Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 5. forduló

2018.09.09 - 16:30

Szabadszállás, Szabadszállás Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
SEBESTYÉN LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERGER TIBOR, APRÓ FERENC
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
90'
45'

Gólok

PANDUR DÁVID LAJOS

80'

1 - 0

 

MÁRUSKA VITALIJ

87'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 5 4 1 0 16 5 11 13 7.4
2 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 5 4 1 0 18 10 8 13 9.2
3 KECEL FC KECEL FC 5 3 2 0 18 9 9 11 8.2
4 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 5 2 2 1 9 6 3 8 8.8
5 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 5 2 2 1 13 12 1 8 10.4
6 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 5 2 2 1 9 9 0 8 7.6
7 HARTA SE HARTA SE 5 2 1 2 9 11 -2 7 7.2
8 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 5 2 1 2 11 15 -4 7 6.2
9 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 5 1 2 2 7 9 -2 5 6.8
10 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 5 1 1 3 10 14 -4 4 6.2
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 5 1 1 3 7 13 -6 4 7
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 0 4 11 14 -3 3 4.8
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 5 0 2 3 11 15 -4 2 7.4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 5 0 2 3 8 15 -7 2 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 3 2 1 0 5 3 2 7 2 2 0 0 2 0 2 6 5 4 1 0 7 3 4 13
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 6 1 5 7 5 3 2 0 9 2 7 11
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 3 3 0 0 4 0 4 9 2 0 2 0 0 0 0 2 5 3 2 0 4 0 4 11
4 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 5 3 1 1 7 5 2 10 5 3 1 1 7 5 2 10
5 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 1 1 1 3 2 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 5 3 2 8
6 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 3 2 1 0 5 3 2 7 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 2 1 2 5 6 -1 7
7 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 3 1 1 1 3 3 0 4 2 0 2 0 3 3 0 2 5 1 3 1 6 6 0 6
8 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 2 1 1 0 4 0 4 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 1 2 2 5 3 2 5
9 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 2 2 2 3 -1 5
10 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 4 1 1 2 4 7 -3 4 1 0 1 0 1 1 0 1 5 1 2 2 5 8 -3 5
11 KELEBIA KNSK HARTA SE 3 1 2 0 3 1 2 5 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 1 2 2 3 7 -4 5
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 0 3 2 2 5 -3 3
13 KELEBIA KNSK KECEL FC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 0 2 3 1 5 -4 2
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 1 2 5 7 -2 1 5 0 1 4 5 10 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 2 2 0 0 7 2 5 6 3 2 1 0 9 3 6 7 5 4 1 0 16 5 11 13
2 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 3 2 1 0 13 9 4 7 2 2 0 0 5 1 4 6 5 4 1 0 18 10 8 13
3 KELEBIA KNSK KECEL FC 2 2 0 0 10 2 8 6 3 1 2 0 8 7 1 5 5 3 2 0 18 9 9 11
4 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 3 1 2 0 8 4 4 5 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 2 2 1 9 6 3 8
5 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 5 2 2 1 13 12 1 8 5 2 2 1 13 12 1 8
6 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 4 2 1 1 8 8 0 7 1 0 1 0 1 1 0 1 5 2 2 1 9 9 0 8
7 KELEBIA KNSK HARTA SE 3 2 1 0 8 4 4 7 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 2 1 2 9 11 -2 7
8 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 3 2 0 1 7 5 2 6 2 0 1 1 4 10 -6 1 5 2 1 2 11 15 -4 7
9 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 1 1 1 5 4 1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 2 2 7 9 -2 5
10 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 3 1 0 2 8 9 -1 3 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 1 3 10 14 -4 4
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 1 0 2 4 7 -3 3 5 1 1 3 7 13 -6 4
12 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 5 2 3 3 3 0 0 3 6 12 -6 0 5 1 0 4 11 14 -3 3
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 0 3 8 12 -4 0 5 0 2 3 11 15 -4 2
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 3 0 1 2 5 9 -4 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 5 0 2 3 8 15 -7 2
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3------2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
-------1 - 1-2 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
---5 - 10 - 1--------
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 1---3 - 1---
HARTA SE
---4 - 1--2 - 2----2 - 1-
JÁNOSHALMI FC
------3 - 3---1 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 1------0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
--3 - 1---------7 - 1
KELEBIA KNSK
---1 - 1-----3 - 5-1 - 3-
KISKŐRÖSI LC
----2 - 0---5 - 2----
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-----2 - 3--2 - 3--
SOLTVADKERTI TE
0 - 3-----------3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
--4 - 2--2 - 0---1 - 3---

Meccsek

SZABADSZÁLLÁSI SE

2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
AKASZTÓ FC
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KALOCSAI FC
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KECEL FC
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
HARTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KELEBIA KNSK
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

JÁNOSHALMI FC

2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KECEL FC
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
HARTA SE
2018. 11. 11. 13:30
Akasztó Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 30. 16:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KELEBIA KNSK
2018. 10. 07. 15:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
JÁNOSHALMI FC
2018. 10. 14. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 24. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 21. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
AKASZTÓ FC
2019. 04. 27. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
JÁNOSHALMI FC
2019. 05. 05. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KALOCSAI FC
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
JÁNOSHALMI FC
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
JÁNOSHALMI FC
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
KISKŐRÖSI LC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom