Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 5. forduló

2018.09.08 - 16:30

Lajosmizse, Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
GARAI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARANYAI DÁVID MIHÁLY, BÁRTH ZOLTÁN
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
90'
45'

Gólok

KISS LÁSZLÓ

15'

1 - 0

 

 

1 - 1

17'

VUCKOVIC DÁNIEL
SZABÓ GÁBOR

29'

2 - 1

 

 

2 - 2

56'

VUCKOVIC DÁNIEL

 

2 - 3

66'

PRINCZ GILBERT
SIMTCHATCHA STEVE

74'

3 - 3

 

RAPI KRISTÓF

78'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 5 4 1 0 16 5 11 13 7.4
2 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 5 4 1 0 18 10 8 13 9.2
3 KECEL FC KECEL FC 5 3 2 0 18 9 9 11 8.2
4 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 5 2 2 1 9 6 3 8 8.8
5 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 5 2 2 1 13 12 1 8 10.4
6 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 5 2 2 1 9 9 0 8 7.6
7 HARTA SE HARTA SE 5 2 1 2 9 11 -2 7 7.2
8 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 5 2 1 2 11 15 -4 7 6.2
9 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 5 1 2 2 7 9 -2 5 6.8
10 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 5 1 1 3 10 14 -4 4 6.2
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 5 1 1 3 7 13 -6 4 7
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 0 4 11 14 -3 3 4.8
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 5 0 2 3 11 15 -4 2 7.4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 5 0 2 3 8 15 -7 2 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 3 2 1 0 5 3 2 7 2 2 0 0 2 0 2 6 5 4 1 0 7 3 4 13
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 2 1 0 6 1 5 7 5 3 2 0 9 2 7 11
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 3 3 0 0 4 0 4 9 2 0 2 0 0 0 0 2 5 3 2 0 4 0 4 11
4 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 5 3 1 1 7 5 2 10 5 3 1 1 7 5 2 10
5 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 1 1 1 3 2 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 2 1 5 3 2 8
6 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 3 2 1 0 5 3 2 7 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 2 1 2 5 6 -1 7
7 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 3 1 1 1 3 3 0 4 2 0 2 0 3 3 0 2 5 1 3 1 6 6 0 6
8 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 2 1 1 0 4 0 4 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 1 2 2 5 3 2 5
9 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 2 2 2 3 -1 5
10 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 4 1 1 2 4 7 -3 4 1 0 1 0 1 1 0 1 5 1 2 2 5 8 -3 5
11 KELEBIA KNSK HARTA SE 3 1 2 0 3 1 2 5 2 0 0 2 0 6 -6 0 5 1 2 2 3 7 -4 5
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 0 3 2 2 5 -3 3
13 KELEBIA KNSK KECEL FC 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 0 2 3 1 5 -4 2
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 1 2 5 7 -2 1 5 0 1 4 5 10 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 2 2 0 0 7 2 5 6 3 2 1 0 9 3 6 7 5 4 1 0 16 5 11 13
2 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 3 2 1 0 13 9 4 7 2 2 0 0 5 1 4 6 5 4 1 0 18 10 8 13
3 KELEBIA KNSK KECEL FC 2 2 0 0 10 2 8 6 3 1 2 0 8 7 1 5 5 3 2 0 18 9 9 11
4 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 3 1 2 0 8 4 4 5 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 2 2 1 9 6 3 8
5 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 5 2 2 1 13 12 1 8 5 2 2 1 13 12 1 8
6 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 4 2 1 1 8 8 0 7 1 0 1 0 1 1 0 1 5 2 2 1 9 9 0 8
7 KELEBIA KNSK HARTA SE 3 2 1 0 8 4 4 7 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 2 1 2 9 11 -2 7
8 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 3 2 0 1 7 5 2 6 2 0 1 1 4 10 -6 1 5 2 1 2 11 15 -4 7
9 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 1 1 1 5 4 1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 2 2 7 9 -2 5
10 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 3 1 0 2 8 9 -1 3 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 1 3 10 14 -4 4
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 1 0 2 4 7 -3 3 5 1 1 3 7 13 -6 4
12 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 2 1 0 1 5 2 3 3 3 0 0 3 6 12 -6 0 5 1 0 4 11 14 -3 3
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 2 0 2 0 3 3 0 2 3 0 0 3 8 12 -4 0 5 0 2 3 11 15 -4 2
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 3 0 1 2 5 9 -4 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 5 0 2 3 8 15 -7 2
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3------2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
-------1 - 1-2 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
---5 - 10 - 1--------
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 1---3 - 1---
HARTA SE
---4 - 1--2 - 2----2 - 1-
JÁNOSHALMI FC
------3 - 3---1 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 1------0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
--3 - 1---------7 - 1
KELEBIA KNSK
---1 - 1-----3 - 5-1 - 3-
KISKŐRÖSI LC
----2 - 0---5 - 2----
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-----2 - 3--2 - 3--
SOLTVADKERTI TE
0 - 3-----------3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
--4 - 2--2 - 0---1 - 3---

Meccsek

LAJOSMIZSEI VLC

2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KECEL FC
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 06. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
03. 09. 14:30
KALOCSAI FC
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
03. 17. 15:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
03. 23. 15:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 03. 30. 15:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
03. 30. 15:00
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
04. 07. 16:30
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
04. 13. 16:30
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 20. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
04. 27. 17:00
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
05. 05. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 11. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
05. 11. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 19. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 05. 25. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
05. 25. 17:00
KELEBIA KNSK
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 01. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC

BÁCSALMÁSI PVSE

2018. 08. 12. 17:00
Akasztó Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 08. 19. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KELEBIA KNSK
2018. 08. 25. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 02. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Kecel Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
HARTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
03. 10. 14:30
AKASZTÓ FC
2019. 03. 16. 15:00
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
03. 16. 15:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 03. 24. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
03. 24. 15:00
KALOCSAI FC
2019. 03. 30. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
03. 30. 15:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
04. 07. 16:30
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 13. 16:30
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
04. 21. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
04. 28. 17:00
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 04. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 12. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
05. 12. 17:00
KECEL FC
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
05. 19. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
05. 26. 17:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
06. 01. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol