Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. ÉSZAK 7. forduló

2018.09.22 - 16:00

Ladánybene, Ladánybene Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. ÉSZAK

Játékvezető
KIS JÓZSEF KÁZMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ATTILA IMRE, BALI CINTIA RENÁTA
LADÁNYBENEI LC
HELVÉCIAI VSE
90'
45'

Gólok

SÁNDOR TAMÁS

18'

1 - 0

 

CZANIK EDVIN

49'

2 - 0

 

CZANIK EDVIN

64'

3 - 0

 

HORVÁTH LÁSZLÓ

75'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LADÁNYBENEI LC LADÁNYBENEI LC 7 5 1 1 23 6 17 16 7.9
2 BUGAC KSE BUGAC KSE 7 5 1 1 23 11 12 16 7.7
3 TISZAUG KSE TISZAUG KSE 6 5 0 1 22 4 18 15 8
4 ORGOVÁNYI NKSE ORGOVÁNYI NKSE 6 4 0 2 15 10 5 12 6
5 KEREKEGYHÁZI SE II. KEREKEGYHÁZI SE II. 6 3 1 2 21 18 3 10 6.3
6 FÜLÖPJAKABI SE FÜLÖPJAKABI SE 7 3 1 3 17 25 -8 10 8
7 JAKABSZÁLLÁSI BLC JAKABSZÁLLÁSI BLC 6 3 0 3 20 20 0 9 5.3
8 FÜLÖPSZÁLLÁSI SE FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 6 2 3 1 17 16 1 9 9
9 ÁGASEGYHÁZA SE ÁGASEGYHÁZA SE 6 2 1 3 12 9 3 7 7.2
10 VÁROSFÖLDI SE VÁROSFÖLDI SE 6 2 0 4 15 20 -5 6 7
11 HELVÉCIAI VSE HELVÉCIAI VSE 7 1 1 5 12 24 -12 4 5.3
12 JAKABSZÁLLÁS KSE JAKABSZÁLLÁS KSE 7 1 1 5 6 25 -19 4 6.1
13 BALLÓSZÖGI FK BALLÓSZÖGI FK 7 1 0 6 10 25 -15 3 7.6
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 7 5 1 1 12 7 5 16 7 5 1 1 12 7 5 16
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 4 2 2 0 6 1 5 8 3 2 0 1 2 1 1 6 7 4 2 1 8 2 6 14
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 4 3 0 1 8 3 5 9 2 1 0 1 3 5 -2 3 6 4 0 2 11 8 3 12
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 3 3 0 0 6 0 6 9 4 1 0 3 2 8 -6 3 7 4 0 3 8 8 0 12
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 4 3 0 1 6 3 3 9 2 0 1 1 1 4 -3 1 6 3 1 2 7 7 0 10
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 4 1 2 1 2 2 0 5 2 1 0 1 4 1 3 3 6 2 2 2 6 3 3 8
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 4 2 2 0 7 3 4 8 2 0 0 2 2 5 -3 0 6 2 2 2 9 8 1 8
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 2 2 0 0 3 0 3 6 4 0 2 2 1 4 -3 2 6 2 2 2 4 4 0 8
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 3 1 0 2 8 6 2 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 1 3 11 9 2 7
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 4 2 0 2 3 3 0 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 2 1 3 3 4 -1 7
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 3 2 0 1 4 4 0 6 4 0 0 4 1 9 -8 0 7 2 0 5 5 13 -8 6
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 1 3 1 7 -6 1 7 1 3 3 4 9 -5 6
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 4 1 0 3 3 6 -3 3 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 1 1 5 4 10 -6 4
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 4 3 0 1 16 4 12 9 3 2 1 0 7 2 5 7 7 5 1 1 23 6 17 16
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 7 5 1 1 23 11 12 16 7 5 1 1 23 11 12 16
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 4 3 0 1 11 2 9 9 2 2 0 0 11 2 9 6 6 5 0 1 22 4 18 15
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 2 2 0 0 8 3 5 6 4 2 0 2 7 7 0 6 6 4 0 2 15 10 5 12
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 4 2 1 1 14 10 4 7 2 1 0 1 7 8 -1 3 6 3 1 2 21 18 3 10
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 3 2 0 1 11 8 3 6 4 1 1 2 6 17 -11 4 7 3 1 3 17 25 -8 10
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 3 1 0 2 13 14 -1 3 3 2 0 1 7 6 1 6 6 3 0 3 20 20 0 9
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 4 2 2 0 12 10 2 8 2 0 1 1 5 6 -1 1 6 2 3 1 17 16 1 9
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 4 1 1 2 9 5 4 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 6 2 1 3 12 9 3 7
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 4 2 0 2 10 10 0 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 6 2 0 4 15 20 -5 6
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 3 1 0 2 5 9 -4 3 4 0 1 3 7 15 -8 1 7 1 1 5 12 24 -12 4
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 4 0 1 3 3 15 -12 1 3 1 0 2 3 10 -7 3 7 1 1 5 6 25 -19 4
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 3 1 0 2 5 6 -1 3 4 0 0 4 5 19 -14 0 7 1 0 6 10 25 -15 3
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁGASEGYHÁZA SE
-1 - 26 - 0-1 - 1-1 - 2------
BALLÓSZÖGI FK
0 - 1--3 - 2-2 - 3-------
BUGAC KSE
-------------
FÜLÖPJAKABI SE
-4 - 0---------1 - 66 - 2
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
--3 - 32 - 23 - 2-------4 - 3
HELVÉCIAI VSE
-------3 - 1-1 - 3-1 - 5-
JAKABSZÁLLÁS KSE
--0 - 60 - 43 - 3---0 - 2----
JAKABSZÁLLÁSI BLC
--1 - 4--7 - 4-5 - 6-----
KEREKEGYHÁZI SE II.
-6 - 24 - 3-----1 - 13 - 4---
LADÁNYBENEI LC
---9 - 0-4 - 0-1 - 4-2 - 0---
ORGOVÁNYI NKSE
4 - 2------4 - 1-----
SOLTSZENTIMRE KSE
-------------
TISZAUG KSE
-5 - 01 - 2---4 - 0---1 - 0--
VÁROSFÖLDI SE
-4 - 31 - 3---4 - 0--1 - 4---

Meccsek

LADÁNYBENEI LC

2018. 11. 11. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
LADÁNYBENEI LC
2018. 11. 17. 13:00
Ladánybene Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 08. 26. 17:00
Ladánybene Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2018. 09. 02. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
LADÁNYBENEI LC
2018. 09. 08. 16:30
Ladánybene Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
ORGOVÁNYI NKSE
2018. 09. 15. 16:30
Városföld Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
LADÁNYBENEI LC
2018. 09. 22. 16:00
Ladánybene Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
HELVÉCIAI VSE
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpszállás Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
LADÁNYBENEI LC
2018. 10. 14. 15:00
Tiszaug Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
LADÁNYBENEI LC
2018. 10. 20. 14:30
Ladánybene Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
BUGAC KSE
2018. 10. 28. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
LADÁNYBENEI LC
2018. 11. 03. 13:30
Ladánybene Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
BALLÓSZÖGI FK
2019. 05. 25. 17:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 06. 01. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
LADÁNYBENEI LC
2019. 03. 10. 14:30
Jakabszállás Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
LADÁNYBENEI LC
2019. 03. 16. 15:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 03. 23. 15:00
Orgovány Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
LADÁNYBENEI LC
2019. 03. 30. 15:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
VÁROSFÖLDI SE
2019. 04. 07. 16:30
Helvécia Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
LADÁNYBENEI LC
2019. 04. 13. 16:30
Ladánybene Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2019. 04. 27. 17:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
TISZAUG KSE
2019. 05. 04. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
LADÁNYBENEI LC
2019. 05. 11. 17:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 05. 19. 17:00
Ballószög Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
LADÁNYBENEI LC

HELVÉCIAI VSE

2018. 11. 11. 13:30
Fülöpszállás Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
HELVÉCIAI VSE
2018. 11. 18. 13:00
Helvécia Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
TISZAUG KSE
2018. 08. 26. 17:00
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
HELVÉCIAI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Helvécia Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 09. 09. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
HELVÉCIAI VSE
2018. 09. 16. 16:30
Helvécia Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
ORGOVÁNYI NKSE
2018. 09. 22. 16:00
Ladánybene Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
HELVÉCIAI VSE
2018. 10. 07. 15:00
Helvécia Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
BUGAC KSE
2018. 10. 14. 15:00
Ballószög Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
HELVÉCIAI VSE
2018. 10. 21. 14:30
Helvécia Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 10. 28. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
HELVÉCIAI VSE
2018. 11. 04. 13:30
Helvécia Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
VÁROSFÖLDI SE
2019. 05. 26. 17:00
Helvécia Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2019. 06. 01. 17:00
Tiszaug Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
HELVÉCIAI VSE
2019. 03. 10. 14:30
Helvécia Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 03. 16. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
HELVÉCIAI VSE
2019. 03. 24. 15:00
Helvécia Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2019. 03. 30. 15:00
Orgovány Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
HELVÉCIAI VSE
2019. 04. 07. 16:30
Helvécia Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
LADÁNYBENEI LC
2019. 04. 20. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
HELVÉCIAI VSE
2019. 04. 28. 17:00
Helvécia Sporttelep
2019. 04. 28. 17:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
BALLÓSZÖGI FK
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
HELVÉCIAI VSE
2019. 05. 12. 17:00
Helvécia Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 05. 18. 17:00
Városföld Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
HELVÉCIAI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom