Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. ÉSZAK 7. forduló

2018.09.23 - 16:00

Ágasegyháza, Ágasegyháza Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. ÉSZAK

Játékvezető
BÁBEL SÁNDOR RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENDE GÁBOR, ALMÁSI LÁSZLÓ TIBOR
ÁGASEGYHÁZA SE
FÜLÖPJAKABI SE
90'
45'

Gólok

GY. BALOG PÉTER

27'

1 - 0

 

SPITZER TIBOR

44'

2 - 0

 

SZABÓ JÁNOS

55'

3 - 0

 

OSGYÁN TAMÁS

87'

4 - 0

 

OSGYÁN TAMÁS

90'

5 - 0

 

SZABÓ JÁNOS

91'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LADÁNYBENEI LC LADÁNYBENEI LC 7 5 1 1 23 6 17 16 7.9
2 BUGAC KSE BUGAC KSE 7 5 1 1 23 11 12 16 7.7
3 TISZAUG KSE TISZAUG KSE 6 5 0 1 22 4 18 15 8
4 ORGOVÁNYI NKSE ORGOVÁNYI NKSE 6 4 0 2 15 10 5 12 6
5 KEREKEGYHÁZI SE II. KEREKEGYHÁZI SE II. 6 3 1 2 21 18 3 10 6.3
6 FÜLÖPJAKABI SE FÜLÖPJAKABI SE 7 3 1 3 17 25 -8 10 8
7 JAKABSZÁLLÁSI BLC JAKABSZÁLLÁSI BLC 6 3 0 3 20 20 0 9 5.3
8 FÜLÖPSZÁLLÁSI SE FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 6 2 3 1 17 16 1 9 9
9 ÁGASEGYHÁZA SE ÁGASEGYHÁZA SE 6 2 1 3 12 9 3 7 7.2
10 VÁROSFÖLDI SE VÁROSFÖLDI SE 6 2 0 4 15 20 -5 6 7
11 HELVÉCIAI VSE HELVÉCIAI VSE 7 1 1 5 12 24 -12 4 5.3
12 JAKABSZÁLLÁS KSE JAKABSZÁLLÁS KSE 7 1 1 5 6 25 -19 4 6.1
13 BALLÓSZÖGI FK BALLÓSZÖGI FK 7 1 0 6 10 25 -15 3 7.6
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 7 5 1 1 12 7 5 16 7 5 1 1 12 7 5 16
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 4 2 2 0 6 1 5 8 3 2 0 1 2 1 1 6 7 4 2 1 8 2 6 14
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 4 3 0 1 8 3 5 9 2 1 0 1 3 5 -2 3 6 4 0 2 11 8 3 12
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 3 3 0 0 6 0 6 9 4 1 0 3 2 8 -6 3 7 4 0 3 8 8 0 12
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 4 3 0 1 6 3 3 9 2 0 1 1 1 4 -3 1 6 3 1 2 7 7 0 10
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 4 1 2 1 2 2 0 5 2 1 0 1 4 1 3 3 6 2 2 2 6 3 3 8
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 4 2 2 0 7 3 4 8 2 0 0 2 2 5 -3 0 6 2 2 2 9 8 1 8
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 2 2 0 0 3 0 3 6 4 0 2 2 1 4 -3 2 6 2 2 2 4 4 0 8
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 3 1 0 2 8 6 2 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 1 3 11 9 2 7
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 4 2 0 2 3 3 0 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 2 1 3 3 4 -1 7
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 3 2 0 1 4 4 0 6 4 0 0 4 1 9 -8 0 7 2 0 5 5 13 -8 6
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 1 3 1 7 -6 1 7 1 3 3 4 9 -5 6
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 4 1 0 3 3 6 -3 3 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 1 5 4 10 -6 4
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 4 3 0 1 16 4 12 9 3 2 1 0 7 2 5 7 7 5 1 1 23 6 17 16
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 7 5 1 1 23 11 12 16 7 5 1 1 23 11 12 16
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 4 3 0 1 11 2 9 9 2 2 0 0 11 2 9 6 6 5 0 1 22 4 18 15
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 2 2 0 0 8 3 5 6 4 2 0 2 7 7 0 6 6 4 0 2 15 10 5 12
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 4 2 1 1 14 10 4 7 2 1 0 1 7 8 -1 3 6 3 1 2 21 18 3 10
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 3 2 0 1 11 8 3 6 4 1 1 2 6 17 -11 4 7 3 1 3 17 25 -8 10
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 3 1 0 2 13 14 -1 3 3 2 0 1 7 6 1 6 6 3 0 3 20 20 0 9
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 4 2 2 0 12 10 2 8 2 0 1 1 5 6 -1 1 6 2 3 1 17 16 1 9
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 4 1 1 2 9 5 4 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 6 2 1 3 12 9 3 7
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 4 2 0 2 10 10 0 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 6 2 0 4 15 20 -5 6
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 3 1 0 2 5 9 -4 3 4 0 1 3 7 15 -8 1 7 1 1 5 12 24 -12 4
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 4 0 1 3 3 15 -12 1 3 1 0 2 3 10 -7 3 7 1 1 5 6 25 -19 4
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 3 1 0 2 5 6 -1 3 4 0 0 4 5 19 -14 0 7 1 0 6 10 25 -15 3
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁGASEGYHÁZA SE
-1 - 26 - 0-1 - 1-1 - 2------
BALLÓSZÖGI FK
0 - 1--3 - 2-2 - 3-------
BUGAC KSE
-------------
FÜLÖPJAKABI SE
-4 - 0---------1 - 66 - 2
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
--3 - 32 - 23 - 2-------4 - 3
HELVÉCIAI VSE
-------3 - 1-1 - 3-1 - 5-
JAKABSZÁLLÁS KSE
--0 - 60 - 43 - 3---0 - 2----
JAKABSZÁLLÁSI BLC
--1 - 4--7 - 4-5 - 6-----
KEREKEGYHÁZI SE II.
-6 - 24 - 3-----1 - 13 - 4---
LADÁNYBENEI LC
---9 - 0-4 - 0-1 - 4-2 - 0---
ORGOVÁNYI NKSE
4 - 2------4 - 1-----
SOLTSZENTIMRE KSE
-------------
TISZAUG KSE
-5 - 01 - 2---4 - 0---1 - 0--
VÁROSFÖLDI SE
-4 - 31 - 3---4 - 0--1 - 4---

Meccsek

ÁGASEGYHÁZA SE

2018. 11. 11. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2018. 11. 18. 13:00
Orgovány Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
ÁGASEGYHÁZA SE
2018. 08. 26. 17:00
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
HELVÉCIAI VSE
2018. 09. 09. 16:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
BUGAC KSE
2018. 09. 16. 16:30
Ballószög Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
ÁGASEGYHÁZA SE
2018. 09. 23. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 09. 30. 16:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
ÁGASEGYHÁZA SE
2018. 10. 07. 15:00
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
VÁROSFÖLDI SE
2018. 10. 14. 15:00
Fülöpszállás Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
ÁGASEGYHÁZA SE
2018. 10. 21. 14:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
TISZAUG KSE
2018. 10. 28. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
LADÁNYBENEI LC
2018. 11. 04. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 05. 26. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 06. 01. 17:00
Ágasegyháza Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
ORGOVÁNYI NKSE
2019. 03. 10. 14:30
Helvécia Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 03. 23. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
2019. 03. 23. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
BUGAC KSE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 03. 31. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
BALLÓSZÖGI FK
2019. 04. 06. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 04. 14. 16:30
Ágasegyháza Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 04. 20. 17:00
Városföld Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 04. 28. 17:00
Ágasegyháza Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2019. 05. 04. 17:00
Tiszaug Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 05. 11. 17:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 05. 16. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 05. 16. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
ÁGASEGYHÁZA SE

FÜLÖPJAKABI SE

2018. 11. 11. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
BALLÓSZÖGI FK
2018. 11. 17. 13:00
Ladánybene Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 08. 26. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 09. 01. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
VÁROSFÖLDI SE
2018. 09. 08. 16:30
Fülöpszállás Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 09. 16. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
TISZAUG KSE
2018. 09. 23. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 10. 14. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
ORGOVÁNYI NKSE
2018. 10. 21. 14:30
Helvécia Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 11. 03. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
BUGAC KSE
2019. 05. 26. 17:00
Ballószög Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 06. 01. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
LADÁNYBENEI LC
2019. 03. 09. 14:30
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 03. 16. 15:00
Városföld Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 03. 23. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 30. 15:00
Tiszaug Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 04. 06. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 04. 13. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 04. 20. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2019. 04. 27. 17:00
Orgovány Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
HELVÉCIAI VSE
2019. 05. 18. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
FÜLÖPJAKABI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom