Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 20. forduló

2019.03.24 - 10:00

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH ANTAL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÁCS BENCE ZSIGMOND, MAUTNER ZSOLT
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
80'
40'

Gólok

KOVÁCS KOLOS

1'

1 - 0

 

VALKAI ZSOLT

3'

2 - 0

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

5'

3 - 0

 

PERSA ZOLTÁN PATRIK

7'

4 - 0

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

9'

5 - 0

 

KOVÁCS KOLOS

10'

6 - 0

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

13'

7 - 0

 

VALKAI ZSOLT

14'

8 - 0

 

PAULOVICS GÁBOR

16'

9 - 0

 

KOVÁCS KOLOS

18'

10 - 0

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

19'

11 - 0

 

VALKAI ZSOLT

26'

12 - 0

 

KOVÁCS KOLOS

27'

13 - 0

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

28'

14 - 0

 

 

14 - 1

30'

KROHN MÁTÉ
KOVÁCS KOLOS

33'

15 - 1

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

34'

16 - 1

 

KOVÁCS KOLOS

36'

17 - 1

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

39'

18 - 1

 

PAULOVICS GÁBOR

40'

19 - 1

 

TELEKI BARNA ISTVÁN

46'

20 - 1

 

KOVÁCS KOLOS

47'

21 - 1

 

KRISS MÁTÉ

48'

22 - 1

 

TÓTH MARCELL

52'

23 - 1

 

KRISS MÁTÉ

53'

24 - 1

 

KRISS MÁTÉ

54'

25 - 1

 

VALKAI ZSOLT

59'

26 - 1

 

VALKAI ZSOLT

61'

27 - 1

 

PAULOVICS GÁBOR

64'

28 - 1

 

VALKAI ZSOLT

65'

29 - 1

 

KOVÁCS KOLOS

67'

30 - 1

 

GÁL DOMINIK

70'

31 - 1

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

73'

32 - 1

 

BARNA MÁTÉ ATTILA

77'

33 - 1

 

KRISS MÁTÉ

79'

34 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 18 18 0 0 170 11 159 54 7.9
2 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 17 13 2 2 103 26 77 41 8
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 18 11 2 5 86 48 38 35 7.9
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 17 11 1 5 85 38 47 34 7.4
5 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 17 11 0 6 109 42 67 33 7.1
6 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 17 10 2 5 78 29 49 32 7.6
7 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 17 9 2 6 102 43 59 29 7.6
8 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 17 8 2 7 87 59 28 26 7.4
9 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  18 6 3 9 66 65 1 21 7.5
10 UTE  UTE "B" 18 6 2 10 99 64 35 20 7.7
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 18 6 2 10 57 46 11 20 7.5
12 FC DABAS FC DABAS 17 3 0 14 7 120 -113 9 6.8
13 FC HATVAN FC HATVAN 17 1 0 16 22 128 -106 3 7.2
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 18 0 0 18 2 354 -352 0 7.6
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 9 7 1 1 28 4 24 22 9 6 3 0 45 3 42 21 18 13 4 1 73 7 66 43
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 8 5 2 1 35 6 29 17 9 5 1 3 25 14 11 16 17 10 3 4 60 20 40 33
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 9 4 4 1 24 6 18 16 8 5 1 2 16 10 6 16 17 9 5 3 40 16 24 32
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 9 7 0 2 41 7 34 21 8 3 1 4 13 8 5 10 17 10 1 6 54 15 39 31
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 8 6 1 1 25 8 17 19 9 3 3 3 20 8 12 12 17 9 4 4 45 16 29 31
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 8 4 3 1 14 7 7 15 9 5 1 3 25 11 14 16 17 9 4 4 39 18 21 31
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 9 4 3 2 15 10 5 15 9 4 3 2 18 12 6 15 18 8 6 4 33 22 11 30
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 9 7 0 2 30 5 25 21 9 2 2 5 13 14 -1 8 18 9 2 7 43 19 24 29
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 8 3 1 4 16 13 3 10 9 5 1 3 25 10 15 16 17 8 2 7 41 23 18 26
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 8 1 5 2 15 11 4 8 10 4 2 4 13 13 0 14 18 5 7 6 28 24 4 22
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 9 3 0 6 25 20 5 9 9 3 3 3 13 15 -2 12 18 6 3 9 38 35 3 21
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 10 1 0 9 1 41 -40 3 7 1 2 4 1 19 -18 5 17 2 2 13 2 60 -58 8
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 9 1 3 5 8 17 -9 6 8 0 0 8 1 37 -36 0 17 1 3 13 9 54 -45 6
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 9 0 0 9 0 74 -74 0 9 0 0 9 1 103 -102 0 18 0 0 18 1 177 -176 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 9 9 0 0 74 6 68 27 9 9 0 0 96 5 91 27 18 18 0 0 170 11 159 54
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 9 8 1 0 69 7 62 25 8 5 1 2 34 19 15 16 17 13 2 2 103 26 77 41
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 9 7 1 1 58 12 46 22 9 4 1 4 28 36 -8 13 18 11 2 5 86 48 38 35
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 8 6 0 2 42 19 23 18 9 5 1 3 43 19 24 16 17 11 1 5 85 38 47 34
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 8 5 0 3 65 11 54 15 9 6 0 3 44 31 13 18 17 11 0 6 109 42 67 33
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 8 5 1 2 26 13 13 16 9 5 1 3 52 16 36 16 17 10 2 5 78 29 49 32
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 9 6 1 2 75 25 50 19 8 3 1 4 27 18 9 10 17 9 2 6 102 43 59 29
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 8 4 1 3 37 28 9 13 9 4 1 4 50 31 19 13 17 8 2 7 87 59 28 26
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 9 3 1 5 35 34 1 10 9 3 2 4 31 31 0 11 18 6 3 9 66 65 1 21
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 9 3 1 5 61 32 29 10 9 3 1 5 38 32 6 10 18 6 2 10 99 64 35 20
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 8 2 2 4 28 23 5 8 10 4 0 6 29 23 6 12 18 6 2 10 57 46 11 20
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 10 1 0 9 2 79 -77 3 7 2 0 5 5 41 -36 6 17 3 0 14 7 120 -113 9
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 9 1 0 8 20 46 -26 3 8 0 0 8 2 82 -80 0 17 1 0 16 22 128 -106 3
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 9 0 0 9 1 145 -144 0 9 0 0 9 1 209 -208 0 18 0 0 18 2 354 -352 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14-7 - 0--0 - 4-2 - 3-0 - 318 - 05 - 3-0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11-9 - 010 - 0-2 - 1-3 - 2-2 - 334 - 1-6 - 69 - 1
EGER SE
9 - 03 - 0--14 - 09 - 0-10 - 08 - 0---7 - 19 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
--0 - 13-1 - 00 - 40 - 100 - 120 - 12-1 - 12-0 - 60 - 40 - 6
FC HATVAN
1 - 61 - 5--1 - 2-1 - 110 - 71 - 3-0 - 1115 - 00 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
3 - 14 - 1--3 - 013 - 03 - 3-10 - 2-2 - 030 - 01 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
--1 - 2--9 - 02 - 12 - 3--2 - 2-3 - 13 - 14 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
2 - 44 - 11 - 3--17 - 01 - 3-7 - 0-5 - 028 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 16 - 2-7 - 021 - 02 - 15 - 3-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
--1 - 3-11 - 0-3 - 75 - 24 - 2---4 - 05 - 49 - 1
TAKSONY SE
0 - 140 - 131 - 38-0 - 2--0 - 17---0 - 120 - 140 - 190 - 16
TESTVÉRISÉG SE
1 - 13 - 2----0 - 120 - 31 - 2---21 - 01 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0-0 - 8--6 - 11 - 4-3 - 102 - 2--18 - 0-4 - 3
UTE
11 - 4-0 - 4--12 - 13 - 3-5 - 63 - 4--24 - 01 - 22 - 8

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 16. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 16. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 20. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 12:30
Jászberényi Fc
2018. 10. 28. 12:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2018. 11. 10. 09:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 10. 09:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 25. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
SBTC KFT.
2019. 02. 23. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 23. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2019. 03. 08. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 08. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 03. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 03. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 03. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 03. 31. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 07. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 18. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 18. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 28. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 05. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 05. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
CEGLÉDI VSE

TAKSONY SE

2018. 08. 26. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 08. 26. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TAKSONY SE
2018. 09. 09. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 09. 09. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 16. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
TAKSONY SE
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 13:30
Jászberényi Fc
2018. 09. 30. 13:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
TAKSONY SE
2018. 10. 07. 09:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 07. 09:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC DABAS
2018. 10. 21. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 21. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 31. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
SBTC KFT.
2018. 11. 04. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 04. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TAKSONY SE
2018. 11. 17. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 17. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TAKSONY SE
2018. 12. 08. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 12. 08. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
EGER SE
2019. 02. 24. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2019. 02. 24. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
TESTVÉRISÉG SE
TAKSONY SE
2019. 03. 03. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 03. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
UTE "B"
2019. 03. 10. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 10. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
TAKSONY SE
2019. 03. 16. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 16. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
TAKSONY SE
2019. 03. 30. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 03. 30. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 06. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TAKSONY SE
2019. 04. 18. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 18. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TAKSONY SE
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
TAKSONY SE
2019. 05. 11. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 11. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC HATVAN
2019. 05. 25. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 25. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 06. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 06. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
TAKSONY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom