Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 19. forduló

2019.03.16 - 15:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
PÁDÁR SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY PÉTER, FORGÓ ZSOLT
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BORSODNÁDASDI LASE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC HATVAN FC HATVAN 19 17 2 0 76 13 63 53 9.5
2 LŐRINCI VSC LŐRINCI VSC 19 12 3 4 46 29 17 39 8.2
3 ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS 19 11 6 2 42 25 17 39 8.7
4 PÉTERVÁSÁRA SE PÉTERVÁSÁRA SE 19 10 2 7 45 26 19 32 8.7
5 FELSŐTÁRKÁNY SC FELSŐTÁRKÁNY SC 19 10 2 7 29 23 6 32 9.7
6 GYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 19 9 4 6 32 30 2 31 9.1
7 BESENYŐTELEK SC BESENYŐTELEK SC 19 9 4 6 27 30 -3 31 8.2
8 HEVESI LSC HEVESI LSC 19 8 3 8 34 46 -12 27 8.5
9 Marshall-ASE Marshall-ASE 19 7 6 6 37 32 5 27 8.5
10 HERÉD LC HERÉD LC 19 7 3 9 32 41 -9 24 7.6
11 MAKLÁR SE MAKLÁR SE 19 5 5 9 31 41 -10 20 8.3
12 EGERSZALÓK SE EGERSZALÓK SE 19 5 4 10 22 36 -14 19 8.8
13 FÜZESABONY SC FÜZESABONY SC 19 5 3 11 30 39 -9 18 8.3
14 BORSODNÁDASDI LASE BORSODNÁDASDI LASE 19 3 3 13 24 59 -35 12 7.8
15 BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 19 2 6 11 16 38 -22 12 8.1
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 19 2 4 13 25 40 -15 10 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERG SYSTEM EGER SE II. FC HATVAN 11 9 2 0 23 2 21 29 8 6 2 0 13 1 12 20 19 15 4 0 36 3 33 49
2 BERG SYSTEM EGER SE II. ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 4 6 0 8 2 6 18 9 6 2 1 11 4 7 20 19 10 8 1 19 6 13 38
3 BERG SYSTEM EGER SE II. MAKLÁR SE 11 5 4 2 8 6 2 19 8 3 3 2 5 6 -1 12 19 8 7 4 13 12 1 31
4 BERG SYSTEM EGER SE II. PÉTERVÁSÁRA SE 10 4 5 1 12 7 5 17 9 3 5 1 11 5 6 14 19 7 10 2 23 12 11 31
5 BERG SYSTEM EGER SE II. HEVESI LSC 10 4 3 3 8 7 1 15 9 4 2 3 14 11 3 14 19 8 5 6 22 18 4 29
6 BERG SYSTEM EGER SE II. GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 10 5 3 2 8 5 3 18 9 2 5 2 6 5 1 11 19 7 8 4 14 10 4 29
7 BERG SYSTEM EGER SE II. FELSŐTÁRKÁNY SC 9 4 3 2 6 3 3 15 10 2 4 4 4 7 -3 10 19 6 7 6 10 10 0 25
8 BERG SYSTEM EGER SE II. BESENYŐTELEK SC 9 3 3 3 4 9 -5 12 10 3 4 3 7 7 0 13 19 6 7 6 11 16 -5 25
9 BERG SYSTEM EGER SE II. HERÉD LC 9 4 3 2 8 4 4 15 10 2 2 6 4 9 -5 8 19 6 5 8 12 13 -1 23
10 BERG SYSTEM EGER SE II. Marshall-ASE 10 2 6 2 6 7 -1 12 9 2 4 3 8 9 -1 10 19 4 10 5 14 16 -2 22
11 BERG SYSTEM EGER SE II. LŐRINCI VSC 10 3 4 3 6 5 1 13 9 0 5 4 5 10 -5 5 19 3 9 7 11 15 -4 18
12 BERG SYSTEM EGER SE II. EGERSZALÓK SE 8 2 3 3 4 6 -2 9 11 0 8 3 4 8 -4 8 19 2 11 6 8 14 -6 17
13 BERG SYSTEM EGER SE II. BORSODNÁDASDI LASE 9 2 4 3 8 12 -4 10 10 2 0 8 3 14 -11 6 19 4 4 11 11 26 -15 16
14 BERG SYSTEM EGER SE II. BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 9 1 3 5 3 9 -6 6 10 1 5 4 5 11 -6 8 19 2 8 9 8 20 -12 14
15 BERG SYSTEM EGER SE II. FÜZESABONY SC 9 1 3 5 6 11 -5 6 10 1 5 4 3 13 -10 8 19 2 8 9 9 24 -15 14
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 8 0 6 2 7 9 -2 6 11 1 5 5 1 5 -4 8 19 1 11 7 8 14 -6 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERG SYSTEM EGER SE II. FC HATVAN 11 11 0 0 50 4 46 33 8 6 2 0 26 9 17 20 19 17 2 0 76 13 63 53
2 BERG SYSTEM EGER SE II. LŐRINCI VSC 10 7 1 2 25 10 15 22 9 5 2 2 21 19 2 17 19 12 3 4 46 29 17 39
3 BERG SYSTEM EGER SE II. ENERGIA SC GYÖNGYÖS 10 5 4 1 23 11 12 19 9 6 2 1 19 14 5 20 19 11 6 2 42 25 17 39
4 BERG SYSTEM EGER SE II. PÉTERVÁSÁRA SE 10 6 0 4 24 15 9 18 9 4 2 3 21 11 10 14 19 10 2 7 45 26 19 32
5 BERG SYSTEM EGER SE II. FELSŐTÁRKÁNY SC 9 5 1 3 15 10 5 16 10 5 1 4 14 13 1 16 19 10 2 7 29 23 6 32
6 BERG SYSTEM EGER SE II. GYÖNGYÖSHALÁSZ SE 10 4 4 2 16 15 1 16 9 5 0 4 16 15 1 15 19 9 4 6 32 30 2 31
7 BERG SYSTEM EGER SE II. BESENYŐTELEK SC 9 6 0 3 14 15 -1 18 10 3 4 3 13 15 -2 13 19 9 4 6 27 30 -3 31
8 BERG SYSTEM EGER SE II. HEVESI LSC 10 5 1 4 18 19 -1 16 9 3 2 4 16 27 -11 11 19 8 3 8 34 46 -12 27
9 BERG SYSTEM EGER SE II. Marshall-ASE 10 5 4 1 19 13 6 19 9 2 2 5 18 19 -1 8 19 7 6 6 37 32 5 27
10 BERG SYSTEM EGER SE II. HERÉD LC 9 4 3 2 19 12 7 15 10 3 0 7 13 29 -16 9 19 7 3 9 32 41 -9 24
11 BERG SYSTEM EGER SE II. MAKLÁR SE 11 5 1 5 23 22 1 16 8 0 4 4 8 19 -11 4 19 5 5 9 31 41 -10 20
12 BERG SYSTEM EGER SE II. EGERSZALÓK SE 8 4 2 2 14 12 2 14 11 1 2 8 8 24 -16 5 19 5 4 10 22 36 -14 19
13 BERG SYSTEM EGER SE II. FÜZESABONY SC 9 2 2 5 15 16 -1 8 10 3 1 6 15 23 -8 10 19 5 3 11 30 39 -9 18
14 BERG SYSTEM EGER SE II. BORSODNÁDASDI LASE 9 3 0 6 15 25 -10 9 10 0 3 7 9 34 -25 3 19 3 3 13 24 59 -35 12
15 BERG SYSTEM EGER SE II. BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT 9 0 5 4 8 18 -10 5 10 2 1 7 8 20 -12 7 19 2 6 11 16 38 -22 12
16 BERG SYSTEM EGER SE II. BERG SYSTEM EGER SE II. 8 1 2 5 13 20 -7 5 11 1 2 8 12 20 -8 5 19 2 4 13 25 40 -15 10
 
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
-1 - 1--2 - 20 - 3-0 - 0--1 - 21 - 31 - 12 - 20 - 4
BESENYŐTELEK SC
1 - 0-3 - 22 - 02 - 0---2 - 11 - 21 - 3-2 - 0-0 - 7
BORSODNÁDASDI LASE
-0 - 1-0 - 23 - 54 - 2-0 - 50 - 23 - 22 - 4--3 - 2-
BERG SYSTEM EGER SE II.
0 - 1-3 - 34 - 3-0 - 0-0 - 12 - 4--3 - 5--1 - 3
EGERSZALÓK SE
3 - 1-4 - 11 - 1--0 - 30 - 32 - 0---2 - 2-2 - 1
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
-2 - 22 - 02 - 23 - 1-2 - 2-3 - 14 - 04 - 11 - 2-0 - 0-
FELSŐTÁRKÁNY SC
-0 - 13 - 11 - 01 - 10 - 1-3 - 0-1 - 54 - 0--2 - 1-
FC HATVAN
5 - 12 - 07 - 02 - 02 - 0-4 - 07 - 2-6 - 0-7 - 06 - 02 - 1-
FÜZESABONY SC
-3 - 3-1 - 04 - 01 - 21 - 23 - 4-0 - 11 - 1--1 - 3-
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2 - 2-1 - 02 - 1--1 - 21 - 73 - 14 - 0-0 - 01 - 1-1 - 1
HERÉD LC
2 - 0--3 - 14 - 02 - 20 - 2--2 - 3-1 - 12 - 2-3 - 1
HEVESI LSC
2 - 12 - 0-2 - 12 - 1--0 - 1-1 - 23 - 21 - 4-3 - 52 - 2
LŐRINCI VSC
-2 - 28 - 1-2 - 00 - 11 - 0-2 - 10 - 2-5 - 0-3 - 22 - 1
MAKLÁR SE
3 - 00 - 12 - 21 - 3-2 - 31 - 30 - 43 - 1--5 - 13 - 23 - 2-
Marshall-ASE
1 - 03 - 3-2 - 10 - 0--1 - 1-3 - 12 - 14 - 4-3 - 10 - 1
PÉTERVÁSÁRA SE
1 - 21 - 03 - 0--2 - 31 - 02 - 45 - 1-5 - 0-2 - 42 - 1-

Meccsek

ENERGIA SC GYÖNGYÖS

2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BESENYŐTELEK SC
2018. 08. 25. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 01. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 01. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HERÉD LC
2018. 09. 08. 16:30
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 15. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BERG SYSTEM EGER SE II.
2018. 09. 22. 16:00
Füzesabony Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Füzesabony Sportpálya
FÜZESABONY SC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 29. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 29. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
EGERSZALÓK SE
2018. 10. 06. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2018. 10. 06. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 10. 13. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2018. 10. 20. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 20. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
FC HATVAN
2018. 10. 27. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 10. 27. 14:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 03. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
HEVESI LSC
2018. 11. 10. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2018. 11. 10. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
Marshall-ASE
2018. 11. 24. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 02. 23. 14:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 02. 23. 14:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 02. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
LŐRINCI VSC
2019. 03. 10. 14:30
Heréd Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 16. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 03. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 03. 30. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 30. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
FÜZESABONY SC
2019. 04. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 13. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
FELSŐTÁRKÁNY SC
2019. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 04. 27. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 04. 27. 17:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 04. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 04. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 05. 11. 17:00
Heves Sportpálya
2019. 05. 11. 17:00
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 05. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 18. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
MAKLÁR SE
2019. 05. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2019. 06. 01. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT

BORSODNÁDASDI LASE

2018. 08. 19. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
EGERSZALÓK SE
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 08. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
FELSŐTÁRKÁNY SC
2018. 09. 02. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2018. 09. 02. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 09. 08. 16:30
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
2018. 09. 15. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2018. 09. 15. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
PÉTERVÁSÁRA SE
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 09. 22. 16:00
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
HEVESI LSC
2018. 09. 29. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2018. 09. 29. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
MAKLÁR SE
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 10. 06. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
Marshall-ASE
2018. 10. 13. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 10. 20. 14:30
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
BESENYŐTELEK SC
2018. 10. 27. 14:00
Lőrinci Sporttelep
2018. 10. 27. 14:00
Lőrinci Sporttelep
LŐRINCI VSC
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 11. 03. 13:30
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
HERÉD LC
2018. 11. 10. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 10. 13:30
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
BERG SYSTEM EGER SE II.
BORSODNÁDASDI LASE
2018. 11. 24. 13:00
Borsodnádasd Sportpálya
2018. 11. 24. 13:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
FÜZESABONY SC
2019. 04. 17. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 04. 17. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
EGERSZALÓK SE
2019. 03. 02. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2019. 03. 02. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
FELSŐTÁRKÁNY SC
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 03. 09. 14:30
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
GYÖNGYÖSHALÁSZ SE
2019. 03. 16. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 16. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
ENERGIA SC GYÖNGYÖS
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 03. 23. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
PÉTERVÁSÁRA SE
2019. 03. 30. 15:00
Heves Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Heves Sportpálya
HEVESI LSC
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 04. 06. 16:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 04. 06. 16:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
MAKLÁR SE
2019. 04. 13. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
2019. 04. 13. 16:30
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 04. 20. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
BÉLKŐ SE - BÉLAPÁT
2019. 04. 27. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Besenyőtelki Sportpálya
BESENYŐTELEK SC
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 05. 04. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 05. 04. 15:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
LŐRINCI VSC
2019. 05. 12. 17:00
Heréd Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Heréd Sportpálya
HERÉD LC
BORSODNÁDASDI LASE
2019. 05. 18. 13:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 05. 18. 13:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
FC HATVAN
2019. 05. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
2019. 05. 25. 17:00
Borsodnádasd Sportpálya
BORSODNÁDASDI LASE
BERG SYSTEM EGER SE II.
2019. 06. 01. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2019. 06. 01. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
FÜZESABONY SC
BORSODNÁDASDI LASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom