Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport 11. forduló

2018.10.31 - 11:00

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep

Heves

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
DANKÓ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÍG ISTVÁN, JÓZAN CSABA
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
80'
40'

Gólok

VÁNYI ZSOMBOR

28'

1 - 0

 

NAGY MARCELL LÁSZLÓ

50'

2 - 0

 

VÁNYI ZSOMBOR

57'

3 - 0

 

SZABÓ GERGŐ

65'

4 - 0

 

HRABOVSZKI LEVENTE

79'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE  UTE "B" 10 8 2 0 55 11 44 26 8.4
2 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 9 8 0 1 52 12 40 24 7.9
3 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  10 7 1 2 23 12 11 22 8
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 9 7 0 2 47 13 34 21 9.7
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 9 7 0 2 46 15 31 21 7.1
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 10 5 1 4 43 20 23 16 6.9
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 9 5 0 4 32 13 19 15 8.8
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 10 5 0 5 32 27 5 15 7.6
9 EGER SE EGER SE 10 4 0 6 19 20 -1 12 6.5
10 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 4 0 5 22 24 -2 12 7.3
11 FC HATVAN FC HATVAN 9 3 0 6 20 32 -12 9 8.4
12 TAKSONY SE TAKSONY SE 10 1 1 8 16 85 -69 4 6.8
13 FC DABAS FC DABAS 10 0 1 9 3 54 -51 1 6.2
14 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 10 0 0 10 6 78 -72 0 6.4
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 4 3 1 0 14 2 12 10 6 4 2 0 19 2 17 14 10 7 3 0 33 4 29 24
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 4 3 1 0 13 3 10 10 5 4 0 1 13 3 10 12 9 7 1 1 26 6 20 22
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 5 0 0 17 3 14 15 4 2 0 2 9 6 3 6 9 7 0 2 26 9 17 21
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 5 4 1 0 5 0 5 13 5 1 3 1 7 5 2 6 10 5 4 1 12 5 7 19
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 18 2 16 13 5 1 1 3 6 10 -4 4 10 5 2 3 24 12 12 17
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 5 3 1 1 8 4 4 10 5 2 0 3 3 4 -1 6 10 5 1 4 11 8 3 16
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 4 2 0 2 2 5 -3 6 6 3 0 3 11 9 2 9 10 5 0 5 13 14 -1 15
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 4 3 1 0 12 2 10 10 5 1 2 2 7 6 1 5 9 4 3 2 19 8 11 15
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 6 4 1 1 16 2 14 13 3 0 1 2 0 3 -3 1 9 4 2 3 16 5 11 14
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 3 0 3 8 9 -1 9 9 3 1 5 10 13 -3 10
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 6 2 1 3 5 13 -8 7 3 0 0 3 1 6 -5 0 9 2 1 6 6 19 -13 7
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 6 2 1 3 6 15 -9 7 4 0 0 4 1 29 -28 0 10 2 1 7 7 44 -37 7
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 4 0 0 4 0 10 -10 0 6 0 2 4 1 9 -8 2 10 0 2 8 1 19 -18 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 6 0 1 5 0 22 -22 1 4 0 0 4 1 17 -16 0 10 0 1 9 1 39 -38 1
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 4 3 1 0 25 7 18 10 6 5 1 0 30 4 26 16 10 8 2 0 55 11 44 26
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 4 4 0 0 26 3 23 12 5 4 0 1 26 9 17 12 9 8 0 1 52 12 40 24
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 5 4 1 0 12 1 11 13 5 3 0 2 11 11 0 9 10 7 1 2 23 12 11 22
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 4 4 0 0 22 4 18 12 5 3 0 2 25 9 16 9 9 7 0 2 47 13 34 21
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 5 0 0 34 7 27 15 4 2 0 2 12 8 4 6 9 7 0 2 46 15 31 21
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 0 1 27 6 21 12 5 1 1 3 16 14 2 4 10 5 1 4 43 20 23 16
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 6 5 0 1 31 6 25 15 3 0 0 3 1 7 -6 0 9 5 0 4 32 13 19 15
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 4 2 0 2 12 11 1 6 6 3 0 3 20 16 4 9 10 5 0 5 32 27 5 15
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 5 3 0 2 12 11 1 9 5 1 0 4 7 9 -2 3 10 4 0 6 19 20 -1 12
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 3 0 3 18 19 -1 9 9 4 0 5 22 24 -2 12
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 6 3 0 3 18 21 -3 9 3 0 0 3 2 11 -9 0 9 3 0 6 20 32 -12 9
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 6 1 1 4 12 29 -17 4 4 0 0 4 4 56 -52 0 10 1 1 8 16 85 -69 4
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 4 0 0 4 0 22 -22 0 6 0 1 5 3 32 -29 1 10 0 1 9 3 54 -51 1
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 6 0 0 6 2 46 -44 0 4 0 0 4 4 32 -28 0 10 0 0 10 6 78 -72 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 02 - 1-5 - 0--3 - 0--------0 - 0
CEGLÉDI VSE
-3 - 1-5 - 0----------3 - 51 - 5
EGER SE
----6 - 02 - 0-3 - 1------0 - 61 - 4
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
--0 - 3-------0 - 11---0 - 40 - 4
FC HATVAN
-1 - 8--5 - 0-1 - 4-1 - 8-2 - 0--8 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 01 - 07 - 0-1 - 4---12 - 17 - 1--
GYÖNGYÖSI AK
--2 - 1-------1 - 2----1 - 2
JÁSZBERÉNYI FC
0 - 26 - 0---4 - 2--3 - 0---14 - 2---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
6 - 05 - 3--11 - 0--8 - 2--4 - 2-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
--2 - 1---3 - 0-3 - 2----14 - 1--
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
2 - 62 - 5--3 - 3--0 - 4---2 - 10-3 - 1--
TESTVÉRISÉG SE
0 - 20 - 4-----0 - 80 - 8-----1 - 91 - 15
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 1-------5 - 23 - 0---15 - 0--
UTE
------2 - 1-3 - 3----15 - 1-5 - 2

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2018. 08. 26. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 08. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 08. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 16. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2018. 09. 23. 12:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 23. 12:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 30. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 13:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 07. 13:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 16. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 16. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 14:30
Jászberényi Fc
2018. 10. 28. 14:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 31. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2018. 11. 10. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 10. 11:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 25. 13:00
SBTC KFT.
2019. 02. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 02. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
02. 24. 12:00
FC HATVAN
2019. 03. 10. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 10. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 16. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 16. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 16. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 24. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 24. 12:00
TAKSONY SE
2019. 03. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 31. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 07. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 07. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 14. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 21. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 21. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 21. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 28. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 28. 12:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 04. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
05. 26. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
06. 01. 12:00
CEGLÉDI VSE

FC DABAS

2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SBTC KFT.
2018. 09. 09. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 09. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FC DABAS
2018. 09. 22. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 22. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC DABAS
2018. 09. 29. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
EGER SE
2018. 10. 07. 11:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 11:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
FC DABAS
2018. 10. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UTE "B"
2018. 10. 20. 13:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 20. 13:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
FC DABAS
2018. 10. 28. 09:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 09:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 31. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 31. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2018. 11. 03. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 10. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 24. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
02. 23. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 02. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 02. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 02. 12:00
FC DABAS
2019. 03. 09. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 09. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 09. 10:00
FC HATVAN
2019. 03. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 23. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 30. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 30. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 30. 12:00
FC DABAS
2019. 04. 06. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 06. 10:00
TAKSONY SE
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 14. 12:00
FC DABAS
2019. 04. 20. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 20. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 28. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 28. 10:00
FC DABAS
2019. 05. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 04. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 12:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 12. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
05. 12. 12:00
FC DABAS
2019. 05. 18. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 18. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 06. 01. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 01. 12:00
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol