Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 9. forduló

2018.10.06 - 15:00

Kiskunhalas, Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont (Városi Sportpálya)

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
SEBESTYÉN LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERGER TIBOR, BÁRTH ZOLTÁN
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
90'
45'

Gólok

GILLICH BALÁZS

33'

1 - 0

 

AMARIUTEI SORIN

43'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 9 7 1 1 25 15 10 22 8.1
2 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 9 6 2 1 33 17 16 20 8.8
3 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 9 6 1 2 26 15 11 19 7.7
4 KECEL FC KECEL FC 9 5 3 1 23 15 8 18 7.4
5 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 9 5 3 1 18 10 8 18 7.6
6 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 9 5 2 2 20 9 11 17 8.2
7 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 9 3 2 4 18 26 -8 11 7.7
8 HARTA SE HARTA SE 9 3 2 4 16 24 -8 11 7
9 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 9 2 4 3 10 11 -1 10 7.7
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 9 2 1 6 17 27 -10 7 6.9
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 9 2 1 6 11 23 -12 7 7.4
12 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 9 1 4 4 18 23 -5 7 6.1
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 9 0 4 5 18 24 -6 4 7.4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 9 0 2 7 11 25 -14 2 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 4 3 1 0 5 1 4 10 5 3 2 0 9 3 6 11 9 6 3 0 14 4 10 21
2 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 5 5 0 0 9 0 9 15 4 1 3 0 1 0 1 6 9 6 3 0 10 0 10 21
3 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 9 5 1 3 11 7 4 16 9 5 1 3 11 7 4 16
4 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 5 3 1 1 7 4 3 10 4 2 0 2 2 2 0 6 9 5 1 3 9 6 3 16
5 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 5 3 1 1 7 4 3 10 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 4 3 2 11 9 2 15
6 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 4 2 1 1 5 2 3 7 5 1 3 1 3 3 0 6 9 3 4 2 8 5 3 13
7 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 6 2 2 2 5 7 -2 8 3 1 2 0 4 2 2 5 9 3 4 2 9 9 0 13
8 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 5 2 3 0 6 4 2 9 4 1 0 3 4 6 -2 3 9 3 3 3 10 10 0 12
9 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 5 2 1 2 5 6 -1 7 4 0 2 2 0 4 -4 2 9 2 3 4 5 10 -5 9
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 4 2 1 1 6 3 3 7 5 0 1 4 1 6 -5 1 9 2 2 5 7 9 -2 8
11 KELEBIA KNSK HARTA SE 5 2 2 1 5 4 1 8 4 0 0 4 0 11 -11 0 9 2 2 5 5 15 -10 8
12 KELEBIA KNSK KECEL FC 5 1 3 1 3 4 -1 6 4 0 1 3 0 4 -4 1 9 1 4 4 3 8 -5 7
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 5 0 2 3 0 3 -3 2 4 1 1 2 3 5 -2 4 9 1 3 5 3 8 -5 6
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 5 1 1 3 4 6 -2 4 4 0 1 3 6 9 -3 1 9 1 2 6 10 15 -5 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 4 3 0 1 10 8 2 9 5 4 1 0 15 7 8 13 9 7 1 1 25 15 10 22
2 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 9 6 2 1 33 17 16 20 9 6 2 1 33 17 16 20
3 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 5 3 1 1 17 12 5 10 4 3 0 1 9 3 6 9 9 6 1 2 26 15 11 19
4 KELEBIA KNSK KECEL FC 5 3 1 1 13 8 5 10 4 2 2 0 10 7 3 8 9 5 3 1 23 15 8 18
5 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 6 4 1 1 12 8 4 13 3 1 2 0 6 2 4 5 9 5 3 1 18 10 8 18
6 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 5 3 2 0 17 4 13 11 4 2 0 2 3 5 -2 6 9 5 2 2 20 9 11 17
7 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 5 2 1 2 11 12 -1 7 4 1 1 2 7 14 -7 4 9 3 2 4 18 26 -8 11
8 KELEBIA KNSK HARTA SE 5 3 2 0 14 8 6 11 4 0 0 4 2 16 -14 0 9 3 2 4 16 24 -8 11
9 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 4 2 1 1 7 4 3 7 5 0 3 2 3 7 -4 3 9 2 4 3 10 11 -1 10
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 4 2 0 2 9 11 -2 6 5 0 1 4 8 16 -8 1 9 2 1 6 17 27 -10 7
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 5 1 1 3 7 14 -7 4 4 1 0 3 4 9 -5 3 9 2 1 6 11 23 -12 7
12 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 5 1 1 3 10 12 -2 4 4 0 3 1 8 11 -3 3 9 1 4 4 18 23 -5 7
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 5 0 4 1 8 9 -1 4 4 0 0 4 10 15 -5 0 9 0 4 5 18 24 -6 4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 5 0 1 4 6 13 -7 1 4 0 1 3 5 12 -7 1 9 0 2 7 11 25 -14 2
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3-3 - 11 - 2---2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
-2 - 21 - 1----1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
---5 - 10 - 1--3 - 2-1 - 7---
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 1---3 - 1-2 - 0-
HARTA SE
---4 - 1--2 - 2---3 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
----6 - 0-3 - 33 - 0--1 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0--2 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 0-3 - 1---1 - 1--1 - 5--7 - 1
KELEBIA KNSK
---1 - 1---0 - 2-3 - 5-1 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
---1 - 02 - 0---5 - 22 - 6---
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-0 - 0---2 - 3-2 - 32 - 3--
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2----0 - 4---1 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 4-4 - 2--2 - 0---1 - 3-3 - 3-

Meccsek

FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 08. 18. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
AKASZTÓ FC
2018. 08. 25. 17:00
Kelebia Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 01. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 01. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KALOCSAI FC
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 09. 08. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 22. 16:00
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 20. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 20. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KECEL FC
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 11. 03. 13:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 09. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
HARTA SE
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 23. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KELEBIA KNSK
2019. 03. 30. 15:00
Kalocsa Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 06. 16:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 25. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
JÁNOSHALMI FC
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC

SOLTVADKERTI TE

2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
SZABADSZÁLLÁSI SE
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
AKASZTÓ FC
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
SOLTVADKERTI TE
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KALOCSAI FC
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 06. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KISKŐRÖSI LC
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 10. 20. 14:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
SOLTVADKERTI TE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KECEL FC
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
JÁNOSHALMI FC
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
SOLTVADKERTI TE
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
HARTA SE
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
KELEBIA KNSK
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
SOLTVADKERTI TE
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
SOLTVADKERTI TE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom