Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MEGYEI III. ÉSZAK 8. forduló

2018.09.29 - 16:00

Fülöpjakab, Fülöpjakab Sporttelep

Bács-Kiskun

MEGYEI III. ÉSZAK

Játékvezető
KOHAJDA ÁRPÁD BÉLA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁRKUS ANDRÁS
FÜLÖPJAKABI SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
65'
33'

Gólok

 

0 - 1

18'

LANGÓ ROLAND
HÁJAS KRISZTIÁN MÁRK

23'

1 - 1

 

PATYI ROLAND

25'

2 - 1

 

SUCIU VIOREL

63'

3 - 1

 

KOCZÓ FERENC

79'

4 - 1

 

KOCZÓ FERENC

82'

5 - 1

 

 

5 - 2

85'

KUNSÁGI ANTAL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LADÁNYBENEI LC LADÁNYBENEI LC 8 6 1 1 27 6 21 19 8.5
2 BUGAC KSE BUGAC KSE 8 6 1 1 25 12 13 19 7.6
3 TISZAUG KSE TISZAUG KSE 7 6 0 1 26 4 22 18 8.1
4 FÜLÖPJAKABI SE FÜLÖPJAKABI SE 8 4 1 3 22 27 -5 13 7.5
5 ORGOVÁNYI NKSE ORGOVÁNYI NKSE 7 4 0 3 16 12 4 12 5.6
6 ÁGASEGYHÁZA SE ÁGASEGYHÁZA SE 7 3 1 3 15 9 6 10 7.9
7 KEREKEGYHÁZI SE II. KEREKEGYHÁZI SE II. 7 3 1 3 23 23 0 10 6.1
8 JAKABSZÁLLÁSI BLC JAKABSZÁLLÁSI BLC 7 3 0 4 20 23 -3 9 6.3
9 FÜLÖPSZÁLLÁSI SE FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 7 2 3 2 17 20 -3 9 7.6
10 VÁROSFÖLDI SE VÁROSFÖLDI SE 7 2 0 5 15 24 -9 6 6.1
11 BALLÓSZÖGI FK BALLÓSZÖGI FK 8 2 0 6 13 25 -12 6 7.5
12 HELVÉCIAI VSE HELVÉCIAI VSE 7 1 1 5 12 24 -12 4 5.6
13 JAKABSZÁLLÁS KSE JAKABSZÁLLÁS KSE 8 1 1 6 6 28 -22 4 5.8
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 4 2 2 0 6 1 5 8 4 3 0 1 3 1 2 9 8 5 2 1 9 2 7 17
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 8 5 2 1 13 8 5 17 8 5 2 1 13 8 5 17
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 4 4 0 0 8 1 7 12 4 1 0 3 2 8 -6 3 8 5 0 3 10 9 1 15
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 4 3 0 1 8 3 5 9 3 1 0 2 4 7 -3 3 7 4 0 3 12 10 2 12
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 4 1 2 1 2 2 0 5 3 2 0 1 7 1 6 6 7 3 2 2 9 3 6 11
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 4 2 0 2 3 3 0 6 3 1 1 1 1 1 0 4 7 3 1 3 4 4 0 10
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 5 3 0 2 6 6 0 9 2 0 1 1 1 4 -3 1 7 3 1 3 7 10 -3 10
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 0 2 2 1 4 -3 2 7 2 3 2 5 5 0 9
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 4 2 2 0 4 2 2 8 4 0 1 3 1 7 -6 1 8 2 3 3 5 9 -4 9
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 5 2 2 1 7 4 3 8 2 0 0 2 2 5 -3 0 7 2 2 3 9 9 0 8
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 3 1 0 2 8 6 2 3 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 2 1 4 11 10 1 7
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 3 2 0 1 4 4 0 6 4 0 0 4 1 9 -8 0 7 2 0 5 5 13 -8 6
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 5 1 0 4 3 7 -4 3 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 1 1 6 4 11 -7 4
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) LADÁNYBENEI LC 4 3 0 1 16 4 12 9 4 3 1 0 11 2 9 10 8 6 1 1 27 6 21 19
2 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BUGAC KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 8 6 1 1 25 12 13 19 8 6 1 1 25 12 13 19
3 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) TISZAUG KSE 4 3 0 1 11 2 9 9 3 3 0 0 15 2 13 9 7 6 0 1 26 4 22 18
4 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPJAKABI SE 4 3 0 1 16 10 6 9 4 1 1 2 6 17 -11 4 8 4 1 3 22 27 -5 13
5 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ORGOVÁNYI NKSE 3 2 0 1 9 5 4 6 4 2 0 2 7 7 0 6 7 4 0 3 16 12 4 12
6 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) ÁGASEGYHÁZA SE 4 1 1 2 9 5 4 4 3 2 0 1 6 4 2 6 7 3 1 3 15 9 6 10
7 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) KEREKEGYHÁZI SE II. 4 2 1 1 14 10 4 7 3 1 0 2 9 13 -4 3 7 3 1 3 23 23 0 10
8 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁSI BLC 3 1 0 2 13 14 -1 3 4 2 0 2 7 9 -2 6 7 3 0 4 20 23 -3 9
9 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) FÜLÖPSZÁLLÁSI SE 5 2 2 1 12 14 -2 8 2 0 1 1 5 6 -1 1 7 2 3 2 17 20 -3 9
10 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) VÁROSFÖLDI SE 5 2 0 3 10 14 -4 6 2 0 0 2 5 10 -5 0 7 2 0 5 15 24 -9 6
11 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) BALLÓSZÖGI FK 4 2 0 2 8 6 2 6 4 0 0 4 5 19 -14 0 8 2 0 6 13 25 -12 6
12 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) HELVÉCIAI VSE 3 1 0 2 5 9 -4 3 4 0 1 3 7 15 -8 1 7 1 1 5 12 24 -12 4
13 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) JAKABSZÁLLÁS KSE 5 0 1 4 3 18 -15 1 3 1 0 2 3 10 -7 3 8 1 1 6 6 28 -22 4
14 SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) SOLTSZENTIMRE KSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁGASEGYHÁZA SE
-1 - 26 - 0-1 - 1-1 - 2------
BALLÓSZÖGI FK
0 - 1--3 - 2-2 - 33 - 0------
BUGAC KSE
-------------
FÜLÖPJAKABI SE
-4 - 0-----5 - 2---1 - 66 - 2
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
--3 - 32 - 23 - 2---0 - 4---4 - 3
HELVÉCIAI VSE
-------3 - 1-1 - 3-1 - 5-
JAKABSZÁLLÁS KSE
0 - 3-0 - 60 - 43 - 3---0 - 2----
JAKABSZÁLLÁSI BLC
--1 - 4--7 - 4-5 - 6-----
KEREKEGYHÁZI SE II.
-6 - 24 - 3-----1 - 13 - 4---
LADÁNYBENEI LC
---9 - 0-4 - 0-1 - 4-2 - 0---
ORGOVÁNYI NKSE
4 - 2-1 - 2----4 - 1-----
SOLTSZENTIMRE KSE
-------------
TISZAUG KSE
-5 - 01 - 2---4 - 0---1 - 0--
VÁROSFÖLDI SE
-4 - 31 - 3---4 - 0--1 - 4--0 - 4

Meccsek

FÜLÖPJAKABI SE

2018. 11. 11. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
BALLÓSZÖGI FK
2018. 11. 17. 13:00
Ladánybene Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 08. 26. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 09. 01. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
VÁROSFÖLDI SE
2018. 09. 08. 16:30
Fülöpszállás Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 09. 16. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
TISZAUG KSE
2018. 09. 23. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 10. 14. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
ORGOVÁNYI NKSE
2018. 10. 21. 14:30
Helvécia Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
FÜLÖPJAKABI SE
2018. 11. 03. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
BUGAC KSE
2019. 05. 26. 17:00
Ballószög Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 06. 01. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 06. 01. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
LADÁNYBENEI LC
2019. 03. 09. 14:30
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
JAKABSZÁLLÁS KSE
2019. 03. 16. 15:00
Városföld Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 03. 23. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2019. 03. 30. 15:00
Tiszaug Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 04. 06. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
ÁGASEGYHÁZA SE
2019. 04. 13. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 04. 20. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2019. 04. 27. 17:00
Orgovány Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
HELVÉCIAI VSE
2019. 05. 18. 17:00
Bugac Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Bugac Sporttelep
BUGAC KSE
FÜLÖPJAKABI SE

KEREKEGYHÁZI SE II.

2018. 11. 11. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
LADÁNYBENEI LC
2018. 11. 18. 13:00
Jakabszállás Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁSI BLC
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 08. 26. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
ORGOVÁNYI NKSE
2018. 09. 02. 16:30
Helvécia Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Helvécia Sporttelep
HELVÉCIAI VSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 09. 16. 16:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
BUGAC KSE
2018. 09. 23. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 09. 23. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
BALLÓSZÖGI FK
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpjakab Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Fülöpjakab Sporttelep
FÜLÖPJAKABI SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 10. 07. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
JAKABSZÁLLÁS KSE
2018. 10. 14. 15:00
Városföld Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Városföld Sporttelep
VÁROSFÖLDI SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 10. 21. 14:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
2018. 10. 27. 14:30
Tiszaug Sporttelep
2018. 10. 27. 14:30
Tiszaug Sporttelep
TISZAUG KSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2018. 11. 04. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Ágasegyháza Sporttelep
ÁGASEGYHÁZA SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 05. 25. 17:00
Ladánybene Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Ladánybene Sporttelep
LADÁNYBENEI LC
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 06. 01. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
JAKABSZÁLLÁSI BLC
2019. 03. 09. 14:30
Orgovány Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Orgovány Sporttelep
ORGOVÁNYI NKSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 03. 16. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
HELVÉCIAI VSE
2019. 03. 30. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
2019. 03. 30. 15:00
Miskolczy István Sportpálya Kiskunfélegyháza Molnár telep
BUGAC KSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 07. 16:30
Ballószög Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
Ballószög Sporttelep
BALLÓSZÖGI FK
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 13. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
FÜLÖPJAKABI SE
2019. 04. 20. 14:00
Jakabszállás Sporttelep
2019. 04. 20. 14:00
Jakabszállás Sporttelep
JAKABSZÁLLÁS KSE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 04. 27. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
VÁROSFÖLDI SE
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpszállás Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Fülöpszállás Sporttelep
FÜLÖPSZÁLLÁSI SE
KEREKEGYHÁZI SE II.
2019. 05. 11. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
TISZAUG KSE
2019. 05. 16. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2019. 05. 16. 17:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE II.
ÁGASEGYHÁZA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom