Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 3. forduló

2018.08.26 - 17:00

Akasztó, Akasztó Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
KŐHALMI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÖNGETŐ ENDRE, SZŰCS ISTVÁN DÁVID
AKASZTÓ FC
KISKŐRÖSI LC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

52'

SALAMI EUGENE

 

0 - 2

65'

SALAMI EUGENE
KÓSA KRISZTIÁN

70'

1 - 2

 

KEREKES MÁRK JÁNOS

73'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 3 2 1 0 8 3 5 7 10.7
2 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 3 2 1 0 8 4 4 7 9.3
3 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 3 2 1 0 7 3 4 7 6.3
4 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 3 2 1 0 10 7 3 7 8
5 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 3 2 1 0 10 7 3 7 8
6 KECEL FC KECEL FC 3 2 1 0 9 6 3 7 9.3
7 HARTA SE HARTA SE 3 2 0 1 6 4 2 6 8.7
8 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 3 1 1 1 8 8 0 4 9.7
9 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 3 0 2 1 5 7 -2 2 8.7
10 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 3 0 1 2 6 9 -3 1 5
11 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 0 1 2 3 7 -4 1 6.7
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 3 0 1 2 4 9 -5 1 5.3
13 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 3 0 0 3 5 10 -5 0 4.3
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 0 3 3 8 -5 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
2 DUNA ASZFALT TVSE JÁNOSHALMI FC 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 3 0 3 7
3 DUNA ASZFALT TVSE AKASZTÓ FC 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 5 3 2 7
4 DUNA ASZFALT TVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 5 3 2 7 3 2 1 0 5 3 2 7
5 DUNA ASZFALT TVSE KALOCSAI FC 3 1 1 1 4 3 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 4 3 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 DUNA ASZFALT TVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4
8 DUNA ASZFALT TVSE LAJOSMIZSEI VLC 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 3 4 -1 4
9 DUNA ASZFALT TVSE KELEBIA KNSK 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
11 DUNA ASZFALT TVSE SOLTVADKERTI TE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
12 DUNA ASZFALT TVSE HARTA SE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 1 3 -2 2
13 DUNA ASZFALT TVSE BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 0 1 2 4 6 -2 1
14 DUNA ASZFALT TVSE KECEL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE JÁNOSHALMI FC 2 1 1 0 7 3 4 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 8 3 5 7
2 DUNA ASZFALT TVSE KALOCSAI FC 3 2 1 0 8 4 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 8 4 4 7
3 DUNA ASZFALT TVSE KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 7 3 4 7
4 DUNA ASZFALT TVSE AKASZTÓ FC 2 1 1 0 8 6 2 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 10 7 3 7
5 DUNA ASZFALT TVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 10 7 3 7 3 2 1 0 10 7 3 7
6 DUNA ASZFALT TVSE KECEL FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 6 5 1 4 3 2 1 0 9 6 3 7
7 DUNA ASZFALT TVSE HARTA SE 2 2 0 0 6 2 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 6 4 2 6
8 DUNA ASZFALT TVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 1 0 1 5 5 0 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 8 8 0 4
9 DUNA ASZFALT TVSE KELEBIA KNSK 2 0 1 1 4 6 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 5 7 -2 2
10 DUNA ASZFALT TVSE BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 5 8 -3 0 3 0 1 2 6 9 -3 1
11 DUNA ASZFALT TVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
12 DUNA ASZFALT TVSE SOLTVADKERTI TE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 1 2 4 9 -5 1
13 DUNA ASZFALT TVSE LAJOSMIZSEI VLC 2 0 0 2 4 6 -2 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 5 10 -5 0
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 0 0 3 3 8 -5 0
 
AKASZTÓ FC
6 - 4-------2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
-------1 - 1-----
DUNA ASZFALT TVSE
----0 - 1--------
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2------------
HARTA SE
---4 - 1-------2 - 1-
JÁNOSHALMI FC
------3 - 3----4 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 1-------2 - 24 - 1--
KECEL FC
--3 - 1----------
KELEBIA KNSK
---1 - 1-----3 - 5---
KISKŐRÖSI LC
----2 - 0--------
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-------2 - 3--2 - 3--
SOLTVADKERTI TE
------------3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
--4 - 2------1 - 3---

Meccsek

AKASZTÓ FC

2018. 08. 12. 17:00
Akasztó Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
AKASZTÓ FC
2018. 08. 26. 17:00
Akasztó Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
AKASZTÓ FC
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 16. 16:30
Kecel Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
AKASZTÓ FC
2018. 11. 11. 13:30
Akasztó Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
AKASZTÓ FC
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
HARTA SE
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 20. 14:30
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
AKASZTÓ FC
2018. 10. 28. 13:30
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
KALOCSAI FC
2018. 11. 04. 13:30
Akasztó Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2019. 03. 10. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
03. 10. 14:30
AKASZTÓ FC
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
03. 17. 15:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 03. 24. 15:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
03. 24. 15:00
AKASZTÓ FC
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
03. 31. 16:00
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 06. 16:30
AKASZTÓ FC
2019. 04. 14. 16:30
Akasztó Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
04. 14. 16:30
KECEL FC
2019. 04. 21. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
04. 21. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
04. 28. 17:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
05. 05. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
05. 11. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 05. 19. 17:00
Akasztó Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
05. 19. 17:00
KELEBIA KNSK
2019. 05. 26. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
05. 26. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 06. 01. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
06. 01. 17:00
AKASZTÓ FC

KISKŐRÖSI LC

2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
HARTA SE
2018. 08. 26. 17:00
Akasztó Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 01. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KELEBIA KNSK
2018. 09. 09. 16:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 16. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 28. 13:30
Kecel Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
KISKŐRÖSI LC
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
03. 10. 14:30
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 17. 15:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 03. 24. 15:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
03. 24. 15:00
AKASZTÓ FC
2019. 03. 30. 15:00
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
03. 30. 15:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 04. 07. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
04. 07. 16:30
KALOCSAI FC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 13. 16:30
KISKŐRÖSI LC
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
04. 21. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 27. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
05. 05. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
05. 12. 17:00
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 18. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
05. 26. 17:00
KECEL FC
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
06. 01. 17:00
KISKŐRÖSI LC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol