Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 10. forduló

2018.10.20 - 14:30

Füzesabony, Füzesabony Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
HORVÁTH MARIANNA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSATHÓ ZSOLT, RÉZMŰVES FERENC
FÜZESABONY SC
Marshall-ASE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

KASZÁS NORBERT
PATAKI VIKTOR

9'

1 - 1

 

 

1 - 2

37'

BÁRDOS BENCE

 

1 - 3

88'

NAGY VIKTOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC HATVAN FC HATVAN 10 9 1 0 43 7 36 28 9.2
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 7 3 0 25 12 13 24 9.8
3 HEVESI LSC HEVESI LSC 10 6 1 3 19 22 -3 19 10.7
4 Marshall-ASE Marshall-ASE 10 5 2 3 25 20 5 17 9.6
5 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 10 5 1 4 25 14 11 16 11.1
6 LŐRINCI VSC LŐRINCI VSC 10 4 3 3 20 19 1 15 6.5
7 HERÉD LC HERÉD LC 10 4 2 4 20 18 2 14 7.2
8 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 10 4 2 4 15 20 -5 14 8.6
9 FELSŐTÁRKÁNY SC FELSŐTÁRKÁNY SC 10 4 1 5 13 18 -5 13 8.2
10 MAKLÁR SE MAKLÁR SE 10 3 3 4 17 21 -4 12 9.9
11 BESENYŐTELEK SC BESENYŐTELEK SC 10 3 3 4 12 20 -8 12 6.5
12 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 10 3 2 5 16 20 -4 11 8.2
13 BORSODNÁDASDI LASE BORSODNÁDASDI LASE 10 2 2 6 16 25 -9 8 7.8
14 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 10 2 2 6 9 20 -11 8 7.5
15 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 10 2 1 7 14 20 -6 7 8.3
16 FÜZESABONY SC FÜZESABONY SC 10 2 1 7 13 26 -13 7 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FÜZESABONY SC FC HATVAN 6 5 1 0 14 2 12 16 4 3 1 0 7 1 6 10 10 8 2 0 21 3 18 26
2 FÜZESABONY SC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 6 2 4 0 4 1 3 10 4 3 1 0 7 2 5 10 10 5 5 0 11 3 8 20
3 FÜZESABONY SC MAKLÁR SE 6 3 2 1 4 3 1 11 4 2 1 1 3 2 1 7 10 5 3 2 7 5 2 18
4 FÜZESABONY SC HEVESI LSC 5 3 1 1 3 1 2 10 5 2 1 2 6 6 0 7 10 5 2 3 9 7 2 17
5 FÜZESABONY SC PÉTERVÁSÁRA SE 5 3 2 0 9 3 6 11 5 1 3 1 7 4 3 6 10 4 5 1 16 7 9 17
6 FÜZESABONY SC Marshall-ASE 4 2 1 1 4 3 1 7 6 2 3 1 7 6 1 9 10 4 4 2 11 9 2 16
7 FÜZESABONY SC HERÉD LC 5 2 2 1 6 3 3 8 5 2 0 3 3 3 0 6 10 4 2 4 9 6 3 14
8 FÜZESABONY SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 6 3 2 1 5 3 2 11 4 0 3 1 2 3 -1 3 10 3 5 2 7 6 1 14
9 FÜZESABONY SC EGERSZALÓK SE 6 2 2 2 3 4 -1 8 4 0 3 1 4 5 -1 3 10 2 5 3 7 9 -2 11
10 FÜZESABONY SC BORSODNÁDASDI LASE 5 2 1 2 7 9 -2 7 5 1 0 4 1 5 -4 3 10 3 1 6 8 14 -6 10
11 FÜZESABONY SC LŐRINCI VSC 4 2 1 1 3 2 1 7 6 0 3 3 2 6 -4 3 10 2 4 4 5 8 -3 10
12 FÜZESABONY SC FELSŐTÁRKÁNY SC 5 1 3 1 2 2 0 6 5 1 0 4 2 6 -4 3 10 2 3 5 4 8 -4 9
13 FÜZESABONY SC BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 4 1 1 2 2 4 -2 4 6 1 2 3 2 7 -5 5 10 2 3 5 4 11 -7 9
14 FÜZESABONY SC BERG SYSTEM EGER SE II. 4 0 3 1 5 6 -1 3 6 0 5 1 0 1 -1 5 10 0 8 2 5 7 -2 8
15 FÜZESABONY SC BESENYŐTELEK SC 4 0 2 2 0 6 -6 2 6 1 2 3 3 6 -3 5 10 1 4 5 3 12 -9 7
16 FÜZESABONY SC FÜZESABONY SC 5 0 2 3 3 6 -3 2 5 0 2 3 2 11 -9 2 10 0 4 6 5 17 -12 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FÜZESABONY SC FC HATVAN 6 6 0 0 27 4 23 18 4 3 1 0 16 3 13 10 10 9 1 0 43 7 36 28
2 FÜZESABONY SC ENERGIA SC GYÖNGYÖS 6 3 3 0 16 8 8 12 4 4 0 0 9 4 5 12 10 7 3 0 25 12 13 24
3 FÜZESABONY SC HEVESI LSC 5 4 0 1 12 9 3 12 5 2 1 2 7 13 -6 7 10 6 1 3 19 22 -3 19
4 FÜZESABONY SC Marshall-ASE 4 3 1 0 10 6 4 10 6 2 1 3 15 14 1 7 10 5 2 3 25 20 5 17
5 FÜZESABONY SC PÉTERVÁSÁRA SE 5 3 0 2 12 7 5 9 5 2 1 2 13 7 6 7 10 5 1 4 25 14 11 16
6 FÜZESABONY SC LŐRINCI VSC 4 2 1 1 10 5 5 7 6 2 2 2 10 14 -4 8 10 4 3 3 20 19 1 15
7 FÜZESABONY SC HERÉD LC 5 2 2 1 10 7 3 8 5 2 0 3 10 11 -1 6 10 4 2 4 20 18 2 14
8 FÜZESABONY SC GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 6 2 2 2 7 11 -4 8 4 2 0 2 8 9 -1 6 10 4 2 4 15 20 -5 14
9 FÜZESABONY SC FELSŐTÁRKÁNY SC 5 2 1 2 7 7 0 7 5 2 0 3 6 11 -5 6 10 4 1 5 13 18 -5 13
10 FÜZESABONY SC MAKLÁR SE 6 3 1 2 12 12 0 10 4 0 2 2 5 9 -4 2 10 3 3 4 17 21 -4 12
11 FÜZESABONY SC BESENYŐTELEK SC 4 2 0 2 4 9 -5 6 6 1 3 2 8 11 -3 6 10 3 3 4 12 20 -8 12
12 FÜZESABONY SC EGERSZALÓK SE 6 3 1 2 10 10 0 10 4 0 1 3 6 10 -4 1 10 3 2 5 16 20 -4 11
13 FÜZESABONY SC BORSODNÁDASDI LASE 5 2 0 3 12 14 -2 6 5 0 2 3 4 11 -7 2 10 2 2 6 16 25 -9 8
14 FÜZESABONY SC BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 4 0 2 2 5 8 -3 2 6 2 0 4 4 12 -8 6 10 2 2 6 9 20 -11 8
15 FÜZESABONY SC BERG SYSTEM EGER SE II. 4 1 0 3 7 11 -4 3 6 1 1 4 7 9 -2 4 10 2 1 7 14 20 -6 7
16 FÜZESABONY SC FÜZESABONY SC 5 1 1 3 5 8 -3 4 5 1 0 4 8 18 -10 3 10 2 1 7 13 26 -13 7
 
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
-1 - 1--------1 - 21 - 3-2 - 2-
BESENYŐTELEK SC
1 - 0--------1 - 2--2 - 0-0 - 7
BORSODNÁDASDI LASE
-0 - 1--3 - 54 - 2----2 - 4--3 - 2-
BERG SYSTEM EGER SE II.
0 - 1--4 - 3----2 - 4-----1 - 3
EGERSZALÓK SE
--4 - 1---0 - 30 - 32 - 0---2 - 2-2 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-2 - 2-2 - 23 - 1-2 - 2-3 - 14 - 0-----
FELSŐTÁRKÁNY SC
---1 - 01 - 10 - 1---1 - 54 - 0----
FC HATVAN
5 - 12 - 0----4 - 07 - 2---7 - 0-2 - 1-
FÜZESABONY SC
---1 - 0-1 - 21 - 2---1 - 1--1 - 3-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
--1 - 0---1 - 21 - 73 - 1--0 - 0--1 - 1
HERÉD LC
2 - 0--------2 - 3-1 - 12 - 2-3 - 1
HEVESI LSC
-2 - 0-2 - 12 - 1-----3 - 2--3 - 5-
LŐRINCI VSC
-2 - 2---0 - 1-----5 - 0-3 - 2-
MAKLÁR SE
3 - 0-2 - 21 - 3---0 - 43 - 1---3 - 2--
Marshall-ASE
-3 - 3-2 - 1------2 - 1--3 - 1-
PÉTERVÁSÁRA SE
1 - 2-3 - 0---1 - 0-5 - 1---2 - 4--

Meccsek

FÜZESABONY SC

2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 08. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FÜZESABONY SC
2018. 09. 02. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
FÜZESABONY SC
2018. 09. 08. 16:30
Füzesabony Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
FELSŐTÁRKÁNY SC
2018. 09. 16. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
FÜZESABONY SC
2018. 09. 22. 16:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 29. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
FÜZESABONY SC
2018. 10. 06. 15:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
HEVESI LSC
2018. 10. 13. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2018. 10. 13. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
FÜZESABONY SC
2018. 10. 20. 14:30
Füzesabony Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
Marshall-ASE
2018. 10. 27. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2018. 10. 27. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
FÜZESABONY SC
2018. 11. 03. 13:30
Füzesabony Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
BESENYŐTELEK SC
2018. 11. 10. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2018. 11. 10. 13:30
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
FÜZESABONY SC
2018. 11. 17. 13:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
HERÉD LC
2018. 11. 24. 13:00
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
FÜZESABONY SC
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
BERG SYSTEM EGER SE II.
FÜZESABONY SC
2019. 03. 03. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 03. 03. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
FC HATVAN
2019. 03. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 03. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
EGERSZALÓK SE
2019. 03. 16. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
FÜZESABONY SC
2019. 03. 23. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 03. 23. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 03. 30. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
FÜZESABONY SC
2019. 04. 06. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 04. 06. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 04. 13. 16:30
Heves Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
FÜZESABONY SC
2019. 04. 20. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 04. 20. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
MAKLÁR SE
2019. 04. 27. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
FÜZESABONY SC
2019. 05. 04. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 05. 04. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2019. 05. 11. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
FÜZESABONY SC
2019. 05. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 05. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
LŐRINCI VSC
2019. 05. 26. 17:00
Heréd Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
FÜZESABONY SC
2019. 06. 01. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 06. 01. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
BORSODNÁDASDI LASE

Marshall-ASE

2018. 08. 18. 17:00
Heves Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
Marshall-ASE
2018. 08. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
MAKLÁR SE
2018. 09. 01. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 01. 16:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
Marshall-ASE
2018. 09. 08. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
Marshall-ASE
2018. 09. 15. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BESENYŐTELEK SC
2018. 09. 22. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
Marshall-ASE
2018. 09. 29. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
HERÉD LC
2018. 10. 06. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
Marshall-ASE
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 20. 14:30
Füzesabony Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
Marshall-ASE
2018. 10. 27. 12:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 10. 27. 12:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
EGERSZALÓK SE
2018. 11. 03. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
Marshall-ASE
2018. 11. 10. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
2018. 11. 10. 13:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Marshall-ASE
2018. 11. 24. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 02. 23. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 02. 23. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
HEVESI LSC
2019. 03. 02. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 03. 02. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
Marshall-ASE
2019. 03. 09. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 03. 09. 14:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
FC HATVAN
2019. 03. 16. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2019. 03. 23. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
Marshall-ASE
2019. 03. 30. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
LŐRINCI VSC
2019. 04. 07. 16:00
Heréd Sportpálya
2019. 04. 07. 16:00
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
Marshall-ASE
2019. 04. 13. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall-ASE
2019. 04. 27. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
FÜZESABONY SC
2019. 05. 05. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
Marshall-ASE
2019. 05. 11. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
FELSŐTÁRKÁNY SC
2019. 05. 19. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
Marshall-ASE
2019. 05. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
Marshall-ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom