Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. DÉL 2. forduló

2018.11.03 - 13:30

Kelebia, Kelebia Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. DÉL

Játékvezető
TAKÁCS TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ ANDOR, SZABÓ FERENC
KELEBIA KNSK II.
ÖREGCSERTŐ KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

ORCSIK ISTVÁN
CSAMANGÓ DÁNIEL

21'

1 - 1

 

 

1 - 2

32'

HUGYECZ PÉTER
CSAMANGÓ DÁNIEL

38'

2 - 2

 

CSAMANGÓ DÁNIEL

42'

3 - 2

 

CSAMANGÓ DÁNIEL

66'

4 - 2

 

 

4 - 3

85'

HORVÁTH DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEBIA KNSK II. KELEBIA KNSK II. 2 2 0 0 9 3 6 6 9.5
2 GARAI KSE GARAI KSE 2 2 0 0 7 1 6 6 8
3 KISSZÁLLÁSI SC KISSZÁLLÁSI SC 2 1 1 0 6 1 5 4 6.5
4 SZILÁDY RFC KISKUNHALAS SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 2 1 1 0 3 0 3 4 7.5
5 MADARASI SE MADARASI SE 2 1 0 1 6 4 2 3 7
6 TATAHÁZA SE TATAHÁZA SE 2 1 0 1 4 4 0 3 8
7 KUNFEHÉRTÓ KSE KUNFEHÉRTÓ KSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 8
8 RÉMI SZSE RÉMI SZSE 2 1 0 1 4 7 -3 3 5.5
9 VASKÚTI BÁCSKA SE VASKÚTI BÁCSKA SE 2 1 0 1 4 7 -3 3 4.5
10 DUNAFALVA SE DUNAFALVA SE 2 0 0 2 4 7 -3 0 7.5
11 ÖREGCSERTŐ KSE ÖREGCSERTŐ KSE 2 0 0 2 4 7 -3 0 1.5
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 2 0 0 2 0 9 -9 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSBOKODI SK KELEBIA KNSK II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
2 BÁCSBOKODI SK GARAI KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 BÁCSBOKODI SK KISSZÁLLÁSI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
4 BÁCSBOKODI SK SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 BÁCSBOKODI SK MADARASI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 1 3 3
6 BÁCSBOKODI SK RÉMI SZSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 2 0 3
7 BÁCSBOKODI SK TATAHÁZA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 BÁCSBOKODI SK VASKÚTI BÁCSKA SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 BÁCSBOKODI SK KUNFEHÉRTÓ KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 BÁCSBOKODI SK DUNAFALVA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
11 BÁCSBOKODI SK ÖREGCSERTŐ KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSBOKODI SK KELEBIA KNSK II. 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 9 3 6 6
2 BÁCSBOKODI SK GARAI KSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6
3 BÁCSBOKODI SK KISSZÁLLÁSI SC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 6 1 5 4
4 BÁCSBOKODI SK SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 0 3 4
5 BÁCSBOKODI SK MADARASI SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 6 4 2 3
6 BÁCSBOKODI SK TATAHÁZA SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 4 0 3
7 BÁCSBOKODI SK KUNFEHÉRTÓ KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
8 BÁCSBOKODI SK RÉMI SZSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
9 BÁCSBOKODI SK VASKÚTI BÁCSKA SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
10 BÁCSBOKODI SK DUNAFALVA SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
11 BÁCSBOKODI SK ÖREGCSERTŐ KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
 
BÁCSBOKODI SK
--------0 - 3--
DUNAFALVA SE
-------2 - 4---
GARAI KSE
-----4 - 0-----
KELEBIA KNSK II.
------4 - 3----
KISSZÁLLÁSI SC
----------6 - 1
KUNFEHÉRTÓ KSE
-3 - 2---------
MADARASI SE
6 - 0----------
ÖREGCSERTŐ KSE
--1 - 3--------
RÉMI SZSE
---0 - 5-------
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
----0 - 0------
TATAHÁZA SE
-----3 - 1-----
VASKÚTI BÁCSKA SE
----------3 - 1

Meccsek

KELEBIA KNSK II.

2018. 10. 27. 14:30
2018. 10. 27. 14:30
RÉMI SZSE
KELEBIA KNSK II.
2018. 11. 03. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
ÖREGCSERTŐ KSE
2018. 08. 26. 17:00
Madaras Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
KELEBIA KNSK II.
2018. 09. 02. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2018. 09. 08. 16:30
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
KELEBIA KNSK II.
2018. 09. 16. 16:30
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 09. 23. 16:00
Tataháza Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
KELEBIA KNSK II.
2018. 09. 29. 16:00
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 10. 06. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KELEBIA KNSK II.
2018. 10. 14. 15:00
Kelebia Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
GARAI KSE
2018. 10. 21. 14:30
Dunafalva Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
KELEBIA KNSK II.
2019. 05. 12. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
RÉMI SZSE
2019. 05. 18. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
KELEBIA KNSK II.
2019. 03. 10. 14:30
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
MADARASI SE
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
KELEBIA KNSK II.
2019. 03. 24. 15:00
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 03. 31. 16:00
Kunfehértó Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
KELEBIA KNSK II.
2019. 04. 06. 16:30
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
TATAHÁZA SE
2019. 04. 13. 16:30
Kisszállás Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
KELEBIA KNSK II.
2019. 04. 20. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
BÁCSBOKODI SK
2019. 04. 28. 17:00
Gara Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Gara Sporttelep
GARAI KSE
KELEBIA KNSK II.
2019. 05. 04. 17:00
Kelebia Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
DUNAFALVA SE

ÖREGCSERTŐ KSE

2018. 10. 27. 14:30
Öregcsertő Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
GARAI KSE
2018. 11. 03. 13:30
Kelebia Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
ÖREGCSERTŐ KSE
2018. 11. 11. 13:30
Öregcsertő Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
RÉMI SZSE
2018. 09. 01. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
DUNAFALVA SE
2018. 09. 08. 16:30
Madaras Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
ÖREGCSERTŐ KSE
2018. 09. 15. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2018. 09. 22. 16:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
ÖREGCSERTŐ KSE
2018. 09. 29. 16:00
Öregcsertő Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
KUNFEHÉRTÓ KSE
2018. 10. 07. 15:00
Tataháza Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
ÖREGCSERTŐ KSE
2018. 10. 14. 15:00
Homokmégy Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Homokmégy Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 10. 20. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 05. 12. 17:00
Gara Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Gara Sporttelep
GARAI KSE
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 05. 18. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
KELEBIA KNSK II.
2019. 03. 09. 14:30
2019. 03. 09. 14:30
RÉMI SZSE
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 03. 17. 15:00
Dunafalva Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 03. 23. 15:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
MADARASI SE
2019. 03. 30. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 03. 30. 15:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 04. 06. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 04. 13. 16:30
Kunfehértó Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 05. 25. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
TATAHÁZA SE
2019. 04. 28. 17:00
Kisszállás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 05. 04. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
BÁCSBOKODI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom