Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 20. forduló

2019.03.24 - 10:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
KASZA DÉNES
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NOVÁKI RICHÁRD, NAGY FERENC
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
80'
40'

Gólok

DUDÁS CSANÁD

4'

1 - 0

 

SIPOS ÁBEL CSABA

7'

2 - 0

 

SZENTANNAI MARTIN

10'

3 - 0

 

SZENTANNAI MARTIN

12'

4 - 0

 

HORTOLÁNYI KRISTÓF

42'

5 - 0

 

SZENTANNAI MARTIN

57'

6 - 0

 

HORTOLÁNYI KRISTÓF

68'

7 - 0

 

TÓTH SZABOLCS

71'

8 - 0

 

TÓTH SZABOLCS

79'

9 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 18 18 0 0 170 11 159 54 7.9
2 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 17 13 2 2 103 26 77 41 8
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 18 11 2 5 86 48 38 35 7.9
4 SBTC KFT. SBTC KFT. 17 11 1 5 85 38 47 34 7.4
5 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 17 11 0 6 109 42 67 33 7.1
6 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 17 10 2 5 78 29 49 32 7.6
7 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 17 9 2 6 102 43 59 29 7.6
8 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 17 8 2 7 87 59 28 26 7.4
9 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  18 6 3 9 66 65 1 21 7.5
10 UTE  UTE "B" 18 6 2 10 99 64 35 20 7.7
11 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 18 6 2 10 57 46 11 20 7.5
12 FC DABAS FC DABAS 17 3 0 14 7 120 -113 9 6.8
13 FC HATVAN FC HATVAN 17 1 0 16 22 128 -106 3 7.2
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 18 0 0 18 2 354 -352 0 7.6
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 9 7 1 1 28 4 24 22 9 6 3 0 45 3 42 21 18 13 4 1 73 7 66 43
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 8 5 2 1 35 6 29 17 9 5 1 3 25 14 11 16 17 10 3 4 60 20 40 33
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 9 4 4 1 24 6 18 16 8 5 1 2 16 10 6 16 17 9 5 3 40 16 24 32
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 9 7 0 2 41 7 34 21 8 3 1 4 13 8 5 10 17 10 1 6 54 15 39 31
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 8 6 1 1 25 8 17 19 9 3 3 3 20 8 12 12 17 9 4 4 45 16 29 31
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 8 4 3 1 14 7 7 15 9 5 1 3 25 11 14 16 17 9 4 4 39 18 21 31
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 9 4 3 2 15 10 5 15 9 4 3 2 18 12 6 15 18 8 6 4 33 22 11 30
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 9 7 0 2 30 5 25 21 9 2 2 5 13 14 -1 8 18 9 2 7 43 19 24 29
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 8 3 1 4 16 13 3 10 9 5 1 3 25 10 15 16 17 8 2 7 41 23 18 26
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 8 1 5 2 15 11 4 8 10 4 2 4 13 13 0 14 18 5 7 6 28 24 4 22
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 9 3 0 6 25 20 5 9 9 3 3 3 13 15 -2 12 18 6 3 9 38 35 3 21
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 10 1 0 9 1 41 -40 3 7 1 2 4 1 19 -18 5 17 2 2 13 2 60 -58 8
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 9 1 3 5 8 17 -9 6 8 0 0 8 1 37 -36 0 17 1 3 13 9 54 -45 6
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 9 0 0 9 0 74 -74 0 9 0 0 9 1 103 -102 0 18 0 0 18 1 177 -176 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 9 9 0 0 74 6 68 27 9 9 0 0 96 5 91 27 18 18 0 0 170 11 159 54
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 9 8 1 0 69 7 62 25 8 5 1 2 34 19 15 16 17 13 2 2 103 26 77 41
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 9 7 1 1 58 12 46 22 9 4 1 4 28 36 -8 13 18 11 2 5 86 48 38 35
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 8 6 0 2 42 19 23 18 9 5 1 3 43 19 24 16 17 11 1 5 85 38 47 34
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 8 5 0 3 65 11 54 15 9 6 0 3 44 31 13 18 17 11 0 6 109 42 67 33
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 8 5 1 2 26 13 13 16 9 5 1 3 52 16 36 16 17 10 2 5 78 29 49 32
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 9 6 1 2 75 25 50 19 8 3 1 4 27 18 9 10 17 9 2 6 102 43 59 29
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 8 4 1 3 37 28 9 13 9 4 1 4 50 31 19 13 17 8 2 7 87 59 28 26
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 9 3 1 5 35 34 1 10 9 3 2 4 31 31 0 11 18 6 3 9 66 65 1 21
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 9 3 1 5 61 32 29 10 9 3 1 5 38 32 6 10 18 6 2 10 99 64 35 20
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 8 2 2 4 28 23 5 8 10 4 0 6 29 23 6 12 18 6 2 10 57 46 11 20
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 10 1 0 9 2 79 -77 3 7 2 0 5 5 41 -36 6 17 3 0 14 7 120 -113 9
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 9 1 0 8 20 46 -26 3 8 0 0 8 2 82 -80 0 17 1 0 16 22 128 -106 3
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 9 0 0 9 1 145 -144 0 9 0 0 9 1 209 -208 0 18 0 0 18 2 354 -352 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14-7 - 0--0 - 4-2 - 3-0 - 318 - 05 - 3-0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11-9 - 010 - 0-2 - 1-3 - 2-2 - 334 - 1-6 - 69 - 1
EGER SE
9 - 03 - 0--14 - 09 - 0-10 - 08 - 0---7 - 19 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
--0 - 13-1 - 00 - 40 - 100 - 120 - 12-1 - 12-0 - 60 - 40 - 6
FC HATVAN
1 - 61 - 5--1 - 2-1 - 110 - 71 - 3-0 - 1115 - 00 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
3 - 14 - 1--3 - 013 - 03 - 3-10 - 2-2 - 030 - 01 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
--1 - 2--9 - 02 - 12 - 3--2 - 2-3 - 13 - 14 - 3
JÁSZBERÉNYI FC
2 - 44 - 11 - 3--17 - 01 - 3-7 - 0-5 - 028 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 16 - 2-7 - 021 - 02 - 15 - 3-
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
--1 - 3-11 - 0-3 - 75 - 24 - 2---4 - 05 - 49 - 1
TAKSONY SE
0 - 140 - 131 - 38-0 - 2--0 - 17---0 - 120 - 140 - 190 - 16
TESTVÉRISÉG SE
1 - 13 - 2----0 - 120 - 31 - 2---21 - 01 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0-0 - 8--6 - 11 - 4-3 - 102 - 2--18 - 0-4 - 3
UTE
11 - 4-0 - 4--12 - 13 - 3-5 - 63 - 4--24 - 01 - 22 - 8

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK

2018. 09. 01. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 16. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC KFT.
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 13. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2018. 10. 21. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 10. 21. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
UTE "B"
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 04. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 10. 09:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2018. 11. 10. 09:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 18. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 24. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 24. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 03. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 03. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 16. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 24. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2019. 04. 05. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 05. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 10. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 10. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 18. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 18. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TAKSONY SE
2019. 04. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2019. 04. 28. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 02. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 02. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 25. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 25. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC DABAS

FC HATVAN

2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 10:00
Jászberényi Fc
2018. 09. 02. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
FC HATVAN
2018. 09. 09. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 09. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FC DABAS
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 07. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 07. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SBTC KFT.
2018. 10. 14. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 14. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 28. 10:00
Lokomotív Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Lokomotív Sporttelep
FC HATVAN
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 31. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
FC HATVAN
2018. 11. 04. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 04. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TAKSONY SE
2018. 11. 11. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 11. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
FC HATVAN
2018. 11. 18. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 18. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 25. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
FC HATVAN
2019. 02. 23. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 23. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
FC HATVAN
2019. 03. 03. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 03. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 09. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 09. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
FC HATVAN
2019. 03. 24. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2019. 03. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
FC HATVAN
2019. 04. 13. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FC HATVAN
2019. 04. 26. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 04. 26. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC HATVAN
2019. 05. 05. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 05. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
EGER SE
2019. 05. 11. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 11. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
FC HATVAN
2019. 05. 19. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 19. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
UTE "B"
2019. 05. 23. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 23. 16:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
FC HATVAN
2019. 06. 01. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 06. 01. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TISZAKÉCSKEI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom