Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport 13. forduló

2018.11.11 - 10:00

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

Heves

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
KIS JÓZSEF KÁZMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PATYI BETTINA, KREPSZ LÁSZLÓ
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
90'
45'

Gólok

KEMÉNY DÁRIUS

3'

1 - 0

 

LOVAS ANDOR

19'

2 - 0

 

LOVAS ANDOR

56'

3 - 0

 

LOVAS ANDOR

56'

4 - 0

 

KEMÉNY DÁRIUS

59'

5 - 0

 

 

5 - 1

75'

KRISTÓF ÁDÁM JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 11 10 0 1 66 13 53 30 8.3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 11 9 0 2 65 16 49 27 7.9
3 UTE  UTE "B" 12 8 2 2 57 22 35 26 8.3
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 11 8 1 2 54 15 39 25 8.4
5 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  12 7 2 3 26 16 10 23 7.6
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 11 6 1 4 49 21 28 19 7.5
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 11 6 0 5 36 20 16 18 7.6
8 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 11 5 0 6 32 29 3 15 7.8
9 FC HATVAN FC HATVAN 11 5 0 6 30 34 -4 15 8.2
10 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 11 5 0 6 24 33 -9 15 7
11 EGER SE EGER SE 11 4 0 7 20 25 -5 12 6.1
12 FC DABAS FC DABAS 12 1 1 10 5 60 -55 4 6.9
13 TAKSONY SE TAKSONY SE 11 1 1 9 17 90 -73 4 7.2
14 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 12 0 0 12 6 93 -87 0 6.7
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 5 4 1 0 15 3 12 13 6 5 0 1 16 3 13 15 11 9 1 1 31 6 25 28
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 6 0 0 25 3 22 18 5 2 1 2 10 7 3 7 11 8 1 2 35 10 25 25
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 5 3 1 1 14 5 9 10 7 4 2 1 20 7 13 14 12 7 3 2 34 12 22 24
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 6 4 2 0 5 0 5 14 6 2 3 1 9 6 3 9 12 6 5 1 14 6 8 23
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 18 2 16 13 6 2 1 3 8 11 -3 7 11 6 2 3 26 13 13 20
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 5 4 1 0 17 3 14 13 6 1 3 2 7 6 1 6 11 5 4 2 24 9 15 19
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 6 3 2 1 9 5 4 11 5 2 0 3 3 4 -1 6 11 5 2 4 12 9 3 17
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 5 2 0 3 2 6 -4 6 6 3 0 3 11 9 2 9 11 5 0 6 13 15 -2 15
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 7 4 1 2 17 4 13 13 4 0 1 3 0 5 -5 1 11 4 2 5 17 9 8 14
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 4 0 1 3 2 7 -5 1 7 4 0 3 9 9 0 12 11 4 1 6 11 16 -5 13
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 7 3 1 3 6 13 -7 10 4 1 0 3 4 6 -2 3 11 4 1 6 10 19 -9 13
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 6 2 1 3 6 15 -9 7 5 0 0 5 1 30 -29 0 11 2 1 8 7 45 -38 7
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 6 0 1 5 1 12 -11 1 6 0 2 4 1 9 -8 2 12 0 3 9 2 21 -19 3
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 6 0 1 5 0 22 -22 1 6 0 1 5 1 25 -24 1 12 0 2 10 1 47 -46 2
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 5 5 0 0 31 4 27 15 6 5 0 1 35 9 26 15 11 10 0 1 66 13 53 30
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 6 0 0 48 7 41 18 5 3 0 2 17 9 8 9 11 9 0 2 65 16 49 27
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 5 3 1 1 26 12 14 10 7 5 1 1 31 10 21 16 12 8 2 2 57 22 35 26
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 5 5 0 0 28 5 23 15 6 3 1 2 26 10 16 10 11 8 1 2 54 15 39 25
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 6 4 2 0 13 2 11 14 6 3 0 3 13 14 -1 9 12 7 2 3 26 16 10 23
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 0 1 27 6 21 12 6 2 1 3 22 15 7 7 11 6 1 4 49 21 28 19
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 7 6 0 1 34 8 26 18 4 0 0 4 2 12 -10 0 11 6 0 5 36 20 16 18
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 5 2 0 3 12 13 -1 6 6 3 0 3 20 16 4 9 11 5 0 6 32 29 3 15
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 7 4 0 3 23 22 1 12 4 1 0 3 7 12 -5 3 11 5 0 6 30 34 -4 15
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 4 1 0 3 4 14 -10 3 7 4 0 3 20 19 1 12 11 5 0 6 24 33 -9 15
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 6 3 0 3 13 16 -3 9 5 1 0 4 7 9 -2 3 11 4 0 7 20 25 -5 12
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 6 1 0 5 2 28 -26 3 6 0 1 5 3 32 -29 1 12 1 1 10 5 60 -55 4
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 6 1 1 4 12 29 -17 4 5 0 0 5 5 61 -56 0 11 1 1 9 17 90 -73 4
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 6 0 0 6 2 46 -44 0 6 0 0 6 4 47 -43 0 12 0 0 12 6 93 -87 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 02 - 1-5 - 0--3 - 0---1 - 1---0 - 0
CEGLÉDI VSE
-3 - 1-5 - 0--0 - 2------3 - 51 - 5
EGER SE
----6 - 02 - 0-3 - 11 - 5----0 - 61 - 4
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
--0 - 3----1 - 6--0 - 11-1 - 00 - 40 - 4
FC HATVAN
-1 - 8--5 - 0-1 - 4-1 - 8-2 - 05 - 18 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
3 - 2---3 - 01 - 07 - 0-1 - 4--12 - 17 - 1--
GYÖNGYÖSI AK
--2 - 1-------1 - 2--0 - 91 - 2
JÁSZBERÉNYI FC
0 - 26 - 0---4 - 2--3 - 0--14 - 2---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
6 - 05 - 3--11 - 0--8 - 2--4 - 2-14 - 0--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
--2 - 1---3 - 0-3 - 2---14 - 1-6 - 1
TAKSONY SE
2 - 62 - 5--3 - 3--0 - 4---2 - 103 - 1--
TESTVÉRISÉG SE
0 - 20 - 4-----0 - 80 - 8----1 - 91 - 15
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 1-----5 - 1-5 - 23 - 0--15 - 0--
UTE
-----1 - 52 - 1-3 - 3---15 - 1-5 - 2

Meccsek

TISZAKÉCSKEI VSE

2018. 09. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 09. 16. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
TAKSONY SE
2018. 09. 23. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 23. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 09. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 30. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 10. 07. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 07. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 16. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 16. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 21. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 28. 09:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 09:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 04. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 25. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
FC HATVAN
2019. 03. 02. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 02. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 03. 10. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 10. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
EGER SE
2019. 03. 16. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 16. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 03. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 24. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
UTE "B"
2019. 03. 30. 13:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 30. 13:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 04. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 20. 12:00
Jászberényi Fc
2019. 04. 20. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 04. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
FC DABAS
2019. 05. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
SBTC KFT.
2019. 06. 01. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 06. 01. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAKÉCSKEI VSE

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 22. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 13. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 13. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 09:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 27. 09:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 12:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 23. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 23. 12:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 24. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
SBTC KFT.
2019. 03. 31. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 31. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
EGER SE
2019. 05. 09. 17:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 09. 17:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom