Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 16. forduló

2019.02.23 - 14:00

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
DARÓK ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY PETRA, NAGY PÉTER
BERG SYSTEM EGER SE II.
FÜZESABONY SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

50'

KOÓS KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC HATVAN FC HATVAN 16 15 1 0 69 9 60 46 9.2
2 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 16 10 5 1 37 21 16 35 8.6
3 LŐRINCI VSC LŐRINCI VSC 16 9 3 4 38 26 12 30 8.9
4 BESENYŐTELEK SC BESENYŐTELEK SC 16 8 4 4 25 26 -1 28 8.4
5 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 16 8 2 6 38 24 14 26 9.1
6 FELSŐTÁRKÁNY SC FELSŐTÁRKÁNY SC 16 8 1 7 23 22 1 25 8.6
7 HERÉD LC HERÉD LC 16 7 2 7 30 30 0 23 8.4
8 Marshall-ASE Marshall-ASE 16 6 5 5 33 28 5 23 8.6
9 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 16 6 4 6 24 29 -5 22 8.1
10 HEVESI LSC HEVESI LSC 16 6 3 7 28 40 -12 21 8.4
11 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 16 5 3 8 21 29 -8 18 8.7
12 MAKLÁR SE MAKLÁR SE 16 4 4 8 27 37 -10 16 7.8
13 FÜZESABONY SC FÜZESABONY SC 16 4 3 9 23 32 -9 15 8.7
14 BORSODNÁDASDI LASE BORSODNÁDASDI LASE 16 3 3 10 23 52 -29 12 8.3
15 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 16 2 5 9 14 34 -20 11 7.9
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 16 2 2 12 23 37 -14 8 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERG SYSTEM EGER SE II. FC HATVAN 10 9 1 0 23 2 21 28 6 5 1 0 11 1 10 16 16 14 2 0 34 3 31 44
2 BERG SYSTEM EGER SE II. ENERGIA SC GYÖNGYÖS 8 2 6 0 5 2 3 12 8 5 2 1 10 4 6 17 16 7 8 1 15 6 9 29
3 BERG SYSTEM EGER SE II. MAKLÁR SE 9 4 3 2 6 5 1 15 7 3 2 2 4 5 -1 11 16 7 5 4 10 10 0 26
4 BERG SYSTEM EGER SE II. PÉTERVÁSÁRA SE 8 3 4 1 10 7 3 13 8 3 4 1 11 5 6 13 16 6 8 2 21 12 9 26
5 BERG SYSTEM EGER SE II. HERÉD LC 8 4 3 1 8 3 5 15 8 2 2 4 4 6 -2 8 16 6 5 5 12 9 3 23
6 BERG SYSTEM EGER SE II. BESENYŐTELEK SC 8 3 3 2 3 6 -3 12 8 3 2 3 7 7 0 11 16 6 5 5 10 13 -3 23
7 BERG SYSTEM EGER SE II. HEVESI LSC 8 3 2 3 5 5 0 11 8 3 2 3 11 10 1 11 16 6 4 6 16 15 1 22
8 BERG SYSTEM EGER SE II. GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 8 3 3 2 6 5 1 12 8 1 5 2 4 5 -1 8 16 4 8 4 10 10 0 20
9 BERG SYSTEM EGER SE II. Marshall-ASE 8 2 4 2 6 7 -1 10 8 2 4 2 7 7 0 10 16 4 8 4 13 14 -1 20
10 BERG SYSTEM EGER SE II. FELSŐTÁRKÁNY SC 7 2 3 2 3 3 0 9 9 2 3 4 4 7 -3 9 16 4 6 6 7 10 -3 18
11 BERG SYSTEM EGER SE II. BORSODNÁDASDI LASE 8 2 4 2 8 10 -2 10 8 2 0 6 3 11 -8 6 16 4 4 8 11 21 -10 16
12 BERG SYSTEM EGER SE II. LŐRINCI VSC 9 3 3 3 6 5 1 12 7 0 4 3 4 8 -4 4 16 3 7 6 10 13 -3 16
13 BERG SYSTEM EGER SE II. EGERSZALÓK SE 7 2 3 2 4 5 -1 9 9 0 7 2 4 6 -2 7 16 2 10 4 8 11 -3 16
14 BERG SYSTEM EGER SE II. BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 8 1 2 5 2 8 -6 5 8 1 4 3 4 9 -5 7 16 2 6 8 6 17 -11 12
15 BERG SYSTEM EGER SE II. FÜZESABONY SC 7 0 3 4 4 9 -5 3 9 1 5 3 3 11 -8 8 16 1 8 7 7 20 -13 11
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 7 0 5 2 7 9 -2 5 9 0 5 4 0 4 -4 5 16 0 10 6 7 13 -6 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERG SYSTEM EGER SE II. FC HATVAN 10 10 0 0 48 4 44 30 6 5 1 0 21 5 16 16 16 15 1 0 69 9 60 46
2 BERG SYSTEM EGER SE II. ENERGIA SC GYÖNGYÖS 8 4 4 0 20 9 11 16 8 6 1 1 17 12 5 19 16 10 5 1 37 21 16 35
3 BERG SYSTEM EGER SE II. LŐRINCI VSC 9 6 1 2 23 9 14 19 7 3 2 2 15 17 -2 11 16 9 3 4 38 26 12 30
4 BERG SYSTEM EGER SE II. BESENYŐTELEK SC 8 6 0 2 13 12 1 18 8 2 4 2 12 14 -2 10 16 8 4 4 25 26 -1 28
5 BERG SYSTEM EGER SE II. PÉTERVÁSÁRA SE 8 4 0 4 18 15 3 12 8 4 2 2 20 9 11 14 16 8 2 6 38 24 14 26
6 BERG SYSTEM EGER SE II. FELSŐTÁRKÁNY SC 7 3 1 3 9 9 0 10 9 5 0 4 14 13 1 15 16 8 1 7 23 22 1 25
7 BERG SYSTEM EGER SE II. HERÉD LC 8 4 2 2 17 10 7 14 8 3 0 5 13 20 -7 9 16 7 2 7 30 30 0 23
8 BERG SYSTEM EGER SE II. Marshall-ASE 8 4 3 1 17 12 5 15 8 2 2 4 16 16 0 8 16 6 5 5 33 28 5 23
9 BERG SYSTEM EGER SE II. GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 8 2 4 2 10 14 -4 10 8 4 0 4 14 15 -1 12 16 6 4 6 24 29 -5 22
10 BERG SYSTEM EGER SE II. HEVESI LSC 8 4 1 3 15 14 1 13 8 2 2 4 13 26 -13 8 16 6 3 7 28 40 -12 21
11 BERG SYSTEM EGER SE II. EGERSZALÓK SE 7 4 1 2 13 11 2 13 9 1 2 6 8 18 -10 5 16 5 3 8 21 29 -8 18
12 BERG SYSTEM EGER SE II. MAKLÁR SE 9 4 1 4 20 19 1 13 7 0 3 4 7 18 -11 3 16 4 4 8 27 37 -10 16
13 BERG SYSTEM EGER SE II. FÜZESABONY SC 7 1 2 4 8 12 -4 5 9 3 1 5 15 20 -5 10 16 4 3 9 23 32 -9 15
14 BERG SYSTEM EGER SE II. BORSODNÁDASDI LASE 8 3 0 5 15 23 -8 9 8 0 3 5 8 29 -21 3 16 3 3 10 23 52 -29 12
15 BERG SYSTEM EGER SE II. BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 8 0 4 4 7 17 -10 4 8 2 1 5 7 17 -10 7 16 2 5 9 14 34 -20 11
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 7 1 1 5 13 20 -7 4 9 1 1 7 10 17 -7 4 16 2 2 12 23 37 -14 8
 
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
-1 - 1--2 - 20 - 3-0 - 0--1 - 21 - 3-2 - 20 - 4
BESENYŐTELEK SC
1 - 0-3 - 22 - 02 - 0---2 - 11 - 2--2 - 0-0 - 7
BORSODNÁDASDI LASE
-0 - 1-0 - 23 - 54 - 2-0 - 5-3 - 22 - 4--3 - 2-
BERG SYSTEM EGER SE II.
0 - 1-3 - 34 - 3---0 - 12 - 4--3 - 5--1 - 3
EGERSZALÓK SE
3 - 1-4 - 1---0 - 30 - 32 - 0---2 - 2-2 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-2 - 2-2 - 23 - 1-2 - 2-3 - 14 - 04 - 1--0 - 0-
FELSŐTÁRKÁNY SC
-0 - 1-1 - 01 - 10 - 1---1 - 54 - 0--2 - 1-
FC HATVAN
5 - 12 - 07 - 02 - 0--4 - 07 - 2-6 - 0-7 - 06 - 02 - 1-
FÜZESABONY SC
-3 - 3-1 - 0-1 - 21 - 2--0 - 11 - 1--1 - 3-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2 - 2-1 - 0---1 - 21 - 73 - 1--0 - 01 - 1-1 - 1
HERÉD LC
2 - 0--3 - 14 - 0-0 - 2--2 - 3-1 - 12 - 2-3 - 1
HEVESI LSC
-2 - 0-2 - 12 - 1--0 - 1-1 - 23 - 2--3 - 52 - 2
LŐRINCI VSC
-2 - 28 - 1-2 - 00 - 11 - 0-2 - 10 - 2-5 - 0-3 - 2-
MAKLÁR SE
3 - 0-2 - 21 - 3-2 - 31 - 30 - 43 - 1--5 - 13 - 2--
Marshall-ASE
-3 - 3-2 - 10 - 0----3 - 12 - 14 - 4-3 - 10 - 1
PÉTERVÁSÁRA SE
1 - 2-3 - 0--2 - 31 - 02 - 45 - 1---2 - 42 - 1-

Meccsek

BERG SYSTEM EGER SE II.

2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 08. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
EGERSZALÓK SE
2018. 09. 01. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 09. 08. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 08. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2018. 09. 15. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 09. 22. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
2018. 09. 22. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - füves pálya
BERG SYSTEM EGER SE II.
PÉTERVÁSÁRA SE
2018. 09. 29. 16:00
Heves Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2018. 10. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 10. 20. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 10. 20. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2018. 10. 27. 14:00
Besenyőtelki Sportpálya
2018. 10. 27. 14:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 11. 03. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 11. 03. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
LŐRINCI VSC
2018. 11. 11. 13:30
Heréd Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 11. 24. 13:15
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 24. 13:15
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
BERG SYSTEM EGER SE II.
FÜZESABONY SC
2019. 03. 03. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 03. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGERSZALÓK SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 03. 09. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 03. 09. 14:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
FELSŐTÁRKÁNY SC
2019. 03. 17. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 03. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 30. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 04. 06. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 06. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
HEVESI LSC
2019. 04. 13. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 13. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
MAKLÁR SE
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 20. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
Marshall-ASE
2019. 04. 27. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 05. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 05. 04. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BESENYŐTELEK SC
2019. 05. 11. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 05. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 05. 18. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
HERÉD LC
2019. 05. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 06. 01. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 06. 01. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
FC HATVAN

FÜZESABONY SC

2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 08. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 25. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FÜZESABONY SC
2018. 09. 02. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
FÜZESABONY SC
2018. 09. 08. 16:30
Füzesabony Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
FELSŐTÁRKÁNY SC
2018. 09. 16. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2018. 09. 16. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
FÜZESABONY SC
2018. 09. 22. 16:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 29. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
FÜZESABONY SC
2018. 10. 06. 15:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
HEVESI LSC
2018. 10. 13. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2018. 10. 13. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
FÜZESABONY SC
2018. 10. 20. 14:30
Füzesabony Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
Marshall-ASE
2018. 10. 27. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2018. 10. 27. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
FÜZESABONY SC
2018. 11. 03. 13:30
Füzesabony Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
BESENYŐTELEK SC
2018. 11. 10. 13:30
Lőrinci Sporttelep
2018. 11. 10. 13:30
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
FÜZESABONY SC
2018. 11. 17. 13:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
HERÉD LC
2018. 11. 24. 13:00
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
FÜZESABONY SC
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 02. 23. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
BERG SYSTEM EGER SE II.
FÜZESABONY SC
2019. 03. 03. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 03. 03. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
FC HATVAN
2019. 03. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 03. 09. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
EGERSZALÓK SE
2019. 03. 16. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
FÜZESABONY SC
2019. 03. 23. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 03. 23. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 03. 30. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
FÜZESABONY SC
2019. 04. 06. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 04. 06. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 04. 13. 16:30
Heves Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
FÜZESABONY SC
2019. 04. 20. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 04. 20. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
MAKLÁR SE
2019. 04. 27. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 04. 27. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
FÜZESABONY SC
2019. 05. 04. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 05. 04. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2019. 05. 11. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
FÜZESABONY SC
2019. 05. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 05. 18. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
LŐRINCI VSC
2019. 05. 26. 17:00
Heréd Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
FÜZESABONY SC
2019. 06. 01. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 06. 01. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
BORSODNÁDASDI LASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom