Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. ÉSZAK 1. forduló

2018.11.11 - 13:30

Jakabszállás, Jakabszállás Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. ÉSZAK

Játékvezető
JUHÁSZ ANDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÉTER-SZABÓ MÁRK, SZABÓ FERENC
JAKABSZÁLLÁS KSE
BUGAC KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

SZABÓ NORBERT

 

0 - 2

17'

DELI MIHÁLY

 

0 - 3

51'

SZABÓ NORBERT

 

0 - 4

54'

SZABÓ NORBERT

 

0 - 5

59'

SZABÓ NORBERT

 

0 - 6

90'

PETROVICS TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUGAC KSE BUGAC KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 13
2 FÜLÖPJAKABI SE FÜLÖPJAKABI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 12
3 FÜLÖPSZÁLLÁSI SE FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 9
4 JAKABSZÁLLÁSI BLC JAKABSZÁLLÁSI BLC 1 1 0 0 2 1 1 3 10
5 TISZAUG KSE TISZAUG KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 11
6 KEREKEGYHÁZI SE II. KEREKEGYHÁZI SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 7
7 LADÁNYBENEI LC LADÁNYBENEI LC 1 0 1 0 1 1 0 1 6
8 VÁROSFÖLDI SE VÁROSFÖLDI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HELVÉCIAI VSE HELVÉCIAI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 3
10 ÁGASEGYHÁZA SE ÁGASEGYHÁZA SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 4
11 ORGOVÁNYI NKSE ORGOVÁNYI NKSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 5
12 BALLÓSZÖGI FK BALLÓSZÖGI FK 1 0 0 1 0 4 -4 0 2
13 JAKABSZÁLLÁS KSE JAKABSZÁLLÁS KSE 1 0 0 1 0 6 -6 0 1
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 1 0 0 1 0 6 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁGASEGYHÁZA SE
------1 - 2------
BALLÓSZÖGI FK
-------------
BUGAC KSE
-------------
FÜLÖPJAKABI SE
-4 - 0-----------
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
----3 - 2--------
HELVÉCIAI VSE
-------------
JAKABSZÁLLÁS KSE
--0 - 6----------
JAKABSZÁLLÁSI BLC
-------------
KEREKEGYHÁZI SE II.
--------1 - 1----
LADÁNYBENEI LC
-------------
ORGOVÁNYI NKSE
-------------
SOLTSZENTIMRE KSE
-------------
TISZAUG KSE
----------1 - 0--
VÁROSFÖLDI SE
-------------

Meccsek

JAKABSZÁLLÁS KSE

2018. 11. 11. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
BUGAC KSE
2018. 11. 18. 13:00
Ballószög Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
JAKABSZÁLLÁS KSE
2018. 08. 26. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 09. 02. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
LADÁNYBENEI LC
2018. 09. 08. 16:30
Városföld Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2018. 09. 16. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 22. 16:00
Tiszaug Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2018. 09. 30. 16:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
ÁGASEGYHÁZA SE
2018. 10. 07. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
JAKABSZÁLLÁS KSE
2018. 10. 14. 15:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2018. 10. 20. 14:30
Orgovány Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2018. 10. 28. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
HELVÉCIAI VSE
2019. 05. 25. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 06. 01. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
BALLÓSZÖGI FK
2019. 03. 09. 14:30
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 03. 16. 15:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 03. 24. 15:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
VÁROSFÖLDI SE
2019. 03. 30. 15:00
Fülöpszállás Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 04. 07. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
TISZAUG KSE
2019. 04. 14. 16:30
Ágasegyháza Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 04. 20. 14:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 04. 20. 14:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 28. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 05. 05. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
ORGOVÁNYI NKSE
2019. 05. 12. 17:00
Helvécia Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
JAKABSZÁLLÁS KSE

BUGAC KSE

2018. 11. 11. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
BUGAC KSE
2018. 11. 17. 13:00
Városföld Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
BUGAC KSE
2018. 08. 25. 17:00
Fülöpszállás Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
BUGAC KSE
2018. 09. 01. 16:30
Tiszaug Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
BUGAC KSE
2018. 09. 09. 16:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
BUGAC KSE
2018. 09. 16. 16:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
BUGAC KSE
2018. 09. 23. 16:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
BUGAC KSE
2018. 09. 29. 16:00
Orgovány Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
BUGAC KSE
2018. 10. 07. 15:00
Helvécia Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
BUGAC KSE
2018. 10. 20. 14:30
Ladánybene Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
BUGAC KSE
2018. 10. 28. 13:30
Ballószög Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
BUGAC KSE
2018. 11. 03. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
BUGAC KSE
2019. 05. 25. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 06. 01. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
VÁROSFÖLDI SE
2019. 03. 09. 14:30
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
2019. 03. 09. 14:30
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
BUGAC KSE
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 17. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
2019. 03. 17. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
BUGAC KSE
TISZAUG KSE
2019. 03. 23. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
2019. 03. 23. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
BUGAC KSE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 03. 30. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
2019. 03. 30. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
BUGAC KSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 06. 16:30
Bugac Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2019. 04. 13. 16:30
Bugac Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
ORGOVÁNYI NKSE
2019. 04. 20. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
HELVÉCIAI VSE
2019. 05. 04. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
LADÁNYBENEI LC
2019. 05. 11. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
BALLÓSZÖGI FK
2019. 05. 18. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
FÜLÖPJAKABI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom