Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Harta, Harta Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
SZELES ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÖLLŐSI FERENC, BÖSZÖRMÉNYI SÁNDOR
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KECEL FC KECEL FC 7 5 2 0 21 9 12 17 8.4
2 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 7 5 1 1 21 13 8 16 8.1
3 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 7 4 2 1 17 7 10 14 7.9
4 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 7 4 2 1 21 15 6 14 9.4
5 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 7 4 2 1 15 9 6 14 8.7
6 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 7 4 1 2 19 13 6 13 7.1
7 HARTA SE HARTA SE 7 3 1 3 12 18 -6 10 6.4
8 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 7 2 2 3 15 21 -6 8 6.6
9 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 7 1 4 2 8 10 -2 7 8.6
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 7 2 0 5 14 18 -4 6 6.3
11 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 7 1 3 3 13 17 -4 6 6.1
12 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 7 1 1 5 8 19 -11 4 6.7
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 7 0 3 4 14 19 -5 3 7.3
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 7 0 2 5 10 20 -10 2 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 3 2 1 0 4 1 3 7 4 3 1 0 8 2 6 10 7 5 2 0 12 3 9 17
2 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 4 4 0 0 7 0 7 12 3 1 2 0 1 0 1 5 7 5 2 0 8 0 8 17
3 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 4 2 1 1 5 4 1 7 3 2 0 1 2 1 1 6 7 4 1 2 7 5 2 13
4 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 5 2 1 2 5 7 -2 7 2 1 1 0 3 1 2 4 7 3 2 2 8 8 0 11
5 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 7 3 1 3 7 7 0 10 7 3 1 3 7 7 0 10
6 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 1 1 1 3 2 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6 7 2 4 1 6 4 2 10
7 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 4 2 1 1 6 4 2 7 3 0 2 1 3 5 -2 2 7 2 3 2 9 9 0 9
8 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 3 2 1 0 6 1 5 7 4 0 1 3 1 4 -3 1 7 2 2 3 7 5 2 8
9 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 4 2 2 0 5 3 2 8 3 0 0 3 1 6 -5 0 7 2 2 3 6 9 -3 8
10 KELEBIA KNSK HARTA SE 4 2 2 0 5 1 4 8 3 0 0 3 0 9 -9 0 7 2 2 3 5 10 -5 8
11 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 4 0 2 2 0 2 -2 2 3 1 1 1 3 3 0 4 7 1 3 3 3 5 -2 6
12 KELEBIA KNSK KECEL FC 3 1 2 0 2 1 1 5 4 0 1 3 0 4 -4 1 7 1 3 3 2 5 -3 6
13 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 4 1 1 2 3 5 -2 4 3 0 2 1 0 2 -2 2 7 1 3 3 3 7 -4 6
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 4 0 1 3 2 6 -4 1 3 0 1 2 5 7 -2 1 7 0 2 5 7 13 -6 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KECEL FC 3 3 0 0 11 2 9 9 4 2 2 0 10 7 3 8 7 5 2 0 21 9 12 17
2 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 3 2 0 1 9 8 1 6 4 3 1 0 12 5 7 10 7 5 1 1 21 13 8 16
3 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 4 2 2 0 14 4 10 8 3 2 0 1 3 3 0 6 7 4 2 1 17 7 10 14
4 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 7 4 2 1 21 15 6 14 7 4 2 1 21 15 6 14
5 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 5 3 1 1 10 8 2 10 2 1 1 0 5 1 4 4 7 4 2 1 15 9 6 14
6 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 4 2 1 1 14 11 3 7 3 2 0 1 5 2 3 6 7 4 1 2 19 13 6 13
7 KELEBIA KNSK HARTA SE 4 3 1 0 11 5 6 10 3 0 0 3 1 13 -12 0 7 3 1 3 12 18 -6 10
8 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 4 2 1 1 10 8 2 7 3 0 1 2 5 13 -8 1 7 2 2 3 15 21 -6 8
9 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 3 1 1 1 5 4 1 4 4 0 3 1 3 6 -3 3 7 1 4 2 8 10 -2 7
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 3 2 0 1 8 4 4 6 4 0 0 4 6 14 -8 0 7 2 0 5 14 18 -4 6
11 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 4 1 1 2 8 9 -1 4 3 0 2 1 5 8 -3 2 7 1 3 3 13 17 -4 6
12 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 4 0 1 3 4 12 -8 1 3 1 0 2 4 7 -3 3 7 1 1 5 8 19 -11 4
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 4 0 3 1 6 7 -1 3 3 0 0 3 8 12 -4 0 7 0 3 4 14 19 -5 3
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 4 0 1 3 5 11 -6 1 3 0 1 2 5 9 -4 1 7 0 2 5 10 20 -10 2
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3--1 - 2---2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
--1 - 1----1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
---5 - 10 - 1--3 - 2-----
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 1---3 - 1---
HARTA SE
---4 - 1--2 - 2----2 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
----6 - 0-3 - 3---1 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0-----0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 0-3 - 1---------7 - 1
KELEBIA KNSK
---1 - 1---0 - 2-3 - 5-1 - 3-
KISKŐRÖSI LC
----2 - 0---5 - 22 - 6---
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-0 - 0---2 - 3--2 - 3--
SOLTVADKERTI TE
0 - 3-----0 - 4---1 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
--4 - 2--2 - 0---1 - 3-3 - 3-

Meccsek

HARTA SE

2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
HARTA SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Harta Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KECEL FC
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
HARTA SE
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
HARTA SE
2018. 10. 14. 15:00
Harta Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
KELEBIA KNSK
2018. 10. 21. 14:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
HARTA SE
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
HARTA SE
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
03. 09. 14:30
HARTA SE
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 17. 15:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
03. 24. 15:00
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 31. 16:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
04. 07. 16:30
HARTA SE
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Harta Sporttelep
HARTA SE
04. 14. 16:30
JÁNOSHALMI FC
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
04. 21. 17:00
HARTA SE
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 27. 17:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
04. 27. 17:00
HARTA SE
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
05. 05. 17:00
AKASZTÓ FC
2019. 05. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
05. 11. 17:00
HARTA SE
2019. 05. 19. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
05. 19. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 25. 17:00
HARTA SE
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
06. 01. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE

SZABADSZÁLLÁSI SE

2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKŐRÖSI LC
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
JÁNOSHALMI FC
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
LAJOSMIZSEI VLC
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
AKASZTÓ FC
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KALOCSAI FC
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
03. 10. 14:30
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
03. 17. 15:00
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 23. 15:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
03. 31. 16:00
KECEL FC
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
04. 07. 16:30
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2019. 04. 13. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
04. 13. 16:30
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
04. 21. 17:00
HARTA SE
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
04. 28. 17:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
05. 05. 17:00
KELEBIA KNSK
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
05. 12. 17:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
05. 18. 17:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
05. 26. 17:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
06. 01. 17:00
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol