Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport 11. forduló

2018.10.31 - 12:00

Budapest, Szusza Ferenc Stadion

Heves

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARTOS ZOLTÁN, MILAVECZ PÉTER
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
90'
45'

Gólok

HORVÁTH KRISZTOFER

7'

1 - 0

 

ANGYAL KENDE

35'

2 - 0

 

 

2 - 1

57'

KONDRÁK MIHÁLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE  UTE "B" 10 8 2 0 55 11 44 26 8.4
2 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 9 8 0 1 52 12 40 24 7.9
3 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  10 7 1 2 23 12 11 22 8
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 9 7 0 2 47 13 34 21 9.7
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 9 7 0 2 46 15 31 21 7.1
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 10 5 1 4 43 20 23 16 6.9
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 9 5 0 4 32 13 19 15 8.8
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 10 5 0 5 32 27 5 15 7.6
9 EGER SE EGER SE 10 4 0 6 19 20 -1 12 6.5
10 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 4 0 5 22 24 -2 12 7.3
11 FC HATVAN FC HATVAN 9 3 0 6 20 32 -12 9 8.4
12 TAKSONY SE TAKSONY SE 10 1 1 8 16 85 -69 4 6.8
13 FC DABAS FC DABAS 10 0 1 9 3 54 -51 1 6.2
14 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 10 0 0 10 6 78 -72 0 6.4
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 4 3 1 0 14 2 12 10 6 4 2 0 19 2 17 14 10 7 3 0 33 4 29 24
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 4 3 1 0 13 3 10 10 5 4 0 1 13 3 10 12 9 7 1 1 26 6 20 22
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 5 0 0 17 3 14 15 4 2 0 2 9 6 3 6 9 7 0 2 26 9 17 21
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 5 4 1 0 5 0 5 13 5 1 3 1 7 5 2 6 10 5 4 1 12 5 7 19
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 18 2 16 13 5 1 1 3 6 10 -4 4 10 5 2 3 24 12 12 17
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 5 3 1 1 8 4 4 10 5 2 0 3 3 4 -1 6 10 5 1 4 11 8 3 16
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 4 2 0 2 2 5 -3 6 6 3 0 3 11 9 2 9 10 5 0 5 13 14 -1 15
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 4 3 1 0 12 2 10 10 5 1 2 2 7 6 1 5 9 4 3 2 19 8 11 15
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 6 4 1 1 16 2 14 13 3 0 1 2 0 3 -3 1 9 4 2 3 16 5 11 14
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 3 0 3 8 9 -1 9 9 3 1 5 10 13 -3 10
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 6 2 1 3 5 13 -8 7 3 0 0 3 1 6 -5 0 9 2 1 6 6 19 -13 7
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 6 2 1 3 6 15 -9 7 4 0 0 4 1 29 -28 0 10 2 1 7 7 44 -37 7
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 4 0 0 4 0 10 -10 0 6 0 2 4 1 9 -8 2 10 0 2 8 1 19 -18 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 6 0 1 5 0 22 -22 1 4 0 0 4 1 17 -16 0 10 0 1 9 1 39 -38 1
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 4 3 1 0 25 7 18 10 6 5 1 0 30 4 26 16 10 8 2 0 55 11 44 26
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 4 4 0 0 26 3 23 12 5 4 0 1 26 9 17 12 9 8 0 1 52 12 40 24
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 5 4 1 0 12 1 11 13 5 3 0 2 11 11 0 9 10 7 1 2 23 12 11 22
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 4 4 0 0 22 4 18 12 5 3 0 2 25 9 16 9 9 7 0 2 47 13 34 21
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 5 0 0 34 7 27 15 4 2 0 2 12 8 4 6 9 7 0 2 46 15 31 21
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 0 1 27 6 21 12 5 1 1 3 16 14 2 4 10 5 1 4 43 20 23 16
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 6 5 0 1 31 6 25 15 3 0 0 3 1 7 -6 0 9 5 0 4 32 13 19 15
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 4 2 0 2 12 11 1 6 6 3 0 3 20 16 4 9 10 5 0 5 32 27 5 15
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 5 3 0 2 12 11 1 9 5 1 0 4 7 9 -2 3 10 4 0 6 19 20 -1 12
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 3 0 3 18 19 -1 9 9 4 0 5 22 24 -2 12
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 6 3 0 3 18 21 -3 9 3 0 0 3 2 11 -9 0 9 3 0 6 20 32 -12 9
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 6 1 1 4 12 29 -17 4 4 0 0 4 4 56 -52 0 10 1 1 8 16 85 -69 4
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 4 0 0 4 0 22 -22 0 6 0 1 5 3 32 -29 1 10 0 1 9 3 54 -51 1
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 6 0 0 6 2 46 -44 0 4 0 0 4 4 32 -28 0 10 0 0 10 6 78 -72 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 02 - 1-5 - 0--3 - 0-------0 - 0
CEGLÉDI VSE
-3 - 1-5 - 0---------3 - 51 - 5
EGER SE
----6 - 02 - 0-3 - 1-----0 - 61 - 4
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
--0 - 3-------0 - 11--0 - 40 - 4
FC HATVAN
-1 - 8--5 - 0-1 - 4-1 - 8-2 - 0-8 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 01 - 07 - 0-1 - 4--12 - 17 - 1--
GYÖNGYÖSI AK
--2 - 1-------1 - 2---1 - 2
JÁSZBERÉNYI FC
0 - 26 - 0---4 - 2--3 - 0--14 - 2---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
6 - 05 - 3--11 - 0--8 - 2--4 - 2----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
--2 - 1---3 - 0-3 - 2---14 - 1--
TAKSONY SE
2 - 62 - 5--3 - 3--0 - 4---2 - 103 - 1--
TESTVÉRISÉG SE
0 - 20 - 4-----0 - 80 - 8----1 - 91 - 15
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 1-------5 - 23 - 0--15 - 0--
UTE
------2 - 1-3 - 3---15 - 1-5 - 2

Meccsek

UTE "B"

2018. 09. 05. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 05. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
UTE "B"
2018. 09. 02. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 02. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TAKSONY SE
2018. 09. 08. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 08. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UTE "B"
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
UTE "B"
2018. 09. 23. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 23. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 09. 30. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 30. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 11:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 11:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UTE "B"
2018. 10. 28. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
UTE "B"
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
UTE "B"
2018. 11. 11. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 11. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
FC HATVAN
2018. 11. 25. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 25. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 06. 15:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 06. 15:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
EGER SE
2019. 03. 03. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 03. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
UTE "B"
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 17. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 17. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 03. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
UTE "B"
2019. 03. 31. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 31. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Jászberényi Fc
2019. 04. 07. 16:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
UTE "B"
2019. 04. 14. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 14. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
FC DABAS
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 12. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
SBTC KFT.
2019. 05. 19. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 19. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
UTE "B"
2019. 06. 01. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 06. 01. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
UTE "B"

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 22. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 13. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 13. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 09:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 27. 09:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 12:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 23. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 23. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 24. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
SBTC KFT.
2019. 03. 31. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 31. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
EGER SE
2019. 05. 09. 17:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 09. 17:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom