Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. DÉL 2. forduló

2018.11.04 - 13:30

Kisszállás, Kisszállás Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. DÉL

Játékvezető
PÉTER-SZABÓ OTTÓ ID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERCZEG GERGŐ, JUHÁSZ DÓRA
KISSZÁLLÁSI SC
VASKÚTI BÁCSKA SE
90'
45'

Gólok

ÁBRAHÁM LÁSZLÓ

25'

1 - 0

 

ÁBRAHÁM LÁSZLÓ

30'

2 - 0

 

URLAUBER BARNABÁS

49'

3 - 0

 

BAKOS JÁNOS

51'

4 - 0

 

KEMENES GYÖRGY

61'

5 - 0

 

 

5 - 1

72'

FRIEBERT LÁSZLÓ
VARGA LIVIU

77'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEBIA KNSK II. KELEBIA KNSK II. 2 2 0 0 9 3 6 6 9.5
2 GARAI KSE GARAI KSE 2 2 0 0 7 1 6 6 8
3 KISSZÁLLÁSI SC KISSZÁLLÁSI SC 2 1 1 0 6 1 5 4 6.5
4 SZILÁDY RFC KISKUNHALAS SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 2 1 1 0 3 0 3 4 7.5
5 MADARASI SE MADARASI SE 2 1 0 1 6 4 2 3 7
6 TATAHÁZA SE TATAHÁZA SE 2 1 0 1 4 4 0 3 8
7 KUNFEHÉRTÓ KSE KUNFEHÉRTÓ KSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 8
8 RÉMI SZSE RÉMI SZSE 2 1 0 1 4 7 -3 3 5.5
9 VASKÚTI BÁCSKA SE VASKÚTI BÁCSKA SE 2 1 0 1 4 7 -3 3 4.5
10 DUNAFALVA SE DUNAFALVA SE 2 0 0 2 4 7 -3 0 7.5
11 ÖREGCSERTŐ KSE ÖREGCSERTŐ KSE 2 0 0 2 4 7 -3 0 1.5
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 2 0 0 2 0 9 -9 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSBOKODI SK KELEBIA KNSK II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
2 BÁCSBOKODI SK GARAI KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 BÁCSBOKODI SK KISSZÁLLÁSI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
4 BÁCSBOKODI SK SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 BÁCSBOKODI SK MADARASI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 1 3 3
6 BÁCSBOKODI SK RÉMI SZSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 2 0 3
7 BÁCSBOKODI SK TATAHÁZA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 BÁCSBOKODI SK VASKÚTI BÁCSKA SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 BÁCSBOKODI SK KUNFEHÉRTÓ KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 BÁCSBOKODI SK DUNAFALVA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
11 BÁCSBOKODI SK ÖREGCSERTŐ KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁCSBOKODI SK KELEBIA KNSK II. 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 9 3 6 6
2 BÁCSBOKODI SK GARAI KSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 1 6 6
3 BÁCSBOKODI SK KISSZÁLLÁSI SC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 6 1 5 4
4 BÁCSBOKODI SK SZILÁDY RFC KISKUNHALAS 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 3 0 3 4
5 BÁCSBOKODI SK MADARASI SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 6 4 2 3
6 BÁCSBOKODI SK TATAHÁZA SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 4 0 3
7 BÁCSBOKODI SK KUNFEHÉRTÓ KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
8 BÁCSBOKODI SK RÉMI SZSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
9 BÁCSBOKODI SK VASKÚTI BÁCSKA SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
10 BÁCSBOKODI SK DUNAFALVA SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
11 BÁCSBOKODI SK ÖREGCSERTŐ KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
12 BÁCSBOKODI SK BÁCSBOKODI SK 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
 
BÁCSBOKODI SK
--------0 - 3--
DUNAFALVA SE
-------2 - 4---
GARAI KSE
-----4 - 0-----
KELEBIA KNSK II.
------4 - 3----
KISSZÁLLÁSI SC
----------6 - 1
KUNFEHÉRTÓ KSE
-3 - 2---------
MADARASI SE
6 - 0----------
ÖREGCSERTŐ KSE
--1 - 3--------
RÉMI SZSE
---0 - 5-------
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
----0 - 0------
TATAHÁZA SE
-----3 - 1-----
VASKÚTI BÁCSKA SE
----------3 - 1

Meccsek

KISSZÁLLÁSI SC

2018. 10. 27. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2018. 10. 27. 14:30
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 11. 04. 13:30
Kisszállás Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
VASKÚTI BÁCSKA SE
2018. 08. 25. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 09. 02. 16:30
Kisszállás Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
TATAHÁZA SE
2018. 09. 09. 16:30
Dunafalva Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 09. 15. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 09. 23. 16:00
Kisszállás Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
GARAI KSE
2018. 09. 29. 16:00
Kelebia Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 10. 07. 15:00
Kisszállás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
RÉMI SZSE
2018. 10. 14. 15:00
Homokmégy Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Homokmégy Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
KISSZÁLLÁSI SC
2018. 10. 21. 14:30
Kisszállás Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
MADARASI SE
2019. 05. 12. 17:00
Kisszállás Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2019. 05. 18. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
KISSZÁLLÁSI SC
2019. 03. 10. 14:30
Kisszállás Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
KUNFEHÉRTÓ KSE
2019. 03. 17. 15:00
Tataháza Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
KISSZÁLLÁSI SC
2019. 03. 24. 15:00
Kisszállás Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
DUNAFALVA SE
2019. 03. 31. 16:00
Kisszállás Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
BÁCSBOKODI SK
2019. 04. 07. 16:30
Gara Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Gara Sporttelep
GARAI KSE
KISSZÁLLÁSI SC
2019. 04. 13. 16:30
Kisszállás Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
KELEBIA KNSK II.
2019. 04. 20. 17:00
2019. 04. 20. 17:00
RÉMI SZSE
KISSZÁLLÁSI SC
2019. 04. 28. 17:00
Kisszállás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
ÖREGCSERTŐ KSE
2019. 05. 05. 17:00
Madaras Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
KISSZÁLLÁSI SC

VASKÚTI BÁCSKA SE

2018. 10. 27. 14:30
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
TATAHÁZA SE
2018. 11. 04. 13:30
Kisszállás Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Kisszállás Sporttelep
KISSZÁLLÁSI SC
VASKÚTI BÁCSKA SE
2018. 08. 25. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
BÁCSBOKODI SK
2018. 09. 02. 16:30
Gara Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Gara Sporttelep
GARAI KSE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2018. 09. 08. 16:30
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
KELEBIA KNSK II.
2018. 09. 15. 16:30
2018. 09. 15. 16:30
RÉMI SZSE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2018. 09. 22. 16:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
ÖREGCSERTŐ KSE
2018. 09. 29. 16:00
Madaras Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Madaras Sporttelep
MADARASI SE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2018. 10. 06. 15:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
2018. 10. 14. 15:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
DUNAFALVA SE
2018. 10. 20. 14:30
Kunfehértó Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Kunfehértó Sporttelep
KUNFEHÉRTÓ KSE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 05. 12. 17:00
Tataháza Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Tataháza Sporttelep
TATAHÁZA SE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 05. 18. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
KISSZÁLLÁSI SC
2019. 03. 09. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Bácsbokod Sporttelep
BÁCSBOKODI SK
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 03. 16. 15:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
GARAI KSE
2019. 03. 24. 15:00
Kelebia Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Kelebia Sporttelep
KELEBIA KNSK II.
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 03. 30. 15:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
RÉMI SZSE
2019. 04. 06. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Öregcsertő Sporttelep
ÖREGCSERTŐ KSE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 04. 13. 16:30
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
MADARASI SE
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
2019. 04. 20. 17:00
Kiskunhalas Bundzsák Dezső Városi Sportközpont
SZILÁDY RFC KISKUNHALAS
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 04. 28. 17:00
Dunafalva Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Dunafalva Sporttelep
DUNAFALVA SE
VASKÚTI BÁCSKA SE
2019. 05. 04. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Vaskút Gál Mihály Sporttelep
VASKÚTI BÁCSKA SE
KUNFEHÉRTÓ KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom