Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 3. forduló

2018.09.08 - 10:00

Budapest, Testvériség SE Sporttelep

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
NÉMETH ZSOMBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÖRÖS ATTILA, DOBÓ GÁBOR
TESTVÉRISÉG SE
UTE "B"
80'
40'

Gólok

KÓSA MARCELL ZSOLT

55'

1 - 0

 

 

1 - 1

61'

KOMENDA LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 3 3 0 0 28 6 22 9 8
2 SBTC KFT. SBTC KFT. 2 2 0 0 16 3 13 6 9.5
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 2 0 0 8 2 6 6 12
4 UTE  UTE "B" 3 1 1 1 27 6 21 4 6.7
5 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 3 1 1 1 15 4 11 4 8.3
6 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 2 1 1 0 6 3 3 4 8.5
7 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 1 1 0 6 3 3 4 5.5
8 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  3 1 1 1 16 15 1 4 8.7
9 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 2 1 0 1 19 4 15 3 7.5
10 FC DABAS FC DABAS 3 1 0 2 3 16 -13 3 7
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 3 0 2 1 4 6 -2 2 7.7
12 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 2 0 1 1 5 11 -6 1 6
13 FC HATVAN FC HATVAN 3 0 0 3 2 24 -22 0 7.3
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 3 0 0 3 0 52 -52 0 5.7
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 1 6 6
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 0 4 6
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 5 2 3 6 2 2 0 0 5 2 3 6
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 2 0 0 7 0 7 6 3 2 0 1 7 5 2 6
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 12 0 12 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 13 1 12 5
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 1 0 0 7 0 7 3 3 1 1 1 7 2 5 4
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 1 0 0 5 0 5 3 3 1 1 1 7 3 4 4
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 8 0 8 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 9 2 7 3
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 0 5 -5 2
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 2 0 1 1 2 3 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 0 1 0 8 -8 0 3 0 1 2 0 10 -10 1
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 2 0 0 2 0 13 -13 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 3 0 0 3 0 25 -25 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 2 2 0 0 14 5 9 6 1 1 0 0 14 1 13 3 3 3 0 0 28 6 22 9
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 12 1 11 3 2 2 0 0 16 3 13 6
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 2 6 6 2 2 0 0 8 2 6 6
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 24 0 24 3 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 1 1 1 27 6 21 4
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 1 0 0 14 0 14 3 3 1 1 1 15 4 11 4
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 2 1 1 0 6 3 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 6 3 3 4
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 6 3 3 4 2 1 1 0 6 3 3 4
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 1 0 0 1 1 14 -13 0 2 1 1 0 15 1 14 4 3 1 1 1 16 15 1 4
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 1 1 0 0 17 0 17 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 19 4 15 3
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 1 12 -11 0 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 1 0 2 3 16 -13 3
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 4 6 -2 2
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 3 9 -6 0 2 0 1 1 5 11 -6 1
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 2 0 0 2 2 7 -5 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 3 0 0 3 2 24 -22 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 2 0 0 2 0 28 -28 0 1 0 0 1 0 24 -24 0 3 0 0 3 0 52 -52 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
-1 - 14--------------
CEGLÉDI VSE
----------------
EGER SE
--------------9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
----------1 - 12-----
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-----------
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 0-3 - 3---------
GYÖNGYÖSI AK
----------------
JÁSZBERÉNYI FC
-----17 - 0----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
--------4 - 2-------
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
0 - 14------------0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
-------0 - 3-------1 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
---------2 - 2------
UTE
-------------24 - 0--

Meccsek

TESTVÉRISÉG SE

2018. 08. 26. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 08. 26. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 01. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 08. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UTE "B"
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 23. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 29. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 07. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 07. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 14. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 14. 13:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 20. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 31. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
10. 31. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
11. 03. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 10. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 11. 10. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
11. 10. 10:00
FC DABAS
2018. 11. 17. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 17. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
11. 17. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 02. 23. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 02. 23. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
02. 23. 10:00
TAKSONY SE
2019. 03. 03. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 03. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 03. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 10. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 16. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
03. 24. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 30. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 30. 10:00
SBTC KFT.
2019. 04. 07. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 07. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 13. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 13. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 13. 10:00
FC HATVAN
2019. 04. 21. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 21. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 21. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 05. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 05. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
05. 05. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 11. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
05. 11. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 18. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 18. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 05. 25. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
05. 25. 10:00
EGER SE

UTE "B"

2018. 09. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
UTE "B"
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TAKSONY SE
2018. 09. 08. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UTE "B"
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
UTE "B"
2018. 09. 23. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 23. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UTE "B"
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
10. 28. 10:00
UTE "B"
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
10. 31. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
11. 03. 10:00
UTE "B"
2018. 11. 11. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 11. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
11. 11. 10:00
FC HATVAN
2018. 11. 25. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 25. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
11. 25. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 02. 24. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 02. 24. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
02. 24. 10:00
EGER SE
2019. 03. 02. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
03. 02. 10:00
UTE "B"
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 10. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 17. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 17. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 17. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 03. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
03. 24. 12:00
UTE "B"
2019. 03. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 31. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 04. 07. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
04. 07. 10:00
UTE "B"
2019. 04. 14. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 14. 10:00
FC DABAS
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 28. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
05. 04. 10:00
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 12. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
05. 12. 10:00
SBTC KFT.
2019. 05. 18. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 18. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 18. 10:00
UTE "B"
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
06. 01. 10:00
UTE "B"
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol