3 - 12 - 21 - 00 - 40 - 45 - 00 - 11 - 24 - 03 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 44 - 44 - 2-1 - 42 - 02 - 22 - 13 - 11 - 32 - 33 - 31 - 1

Meccsek

SOLTVADKERTI TE

2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
AKASZTÓ FC
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KALOCSAI FC
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KECEL FC
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KELEBIA KNSK
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SOLTVADKERTI TE

LAJOSMIZSEI VLC

2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KECEL FC
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KALOCSAI FC
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 24. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 24. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
AKASZTÓ FC
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KELEBIA KNSK
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
LAJOSMIZSEI VLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom