Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport 3. forduló

2018.09.09 - 13:00

Gödöllő, Gödöllői SK Sporttelep (Táncsics Mihály Sportcentrum)

Heves

MLSZ U-15 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
EGYED NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MALIK DÓRA, FUHRMANN PATRICK BENCE
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
80'
40'

Gólok

UJVÁRI MARCELL MIKLÓS

15'

1 - 0

 

DÓRA GERGELY

23'

2 - 0

 

SÓS ROLAND

28'

3 - 0

 

UJVÁRI MARCELL MIKLÓS

29'

4 - 0

 

UJVÁRI MARCELL MIKLÓS

31'

5 - 0

 

SZABÓ BARNABÁS

73'

6 - 0

 

SZABÓ ZOLTÁN

76'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE  UTE "B" 3 3 0 0 34 3 31 9 12.3
2 SBTC KFT. SBTC KFT. 2 2 0 0 14 2 12 6 11
3 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 2 2 0 0 10 0 10 6 10.5
4 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 2 2 0 0 9 0 9 6 8.5
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 3 2 0 1 11 6 5 6 5.7
6 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  3 2 0 1 8 9 -1 6 9.3
7 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 11 6 5 3 7.5
8 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 1 0 1 8 7 1 3 8.5
9 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 0 1 6 5 1 3 6
10 FC HATVAN FC HATVAN 3 1 0 2 8 12 -4 3 9.7
11 TAKSONY SE TAKSONY SE 3 1 0 2 6 22 -16 3 7
12 EGER SE EGER SE 3 0 0 3 2 12 -10 0 3.7
13 FC DABAS FC DABAS 3 0 0 3 0 19 -19 0 5
14 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 3 0 0 3 2 26 -24 0 6.7
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 7 0 7 3 2 1 1 0 11 1 10 4 3 2 1 0 18 1 17 7
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 2 0 0 7 1 6 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 7 3 4 6
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 6 4 2 3 3 2 0 1 7 4 3 6
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 2 1 1 0 5 0 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 5 0 5 4
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 1 0 1 3 5 -2 3
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 2 1 0 1 2 4 -2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 2 1 0 1 3 6 -3 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 1 0 2 3 13 -10 3
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 5 -4 1
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 0 6 -6 1
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 0 13 -13 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 15 -15 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 15 1 14 3 2 2 0 0 19 2 17 6 3 3 0 0 34 3 31 9
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 14 2 12 6
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 2 2 0 0 10 0 10 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 10 0 10 6
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 9 0 9 6
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 2 0 0 11 3 8 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 11 6 5 6
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 6 8 -2 3 3 2 0 1 8 9 -1 6
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 11 6 5 3 2 1 0 1 11 6 5 3
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 8 7 1 3 2 1 0 1 8 7 1 3
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 5 1 3
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 2 1 0 1 6 8 -2 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 8 12 -4 3
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 2 1 0 1 5 7 -2 3 1 0 0 1 1 15 -14 0 3 1 0 2 6 22 -16 3
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 2 0 0 2 1 10 -9 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 2 12 -10 0
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 11 -11 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 0 0 3 0 19 -19 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 1 23 -22 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 2 26 -24 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
-2 - 1--------------
CEGLÉDI VSE
----------------
EGER SE
--------------0 - 61 - 4
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
----------0 - 11-----
FC HATVAN
-1 - 8--5 - 0-----------
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 0-7 - 0---------
GYÖNGYÖSI AK
----------------
JÁSZBERÉNYI FC
-----4 - 2----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
6 - 05 - 3--------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
--------3 - 2-------
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
2 - 6------------3 - 1--
TESTVÉRISÉG SE
-------0 - 8-------1 - 15
TISZAKÉCSKEI VSE
---------3 - 0------
UTE
-------------15 - 1--

Meccsek

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 03. 18:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 15. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 22. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 11:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 13. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 13. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 09:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 27. 09:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
10. 27. 09:00
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
INFO
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
11. 03. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
11. 11. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 11. 17. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
11. 17. 12:00
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 12:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
11. 25. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
02. 23. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 16. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 16. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 23. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 03. 23. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
03. 23. 12:00
SBTC KFT.
2019. 03. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 30. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
03. 30. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
04. 13. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 20. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 04. 20. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
04. 20. 12:00
EGER SE
2019. 04. 27. 12:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 27. 12:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
04. 27. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 05. 04. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
05. 04. 12:00
UTE "B"
2019. 05. 12. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
05. 12. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
05. 18. 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 05. 26. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
05. 26. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
06. 01. 12:00
JÁSZBERÉNYI FC

GYÖNGYÖSI AK

2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 09. 13:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 16. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 16. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC KFT.
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 06. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 06. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 13. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 13. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2018. 10. 21. 12:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 21. 12:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 28. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
INFO
UTE "B"
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
10. 31. 11:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 04. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 04. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
11. 04. 12:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 11. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 11. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 11. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 18. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 18. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
11. 18. 12:00
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 24. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 24. 10:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 24. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 03. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 03. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 03. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 10. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 16. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 16. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 16. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 24. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 24. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 12:00
FC HATVAN
2019. 04. 07. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 07. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 13. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
04. 13. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 21. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 21. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 12:00
TAKSONY SE
2019. 04. 28. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 28. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 05. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 05. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
05. 12. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 12:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 26. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
05. 26. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 01. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 01. 12:00
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol