Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 14. forduló

2018.11.17 - 10:00

Gödöllő, Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
MAUTNER ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ LÁSZLÓ, KACSÓ ISTVÁN
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
80'
40'

Gólok

SÓS ROLAND

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

17'

TAKÁCS PÉTER
DÉKÁNY LEVENTE

22'

2 - 1

 

SOMOGYI SZILÁRD

78'

3 - 1

 

SOMOGYI SZILÁRD

80'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 12 12 0 0 105 9 96 36 7.5
2 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 12 9 2 1 81 23 58 29 8.3
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 12 9 0 3 93 30 63 27 8.3
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 12 8 1 3 66 27 39 25 7.8
5 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 12 6 2 4 52 22 30 20 7.3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 12 6 2 4 54 35 19 20 7.4
7 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 12 6 2 4 53 34 19 20 7.8
8 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 12 5 2 5 55 42 13 17 7
9 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  13 4 3 6 37 39 -2 15 7.4
10 UTE  UTE "B" 12 4 2 6 65 46 19 14 7.4
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 13 4 2 7 30 25 5 14 7.2
12 FC DABAS FC DABAS 12 2 0 10 6 83 -77 6 7.3
13 FC HATVAN FC HATVAN 12 1 0 11 21 95 -74 3 7
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 12 0 0 12 0 208 -208 0 7.5
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 7 5 1 1 22 4 18 16 5 3 2 0 18 2 16 11 12 8 3 1 40 6 34 27
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 0 1 31 4 27 12 7 4 1 2 23 11 12 13 12 8 1 3 54 15 39 25
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 6 4 1 1 15 7 8 13 6 3 2 1 20 5 15 11 12 7 3 2 35 12 23 24
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 8 4 3 1 24 6 18 15 4 3 0 1 7 7 0 9 12 7 3 2 31 13 18 24
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 6 2 2 2 3 8 -5 8 7 4 3 0 16 3 13 15 13 6 5 2 19 11 8 23
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 5 2 2 1 7 6 1 8 7 4 1 2 19 7 12 13 12 6 3 3 26 13 13 21
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 5 2 1 2 12 7 5 7 7 4 1 2 15 8 7 13 12 6 2 4 27 15 12 20
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 5 3 0 2 14 6 8 9 7 3 1 3 13 6 7 10 12 6 1 5 27 12 15 19
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 5 0 2 25 4 21 15 5 0 1 4 3 12 -9 1 12 5 1 6 28 16 12 16
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 6 0 5 1 3 5 -2 5 7 3 1 3 10 8 2 10 13 3 6 4 13 13 0 15
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 5 2 0 3 20 13 7 6 7 1 3 3 5 14 -9 6 12 3 3 6 25 27 -2 12
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 8 1 3 4 8 15 -7 6 4 0 0 4 0 23 -23 0 12 1 3 8 8 38 -30 6
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 6 0 0 6 0 27 -27 0 6 1 2 3 1 13 -12 5 12 1 2 9 1 40 -39 5
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 6 0 0 6 0 38 -38 0 6 0 0 6 0 65 -65 0 12 0 0 12 0 103 -103 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 7 7 0 0 62 6 56 21 5 5 0 0 43 3 40 15 12 12 0 0 105 9 96 36
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 8 7 1 0 67 7 60 22 4 2 1 1 14 16 -2 7 12 9 2 1 81 23 58 29
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 5 4 0 1 58 5 53 12 7 5 0 2 35 25 10 15 12 9 0 3 93 30 63 27
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 6 4 0 2 26 17 9 12 6 4 1 1 40 10 30 13 12 8 1 3 66 27 39 25
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 5 2 1 2 12 11 1 7 7 4 1 2 40 11 29 13 12 6 2 4 52 22 30 20
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 5 1 1 47 7 40 16 5 1 1 3 7 28 -21 4 12 6 2 4 54 35 19 20
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 5 3 1 1 26 19 7 10 7 3 1 3 27 15 12 10 12 6 2 4 53 34 19 20
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 5 2 1 2 27 16 11 7 7 3 1 3 28 26 2 10 12 5 2 5 55 42 13 17
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 6 1 1 4 10 28 -18 4 7 3 2 2 27 11 16 11 13 4 3 6 37 39 -2 15
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 5 2 1 2 46 18 28 7 7 2 1 4 19 28 -9 7 12 4 2 6 65 46 19 14
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 6 1 2 3 7 11 -4 5 7 3 0 4 23 14 9 9 13 4 2 7 30 25 5 14
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 6 0 0 6 1 53 -52 0 6 2 0 4 5 30 -25 6 12 2 0 10 6 83 -77 6
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 8 1 0 7 20 39 -19 3 4 0 0 4 1 56 -55 0 12 1 0 11 21 95 -74 3
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 6 0 0 6 0 72 -72 0 6 0 0 6 0 136 -136 0 12 0 0 12 0 208 -208 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14-7 - 0--0 - 4---0 - 3---0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11-9 - 0--2 - 1------6 - 69 - 1
EGER SE
----14 - 09 - 0-10 - 08 - 0---7 - 19 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
--0 - 13----0 - 12--1 - 12-0 - 60 - 40 - 6
FC HATVAN
1 - 61 - 5--1 - 2-1 - 11-1 - 3-0 - 1115 - 00 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
3 - 14 - 1--3 - 013 - 03 - 3-10 - 2--30 - 01 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
--1 - 2----2 - 3--2 - 2--3 - 14 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
2 - 44 - 1---17 - 0--7 - 0--28 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 1--7 - 021 - 02 - 1--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
--1 - 3---3 - 7-4 - 2---4 - 05 - 49 - 1
TAKSONY SE
0 - 140 - 13--0 - 2--0 - 17---0 - 120 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 13 - 2-----0 - 31 - 2----1 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0-----1 - 4-3 - 102 - 2--18 - 0--
UTE
-----12 - 13 - 3-5 - 6---24 - 0-2 - 8

Meccsek

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 23. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 23. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 24. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
SBTC KFT.
2019. 03. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 18. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 18. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
EGER SE
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 18. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC

CEGLÉDI VSE

2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 16. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 16. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 20. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 12:30
Jászberényi Fc
2018. 10. 28. 12:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2018. 11. 10. 09:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 10. 09:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 25. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC KFT.
2019. 02. 23. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 23. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2019. 03. 08. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 08. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 03. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 03. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 03. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 07. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 18. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 18. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 28. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 05. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 05. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom