Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. NYUGAT 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Apostag, Apostag Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. NYUGAT

Játékvezető
FARKAS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAMASKÓ CSABA, ÁMAN ÁRON
APOSTAG KSE
DUNASZENTBENEDEK KSE
90'
45'

Gólok

KREPSZ KRISZTIÁN

11'

1 - 0

 

SZEMENT GÁBOR

30'

2 - 0

 

SUBI TAMÁS

70'

3 - 0

 

KIRCHNER FERENC

75'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 APOSTAG KSE APOSTAG KSE 7 5 2 0 30 7 23 17 7.4
2 MIKLÓSI GYFE MIKLÓSI GYFE 7 5 1 1 29 4 25 16 8.7
3 USZÓD KSE USZÓD KSE 7 4 3 0 29 12 17 15 8.4
4 HOMOKMÉGY KSE HOMOKMÉGY KSE 7 4 2 1 30 14 16 14 7.7
5 DUNAPATAJI KSE DUNAPATAJI KSE 7 4 2 1 12 8 4 14 6.7
6 SZAKMÁRI KSE SZAKMÁRI KSE 7 4 1 2 21 10 11 13 7
7 SOLTI FC SOLTI FC 7 4 0 3 19 12 7 12 8.3
8 FAJSZI SE FAJSZI SE 7 4 0 3 20 28 -8 12 9.1
9 SZENTMÁRTON SE SZENTMÁRTON SE 7 3 1 3 20 20 0 10 8
10 BÁTYA SE BÁTYA SE 7 3 0 4 20 12 8 9 7.6
11 TASS KSE TASS KSE 7 1 0 6 10 31 -21 3 6.3
12 FŐNIX SE FOKTŐ FŐNIX SE FOKTŐ 7 1 0 6 5 26 -21 3 6.7
13 DUNAVECSEI SE DUNAVECSEI SE 7 1 0 6 8 37 -29 3 7.7
14 DUNASZENTBENEDEK KSE DUNASZENTBENEDEK KSE 7 0 0 7 4 36 -32 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNASZENTBENEDEK KSE APOSTAG KSE 3 3 0 0 8 0 8 9 4 3 0 1 6 2 4 9 7 6 0 1 14 2 12 18
2 DUNASZENTBENEDEK KSE HOMOKMÉGY KSE 3 3 0 0 8 0 8 9 4 3 0 1 9 6 3 9 7 6 0 1 17 6 11 18
3 DUNASZENTBENEDEK KSE USZÓD KSE 4 2 0 2 7 4 3 6 3 3 0 0 11 0 11 9 7 5 0 2 18 4 14 15
4 DUNASZENTBENEDEK KSE DUNAPATAJI KSE 4 3 0 1 4 2 2 9 3 2 0 1 2 2 0 6 7 5 0 2 6 4 2 15
5 DUNASZENTBENEDEK KSE MIKLÓSI GYFE 4 3 0 1 11 1 10 9 3 1 2 0 2 0 2 5 7 4 2 1 13 1 12 14
6 DUNASZENTBENEDEK KSE SZAKMÁRI KSE 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 3 1 0 6 1 5 10 7 4 2 1 9 5 4 14
7 DUNASZENTBENEDEK KSE FAJSZI SE 3 1 0 2 3 7 -4 3 4 3 0 1 6 7 -1 9 7 4 0 3 9 14 -5 12
8 DUNASZENTBENEDEK KSE SOLTI FC 4 2 1 1 7 3 4 7 3 1 1 1 2 4 -2 4 7 3 2 2 9 7 2 11
9 DUNASZENTBENEDEK KSE BÁTYA SE 4 1 2 1 4 2 2 5 3 1 0 2 6 4 2 3 7 2 2 3 10 6 4 8
10 DUNASZENTBENEDEK KSE SZENTMÁRTON SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 6 6 0 6 7 2 0 5 8 10 -2 6
11 DUNASZENTBENEDEK KSE TASS KSE 4 0 1 3 1 14 -13 1 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 1 1 5 3 18 -15 4
12 DUNASZENTBENEDEK KSE DUNAVECSEI SE 3 0 1 2 2 7 -5 1 4 0 2 2 2 9 -7 2 7 0 3 4 4 16 -12 3
13 DUNASZENTBENEDEK KSE FŐNIX SE FOKTŐ 4 0 0 4 0 4 -4 0 3 0 1 2 1 8 -7 1 7 0 1 6 1 12 -11 1
14 DUNASZENTBENEDEK KSE DUNASZENTBENEDEK KSE 4 0 1 3 1 9 -8 1 3 0 0 3 0 8 -8 0 7 0 1 6 1 17 -16 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNASZENTBENEDEK KSE APOSTAG KSE 3 3 0 0 18 2 16 9 4 2 2 0 12 5 7 8 7 5 2 0 30 7 23 17
2 DUNASZENTBENEDEK KSE MIKLÓSI GYFE 4 3 1 0 24 2 22 10 3 2 0 1 5 2 3 6 7 5 1 1 29 4 25 16
3 DUNASZENTBENEDEK KSE USZÓD KSE 4 1 3 0 13 9 4 6 3 3 0 0 16 3 13 9 7 4 3 0 29 12 17 15
4 DUNASZENTBENEDEK KSE HOMOKMÉGY KSE 3 3 0 0 18 1 17 9 4 1 2 1 12 13 -1 5 7 4 2 1 30 14 16 14
5 DUNASZENTBENEDEK KSE DUNAPATAJI KSE 4 2 2 0 8 4 4 8 3 2 0 1 4 4 0 6 7 4 2 1 12 8 4 14
6 DUNASZENTBENEDEK KSE SZAKMÁRI KSE 3 2 0 1 6 5 1 6 4 2 1 1 15 5 10 7 7 4 1 2 21 10 11 13
7 DUNASZENTBENEDEK KSE SOLTI FC 4 2 0 2 9 6 3 6 3 2 0 1 10 6 4 6 7 4 0 3 19 12 7 12
8 DUNASZENTBENEDEK KSE FAJSZI SE 3 1 0 2 8 19 -11 3 4 3 0 1 12 9 3 9 7 4 0 3 20 28 -8 12
9 DUNASZENTBENEDEK KSE SZENTMÁRTON SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 5 2 1 2 14 13 1 7 7 3 1 3 20 20 0 10
10 DUNASZENTBENEDEK KSE BÁTYA SE 4 1 0 3 6 7 -1 3 3 2 0 1 14 5 9 6 7 3 0 4 20 12 8 9
11 DUNASZENTBENEDEK KSE TASS KSE 4 1 0 3 6 19 -13 3 3 0 0 3 4 12 -8 0 7 1 0 6 10 31 -21 3
12 DUNASZENTBENEDEK KSE FŐNIX SE FOKTŐ 4 0 0 4 1 13 -12 0 3 1 0 2 4 13 -9 3 7 1 0 6 5 26 -21 3
13 DUNASZENTBENEDEK KSE DUNAVECSEI SE 3 0 0 3 3 15 -12 0 4 1 0 3 5 22 -17 3 7 1 0 6 8 37 -29 3
14 DUNASZENTBENEDEK KSE DUNASZENTBENEDEK KSE 4 0 0 4 3 19 -16 0 3 0 0 3 1 17 -16 0 7 0 0 7 4 36 -32 0
 
APOSTAG KSE
--4 - 08 - 1--6 - 1------
BÁTYA SE
--3 - 11 - 2---0 - 1----2 - 3
DUNAPATAJI KSE
1 - 1-----1 - 1---4 - 22 - 0-
DUNASZENTBENEDEK KSE
----2 - 3---0 - 31 - 7--0 - 6
DUNAVECSEI SE
-----2 - 3--1 - 7-0 - 5--
FAJSZI SE
2 - 71 - 10---------5 - 2-
FŐNIX SE FOKTŐ
--0 - 3--1 - 3---0 - 50 - 2--
HOMOKMÉGY KSE
----10 - 0-3 - 0---5 - 1--
MIKLÓSI GYFE
1 - 1--10 - 0--8 - 1-5 - 0----
SOLTI FC
-1 - 20 - 1--5 - 1---3 - 2---
SZAKMÁRI KSE
1 - 33 - 2------2 - 0----
SZENTMÁRTON SE
-----1 - 5-----5 - 2-
TASS KSE
----3 - 2--2 - 60 - 4---1 - 7
USZÓD KSE
--4 - 0----4 - 4--1 - 14 - 4-

Meccsek

APOSTAG KSE

2018. 11. 11. 13:30
Apostag Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
HOMOKMÉGY KSE
2018. 08. 18. 17:00
Dunapataj Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Dunapataj Sporttelep
DUNAPATAJI KSE
APOSTAG KSE
2018. 08. 26. 17:00
Apostag Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
DUNAVECSEI SE
2018. 09. 01. 16:30
Fajsz Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Fajsz Sporttelep
FAJSZI SE
APOSTAG KSE
2018. 11. 17. 13:00
2018. 11. 17. 13:00
MIKLÓSI GYFE
APOSTAG KSE
2018. 09. 16. 16:30
Szakmár Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Szakmár Sporttelep
SZAKMÁRI KSE
APOSTAG KSE
2018. 09. 23. 16:00
Apostag Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
DUNASZENTBENEDEK KSE
2018. 09. 30. 16:00
Bátya Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Bátya Sporttelep
BÁTYA SE
APOSTAG KSE
2018. 10. 07. 15:00
Apostag Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
SOLTI FC
2018. 10. 14. 15:00
Apostag Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
USZÓD KSE
2018. 10. 21. 14:30
Foktő Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Foktő Sporttelep
FŐNIX SE FOKTŐ
APOSTAG KSE
2018. 10. 28. 13:30
Apostag Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
TASS KSE
2018. 11. 03. 13:30
2018. 11. 03. 13:30
SZENTMÁRTON SE
APOSTAG KSE
2019. 05. 25. 17:00
Homokmégy Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Homokmégy Sporttelep
HOMOKMÉGY KSE
05. 25. 17:00
APOSTAG KSE
2019. 06. 02. 17:00
Apostag Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
06. 02. 17:00
DUNAPATAJI KSE
2019. 03. 09. 14:30
Dunavecse Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Dunavecse Sporttelep
DUNAVECSEI SE
03. 09. 14:30
APOSTAG KSE
2019. 03. 17. 15:00
Apostag Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
03. 17. 15:00
FAJSZI SE
2019. 03. 24. 15:00
Apostag Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
03. 24. 15:00
MIKLÓSI GYFE
2019. 03. 31. 16:00
Apostag Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
03. 31. 16:00
SZAKMÁRI KSE
2019. 04. 06. 16:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
04. 06. 16:30
APOSTAG KSE
2019. 04. 14. 16:30
Apostag Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
04. 14. 16:30
BÁTYA SE
2019. 04. 20. 17:00
Solt Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Solt Sporttelep
SOLTI FC
04. 20. 17:00
APOSTAG KSE
2019. 04. 27. 17:00
Uszód Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Uszód Sporttelep
USZÓD KSE
04. 27. 17:00
APOSTAG KSE
2019. 05. 05. 17:00
Apostag Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
05. 05. 17:00
FŐNIX SE FOKTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Tass Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Tass Sporttelep
TASS KSE
05. 12. 17:00
APOSTAG KSE
2019. 05. 19. 17:00
Apostag Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
05. 19. 17:00
SZENTMÁRTON SE

DUNASZENTBENEDEK KSE

2018. 11. 11. 13:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
FAJSZI SE
2018. 08. 18. 17:00
2018. 08. 18. 17:00
MIKLÓSI GYFE
DUNASZENTBENEDEK KSE
2018. 08. 25. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
SZAKMÁRI KSE
2018. 09. 01. 16:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
USZÓD KSE
2018. 09. 09. 16:30
Bátya Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Bátya Sporttelep
BÁTYA SE
DUNASZENTBENEDEK KSE
2018. 09. 15. 16:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
SOLTI FC
2018. 09. 23. 16:00
Apostag Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Apostag Sporttelep
APOSTAG KSE
DUNASZENTBENEDEK KSE
2018. 09. 29. 16:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
FŐNIX SE FOKTŐ
2018. 10. 07. 15:00
Tass Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Tass Sporttelep
TASS KSE
DUNASZENTBENEDEK KSE
2018. 10. 14. 15:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
SZENTMÁRTON SE
2018. 10. 20. 14:30
Homokmégy Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Homokmégy Sporttelep
HOMOKMÉGY KSE
DUNASZENTBENEDEK KSE
2018. 10. 27. 14:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
DUNAPATAJI KSE
2018. 11. 03. 13:30
Dunavecse Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Dunavecse Sporttelep
DUNAVECSEI SE
DUNASZENTBENEDEK KSE
2019. 05. 25. 17:00
Fajsz Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Fajsz Sporttelep
FAJSZI SE
05. 25. 17:00
DUNASZENTBENEDEK KSE
2019. 06. 02. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
2019. 06. 02. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
06. 02. 17:00
MIKLÓSI GYFE
2019. 03. 10. 14:30
Szakmár Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Szakmár Sporttelep
SZAKMÁRI KSE
03. 10. 14:30
DUNASZENTBENEDEK KSE
2019. 03. 16. 15:00
Uszód Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Uszód Sporttelep
USZÓD KSE
03. 16. 15:00
DUNASZENTBENEDEK KSE
2019. 03. 23. 15:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
03. 23. 15:00
BÁTYA SE
2019. 03. 30. 15:00
Solt Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Solt Sporttelep
SOLTI FC
03. 30. 15:00
DUNASZENTBENEDEK KSE
2019. 04. 06. 16:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
04. 06. 16:30
APOSTAG KSE
2019. 04. 14. 16:00
Foktő Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Foktő Sporttelep
FŐNIX SE FOKTŐ
04. 14. 16:00
DUNASZENTBENEDEK KSE
2019. 04. 20. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
04. 20. 17:00
TASS KSE
2019. 04. 27. 17:00
2019. 04. 27. 17:00
SZENTMÁRTON SE
04. 27. 17:00
DUNASZENTBENEDEK KSE
2019. 05. 04. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
05. 04. 17:00
HOMOKMÉGY KSE
2019. 05. 11. 17:00
Dunapataj Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Dunapataj Sporttelep
DUNAPATAJI KSE
05. 11. 17:00
DUNASZENTBENEDEK KSE
2019. 05. 18. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Dunaszentbenedek Sporttelep
DUNASZENTBENEDEK KSE
05. 18. 17:00
DUNAVECSEI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol