Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI I. 9. forduló

2018.10.07 - 15:00

Bácsalmás, Bácsalmás Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI I.

Játékvezető
TÓTH CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ ANDOR, BARANYI ÁDÁM
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

RUDICS JÁNOS

12'

1 - 0

 

BALADIN DOMINIK

34'

2 - 0

 

 

2 - 1

50'

STEKLÁCS JÁNOS KRISTÓF

 

2 - 2

66'

ISTVÁN LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISKŐRÖSI LC KISKŐRÖSI LC 9 7 1 1 25 15 10 22 8.1
2 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 9 6 2 1 33 17 16 20 8.8
3 AKASZTÓ FC AKASZTÓ FC 9 6 1 2 26 15 11 19 7.7
4 KECEL FC KECEL FC 9 5 3 1 23 15 8 18 7.4
5 KALOCSAI FC KALOCSAI FC 9 5 3 1 18 10 8 18 7.6
6 JÁNOSHALMI FC JÁNOSHALMI FC 9 5 2 2 20 9 11 17 8.2
7 SZABADSZÁLLÁSI SE SZABADSZÁLLÁSI SE 9 3 2 4 18 26 -8 11 7.7
8 HARTA SE HARTA SE 9 3 2 4 16 24 -8 11 7
9 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 9 2 4 3 10 11 -1 10 7.7
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 9 2 1 6 17 27 -10 7 6.9
11 SOLTVADKERTI TE SOLTVADKERTI TE 9 2 1 6 11 23 -12 7 7.4
12 LAJOSMIZSEI VLC LAJOSMIZSEI VLC 9 1 4 4 18 23 -5 7 6.1
13 BÁCSALMÁSI PVSE BÁCSALMÁSI PVSE 9 0 4 5 18 24 -6 4 7.4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 9 0 2 7 11 25 -14 2 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 4 3 1 0 5 1 4 10 5 3 2 0 9 3 6 11 9 6 3 0 14 4 10 21
2 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 5 5 0 0 9 0 9 15 4 1 3 0 1 0 1 6 9 6 3 0 10 0 10 21
3 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 9 5 1 3 11 7 4 16 9 5 1 3 11 7 4 16
4 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 5 3 1 1 7 4 3 10 4 2 0 2 2 2 0 6 9 5 1 3 9 6 3 16
5 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 5 3 1 1 7 4 3 10 4 1 2 1 4 5 -1 5 9 4 3 2 11 9 2 15
6 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 4 2 1 1 5 2 3 7 5 1 3 1 3 3 0 6 9 3 4 2 8 5 3 13
7 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 6 2 2 2 5 7 -2 8 3 1 2 0 4 2 2 5 9 3 4 2 9 9 0 13
8 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 5 2 3 0 6 4 2 9 4 1 0 3 4 6 -2 3 9 3 3 3 10 10 0 12
9 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 5 2 1 2 5 6 -1 7 4 0 2 2 0 4 -4 2 9 2 3 4 5 10 -5 9
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 4 2 1 1 6 3 3 7 5 0 1 4 1 6 -5 1 9 2 2 5 7 9 -2 8
11 KELEBIA KNSK HARTA SE 5 2 2 1 5 4 1 8 4 0 0 4 0 11 -11 0 9 2 2 5 5 15 -10 8
12 KELEBIA KNSK KECEL FC 5 1 3 1 3 4 -1 6 4 0 1 3 0 4 -4 1 9 1 4 4 3 8 -5 7
13 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 5 0 2 3 0 3 -3 2 4 1 1 2 3 5 -2 4 9 1 3 5 3 8 -5 6
14 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 5 1 1 3 4 6 -2 4 4 0 1 3 6 9 -3 1 9 1 2 6 10 15 -5 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KELEBIA KNSK KISKŐRÖSI LC 4 3 0 1 10 8 2 9 5 4 1 0 15 7 8 13 9 7 1 1 25 15 10 22
2 KELEBIA KNSK KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK 0 0 0 0 0 0 0 0 9 6 2 1 33 17 16 20 9 6 2 1 33 17 16 20
3 KELEBIA KNSK AKASZTÓ FC 5 3 1 1 17 12 5 10 4 3 0 1 9 3 6 9 9 6 1 2 26 15 11 19
4 KELEBIA KNSK KECEL FC 5 3 1 1 13 8 5 10 4 2 2 0 10 7 3 8 9 5 3 1 23 15 8 18
5 KELEBIA KNSK KALOCSAI FC 6 4 1 1 12 8 4 13 3 1 2 0 6 2 4 5 9 5 3 1 18 10 8 18
6 KELEBIA KNSK JÁNOSHALMI FC 5 3 2 0 17 4 13 11 4 2 0 2 3 5 -2 6 9 5 2 2 20 9 11 17
7 KELEBIA KNSK SZABADSZÁLLÁSI SE 5 2 1 2 11 12 -1 7 4 1 1 2 7 14 -7 4 9 3 2 4 18 26 -8 11
8 KELEBIA KNSK HARTA SE 5 3 2 0 14 8 6 11 4 0 0 4 2 16 -14 0 9 3 2 4 16 24 -8 11
9 KELEBIA KNSK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC 4 2 1 1 7 4 3 7 5 0 3 2 3 7 -4 3 9 2 4 3 10 11 -1 10
10 KELEBIA KNSK DUNA ASZFALT TVSE 4 2 0 2 9 11 -2 6 5 0 1 4 8 16 -8 1 9 2 1 6 17 27 -10 7
11 KELEBIA KNSK SOLTVADKERTI TE 5 1 1 3 7 14 -7 4 4 1 0 3 4 9 -5 3 9 2 1 6 11 23 -12 7
12 KELEBIA KNSK LAJOSMIZSEI VLC 5 1 1 3 10 12 -2 4 4 0 3 1 8 11 -3 3 9 1 4 4 18 23 -5 7
13 KELEBIA KNSK BÁCSALMÁSI PVSE 5 0 4 1 8 9 -1 4 4 0 0 4 10 15 -5 0 9 0 4 5 18 24 -6 4
14 KELEBIA KNSK KELEBIA KNSK 5 0 1 4 6 13 -7 1 4 0 1 3 5 12 -7 1 9 0 2 7 11 25 -14 2
 
AKASZTÓ FC
6 - 45 - 3-3 - 11 - 2---2 - 2----
BÁCSALMÁSI PVSE
-2 - 21 - 1----1 - 12 - 32 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
---5 - 10 - 1--3 - 2-1 - 7---
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
1 - 2----1 - 1---3 - 1-2 - 0-
HARTA SE
---4 - 1--2 - 2---3 - 32 - 13 - 1
JÁNOSHALMI FC
----6 - 0-3 - 33 - 0--1 - 14 - 0-
KALOCSAI FC
-2 - 12 - 0--2 - 0--0 - 42 - 24 - 1--
KECEL FC
1 - 0-3 - 1---1 - 1--1 - 5--7 - 1
KELEBIA KNSK
---1 - 1---0 - 2-3 - 5-1 - 31 - 2
KISKŐRÖSI LC
---1 - 02 - 0---5 - 22 - 6---
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
-------------
LAJOSMIZSEI VLC
-4 - 3-0 - 0---2 - 3-2 - 32 - 3--
SOLTVADKERTI TE
0 - 33 - 2----0 - 4---1 - 2-3 - 3
SZABADSZÁLLÁSI SE
1 - 4-4 - 2--2 - 0---1 - 3-3 - 3-

Meccsek

BÁCSALMÁSI PVSE

2018. 08. 12. 17:00
Akasztó Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 08. 19. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KELEBIA KNSK
2018. 08. 25. 17:00
Kalocsa Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 02. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 09. 08. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
KISKŐRÖSI LC
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Kecel Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
BÁCSALMÁSI PVSE
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
HARTA SE
2019. 03. 10. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
03. 10. 14:30
AKASZTÓ FC
2019. 03. 16. 15:00
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
03. 16. 15:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 03. 24. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
03. 24. 15:00
KALOCSAI FC
2019. 03. 30. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
03. 30. 15:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
04. 07. 16:30
LAJOSMIZSEI VLC
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 13. 16:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
04. 13. 16:30
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
04. 21. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
04. 28. 17:00
SOLTVADKERTI TE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 04. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 12. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
05. 12. 17:00
KECEL FC
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
05. 19. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
05. 26. 17:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
06. 01. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Kecel Sporttelep
KECEL FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
JÁNOSHALMI FC
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Szabadszállás Sporttelep
SZABADSZÁLLÁSI SE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 01. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
HARTA SE
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Akasztó Sporttelep
AKASZTÓ FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 15. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KELEBIA KNSK
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kalocsa Sporttelep
KALOCSAI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 29. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Bácsalmás Sporttelep
BÁCSALMÁSI PVSE
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 14. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kiskőrös Sporttelep
KISKŐRÖSI LC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 27. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOLTVADKERTI TE
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2018. 11. 03. 13:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
LAJOSMIZSEI VLC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 09. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 09. 14:30
KECEL FC
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Jánoshalma Sporttelep
JÁNOSHALMI FC
03. 17. 15:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 23. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 23. 15:00
SZABADSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Harta Sporttelep
HARTA SE
03. 31. 16:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 06. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 06. 16:30
AKASZTÓ FC
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK
04. 13. 16:30
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 20. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 20. 17:00
KALOCSAI FC
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
04. 27. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 04. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 04. 17:00
BÁCSALMÁSI PVSE
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 05. 11. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
05. 11. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 18. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
05. 18. 17:00
KISKŐRÖSI LC
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Soltvadkert Sporttelep
SOLTVADKERTI TE
05. 26. 17:00
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 06. 01. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
06. 01. 17:00
LAJOSMIZSEI VLC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol