Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 3. forduló

2018.08.25 - 17:00

Lajosmizse, Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
VÖRÖS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUBA ZOLTÁN, BARANYI ÁDÁM
LAJOSMIZSEI VLC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
90'
45'

Gólok

SIMTCHATCHA STEVE

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

9'

NÉMEDI NORBERT

 

1 - 2

19'

NÉMEDI NORBERT
SIMTCHATCHA STEVE

36'

2 - 2

 

 

2 - 3

90'

KONCZ MIKLÓS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 3 2 1 0 8 3 5 7 10.7
2 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 3 2 1 0 8 4 4 7 9.3
3 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 3 2 1 0 7 3 4 7 6.3
4 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 3 2 1 0 10 7 3 7 8
5 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 3 2 1 0 10 7 3 7 8
6 KECEL FC KECEL FC 3 2 1 0 9 6 3 7 9.3
7 HARTA SE HARTA SE 3 2 0 1 6 4 2 6 8.7
8 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 3 1 1 1 8 8 0 4 9.7
9 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 3 0 2 1 5 7 -2 2 8.7
10 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 3 0 1 2 6 9 -3 1 5
11 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 0 1 2 3 7 -4 1 6.7
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 3 0 1 2 4 9 -5 1 5.3
13 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 3 0 0 3 5 10 -5 0 4.3
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 0 3 3 8 -5 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
2 DUNA ASZFALT TVSE JÁNOSHALMI FC 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 3 0 3 7
3 DUNA ASZFALT TVSE AKASZTÓ FC 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 5 3 2 7
4 DUNA ASZFALT TVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 5 3 2 7 3 2 1 0 5 3 2 7
5 DUNA ASZFALT TVSE KALOCSAI FC 3 1 1 1 4 3 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 4 3 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 DUNA ASZFALT TVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4
8 DUNA ASZFALT TVSE LAJOSMIZSEI VLC 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 3 4 -1 4
9 DUNA ASZFALT TVSE KELEBIA KNSK 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
11 DUNA ASZFALT TVSE SOLTVADKERTI TE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
12 DUNA ASZFALT TVSE HARTA SE 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 1 3 -2 2
13 DUNA ASZFALT TVSE BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 0 1 2 4 6 -2 1
14 DUNA ASZFALT TVSE KECEL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 2 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE JÁNOSHALMI FC 2 1 1 0 7 3 4 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 8 3 5 7
2 DUNA ASZFALT TVSE KALOCSAI FC 3 2 1 0 8 4 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 8 4 4 7
3 DUNA ASZFALT TVSE KISKŐRÖSI LC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 7 3 4 7
4 DUNA ASZFALT TVSE AKASZTÓ FC 2 1 1 0 8 6 2 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 10 7 3 7
5 DUNA ASZFALT TVSE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 10 7 3 7 3 2 1 0 10 7 3 7
6 DUNA ASZFALT TVSE KECEL FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 6 5 1 4 3 2 1 0 9 6 3 7
7 DUNA ASZFALT TVSE HARTA SE 2 2 0 0 6 2 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 6 4 2 6
8 DUNA ASZFALT TVSE SZABADSZÁLLÁSI SE 2 1 0 1 5 5 0 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 8 8 0 4
9 DUNA ASZFALT TVSE KELEBIA KNSK 2 0 1 1 4 6 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 5 7 -2 2
10 DUNA ASZFALT TVSE BÁCSALMÁSI PVSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 5 8 -3 0 3 0 1 2 6 9 -3 1
11 DUNA ASZFALT TVSE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
12 DUNA ASZFALT TVSE SOLTVADKERTI TE 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 1 2 4 9 -5 1
13 DUNA ASZFALT TVSE LAJOSMIZSEI VLC 2 0 0 2 4 6 -2 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 5 10 -5 0
14 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 0 0 3 3 8 -5 0
 
AKASZTÓ FC
6 - 4-------2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
-------1 - 1-----
DUNA ASZFALT TVSE
----0 - 1--------
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2------------
HARTA SE
---4 - 1-------2 - 1-
JÁNOSHALMI FC
------3 - 3----4 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 1-------2 - 24 - 1--
KECEL FC
--3 - 1----------
KELEBIA KNSK
---1 - 1-----3 - 5---
KISKŐRÖSI LC
----2 - 0--------
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-------2 - 3--2 - 3--
SOLTVADKERTI TE
------------3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
--4 - 2------1 - 3---

Meccsek

LAJOSMIZSEI VLC

2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KECEL FC
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
03. 09. 14:30
KALOCSAI FC
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
03. 17. 15:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
03. 23. 15:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
03. 30. 15:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
04. 07. 16:30
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
04. 13. 16:30
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 20. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
04. 27. 17:00
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
05. 05. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
05. 11. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 19. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
05. 25. 17:00
KELEBIA KNSK
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 01. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC

KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK

2018. 08. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 08. 19. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 02. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 16. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Kecel Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 14. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 11. 04. 13:30
Akasztó Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
03. 09. 14:30
KELEBIA KNSK
2019. 03. 16. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
03. 16. 15:00
KALOCSAI FC
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
03. 23. 15:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 30. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
03. 30. 15:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 06. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 06. 16:30
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 13. 16:30
KISKŐRÖSI LC
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 20. 17:00
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 27. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 04. 17:00
KECEL FC
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 11. 17:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 18. 17:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 25. 17:00
HARTA SE
2019. 06. 01. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
06. 01. 17:00
AKASZTÓ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol