Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. ÉSZAK 7. forduló

2018.09.23 - 15:00

Kerekegyháza, Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. ÉSZAK

Játékvezető
BOSNYÁK SÁNDOR ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BORBÉNYI MIKLÓS BENCE, JUHÁSZ LÁSZLÓ
KEREKEGYHÁZI SE II.
BALLÓSZÖGI FK
90'
45'

Gólok

ANDRÁS ATTILA

5'

1 - 0

 

ANDRÁS ATTILA

11'

2 - 0

 

HARLACHER PATRIK

42'

3 - 0

 

GOGOLÁK GÁBOR

50'

4 - 0

 

 

4 - 1

51'

MOLNÁR ATTILA
HARLACHER PATRIK

73'

5 - 1

 

 

5 - 2

74'

LÉCZ DÁVID
FEJES BALÁZS

76'

6 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LADÁNYBENEI LC LADÁNYBENEI LC 7 5 1 1 23 6 17 16 7.9
2 BUGAC KSE BUGAC KSE 7 5 1 1 23 11 12 16 7.7
3 TISZAUG KSE TISZAUG KSE 6 5 0 1 22 4 18 15 8
4 ORGOVÁNYI NKSE ORGOVÁNYI NKSE 6 4 0 2 15 10 5 12 6
5 KEREKEGYHÁZI SE II. KEREKEGYHÁZI SE II. 6 3 1 2 21 18 3 10 6.3
6 FÜLÖPJAKABI SE FÜLÖPJAKABI SE 7 3 1 3 17 25 -8 10 8
7 JAKABSZÁLLÁSI BLC JAKABSZÁLLÁSI BLC 6 3 0 3 20 20 0 9 5.3
8 FÜLÖPSZÁLLÁSI SE FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 6 2 3 1 17 16 1 9 9
9 ÁGASEGYHÁZA SE ÁGASEGYHÁZA SE 6 2 1 3 12 9 3 7 7.2
10 VÁROSFÖLDI SE VÁROSFÖLDI SE 6 2 0 4 15 20 -5 6 7
11 HELVÉCIAI VSE HELVÉCIAI VSE 7 1 1 5 12 24 -12 4 5.3
12 JAKABSZÁLLÁS KSE JAKABSZÁLLÁS KSE 7 1 1 5 6 25 -19 4 6.1
13 BALLÓSZÖGI FK BALLÓSZÖGI FK 7 1 0 6 10 25 -15 3 7.6
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 7 5 1 1 12 7 5 16 7 5 1 1 12 7 5 16
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 4 2 2 0 6 1 5 8 3 2 0 1 2 1 1 6 7 4 2 1 8 2 6 14
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 4 3 0 1 8 3 5 9 2 1 0 1 3 5 -2 3 6 4 0 2 11 8 3 12
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 3 3 0 0 6 0 6 9 4 1 0 3 2 8 -6 3 7 4 0 3 8 8 0 12
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 4 3 0 1 6 3 3 9 2 0 1 1 1 4 -3 1 6 3 1 2 7 7 0 10
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 4 1 2 1 2 2 0 5 2 1 0 1 4 1 3 3 6 2 2 2 6 3 3 8
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 4 2 2 0 7 3 4 8 2 0 0 2 2 5 -3 0 6 2 2 2 9 8 1 8
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 2 2 0 0 3 0 3 6 4 0 2 2 1 4 -3 2 6 2 2 2 4 4 0 8
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 3 1 0 2 8 6 2 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 1 3 11 9 2 7
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 4 2 0 2 3 3 0 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 2 1 3 3 4 -1 7
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 3 2 0 1 4 4 0 6 4 0 0 4 1 9 -8 0 7 2 0 5 5 13 -8 6
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 1 3 1 7 -6 1 7 1 3 3 4 9 -5 6
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 4 1 0 3 3 6 -3 3 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 1 5 4 10 -6 4
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 4 3 0 1 16 4 12 9 3 2 1 0 7 2 5 7 7 5 1 1 23 6 17 16
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 7 5 1 1 23 11 12 16 7 5 1 1 23 11 12 16
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 4 3 0 1 11 2 9 9 2 2 0 0 11 2 9 6 6 5 0 1 22 4 18 15
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 2 2 0 0 8 3 5 6 4 2 0 2 7 7 0 6 6 4 0 2 15 10 5 12
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 4 2 1 1 14 10 4 7 2 1 0 1 7 8 -1 3 6 3 1 2 21 18 3 10
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 3 2 0 1 11 8 3 6 4 1 1 2 6 17 -11 4 7 3 1 3 17 25 -8 10
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 3 1 0 2 13 14 -1 3 3 2 0 1 7 6 1 6 6 3 0 3 20 20 0 9
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 4 2 2 0 12 10 2 8 2 0 1 1 5 6 -1 1 6 2 3 1 17 16 1 9
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 4 1 1 2 9 5 4 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 6 2 1 3 12 9 3 7
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 4 2 0 2 10 10 0 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 6 2 0 4 15 20 -5 6
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 3 1 0 2 5 9 -4 3 4 0 1 3 7 15 -8 1 7 1 1 5 12 24 -12 4
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 4 0 1 3 3 15 -12 1 3 1 0 2 3 10 -7 3 7 1 1 5 6 25 -19 4
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 3 1 0 2 5 6 -1 3 4 0 0 4 5 19 -14 0 7 1 0 6 10 25 -15 3
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁGASEGYHÁZA SE
-1 - 26 - 0-1 - 1-1 - 2------
BALLÓSZÖGI FK
0 - 1--3 - 2-2 - 3-------
BUGAC KSE
-------------
FÜLÖPJAKABI SE
-4 - 0---------1 - 66 - 2
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
--3 - 32 - 23 - 2-------4 - 3
HELVÉCIAI VSE
-------3 - 1-1 - 3-1 - 5-
JAKABSZÁLLÁS KSE
--0 - 60 - 43 - 3---0 - 2----
JAKABSZÁLLÁSI BLC
--1 - 4--7 - 4-5 - 6-----
KEREKEGYHÁZI SE II.
-6 - 24 - 3-----1 - 13 - 4---
LADÁNYBENEI LC
---9 - 0-4 - 0-1 - 4-2 - 0---
ORGOVÁNYI NKSE
4 - 2------4 - 1-----
SOLTSZENTIMRE KSE
-------------
TISZAUG KSE
-5 - 01 - 2---4 - 0---1 - 0--
VÁROSFÖLDI SE
-4 - 31 - 3---4 - 0--1 - 4---

Meccsek

KEREKEGYHÁZI SE II.

2018. 11. 11. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
LADÁNYBENEI LC
2018. 11. 18. 13:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 08. 26. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
ORGOVÁNYI NKSE
2018. 09. 02. 16:30
Helvécia Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
BUGAC KSE
2018. 09. 23. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
BALLÓSZÖGI FK
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
JAKABSZÁLLÁS KSE
2018. 10. 14. 15:00
Városföld Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 10. 21. 14:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszaug Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 05. 25. 17:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
05. 25. 17:00
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 06. 01. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
06. 01. 17:00
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2019. 03. 09. 14:30
Orgovány Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
03. 09. 14:30
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 03. 16. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
03. 16. 15:00
HELVÉCIAI VSE
2019. 03. 30. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
2019. 03. 30. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
BUGAC KSE
03. 30. 15:00
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 07. 16:30
Ballószög Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
04. 07. 16:30
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 13. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
04. 13. 16:30
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 04. 21. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
04. 21. 17:00
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 27. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
04. 27. 17:00
VÁROSFÖLDI SE
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpszállás Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
05. 04. 17:00
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 05. 11. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
05. 11. 17:00
TISZAUG KSE
2019. 05. 18. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
05. 18. 17:00
ÁGASEGYHÁZA SE

BALLÓSZÖGI FK

2018. 11. 11. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
BALLÓSZÖGI FK
2018. 11. 18. 13:00
Ballószög Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
JAKABSZÁLLÁS KSE
2018. 08. 25. 17:00
Városföld Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
BALLÓSZÖGI FK
2018. 09. 02. 16:30
Ballószög Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2018. 09. 08. 16:30
Tiszaug Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
BALLÓSZÖGI FK
2018. 09. 16. 16:30
Ballószög Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
ÁGASEGYHÁZA SE
2018. 09. 23. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
BALLÓSZÖGI FK
2018. 09. 30. 16:00
Ballószög Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2018. 10. 06. 15:00
Orgovány Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
BALLÓSZÖGI FK
2018. 10. 14. 15:00
Ballószög Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
HELVÉCIAI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Ballószög Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
BUGAC KSE
2018. 11. 03. 13:30
Ladánybene Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
BALLÓSZÖGI FK
2019. 05. 26. 17:00
Ballószög Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
05. 26. 17:00
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 06. 01. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
06. 01. 17:00
BALLÓSZÖGI FK
2019. 03. 10. 14:30
Ballószög Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
03. 10. 14:30
VÁROSFÖLDI SE
2019. 03. 16. 15:00
Fülöpszállás Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
03. 16. 15:00
BALLÓSZÖGI FK
2019. 03. 24. 15:00
Ballószög Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
03. 24. 15:00
TISZAUG KSE
2019. 03. 31. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
03. 31. 16:00
BALLÓSZÖGI FK
2019. 04. 07. 16:30
Ballószög Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
04. 07. 16:30
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 14. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
04. 14. 16:30
BALLÓSZÖGI FK
2019. 04. 21. 17:00
Ballószög Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
04. 21. 17:00
ORGOVÁNYI NKSE
2019. 04. 28. 17:00
Helvécia Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
04. 28. 17:00
BALLÓSZÖGI FK
2019. 05. 11. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
05. 11. 17:00
BALLÓSZÖGI FK
2019. 05. 19. 17:00
Ballószög Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
05. 19. 17:00
LADÁNYBENEI LC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol