Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 4. forduló

2018.09.16 - 10:00

Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
SZÉKELY GERGŐ FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER, SZÉKELY BENEDEK JÁNOS
CEGLÉDI VSE
EGER SE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

2'

HALÁSZ MÁTÉ

 

0 - 2

7'

KALOCSÁNY PÉTER

 

0 - 3

30'

BÓTA GERGŐ

 

0 - 4

47'

GRASSI ELIA

 

0 - 5

51'

BÓTA GERGŐ

 

0 - 6

52'

BÓTA GERGŐ

 

0 - 7

57'

NAGY NORBERT ADRIÁN

 

0 - 8

58'

BAKONDI BÁLINT

 

0 - 9

62'

BÓTA GERGŐ

 

0 - 10

64'

NAGY NORBERT ADRIÁN

 

0 - 11

75'

BRIZ CSONGOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 4 4 0 0 39 6 33 12 6.5
2 UTE  UTE "B" 4 2 1 1 32 6 26 7 8.5
3 SBTC KFT. SBTC KFT. 3 2 1 0 18 5 13 7 7.7
4 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 3 2 1 0 7 3 4 7 9
5 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 3 2 0 1 26 4 22 6 9.3
6 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 3 2 0 1 8 13 -5 6 8.7
7 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 1 2 0 8 5 3 5 5.3
8 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 3 1 1 1 23 11 12 4 9
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 4 1 1 2 15 5 10 4 6.8
10 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  4 1 1 2 16 20 -4 4 7.3
11 FC DABAS FC DABAS 3 1 0 2 3 16 -13 3 6.7
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 0 2 2 4 13 -9 2 7.3
13 FC HATVAN FC HATVAN 3 0 0 3 2 24 -22 0 7.3
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 4 0 0 4 0 70 -70 0 7.3
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 2 2 0 0 11 1 10 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 13 2 11 9
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 2 0 0 8 0 8 6 4 2 1 1 10 3 7 7
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 5 0 5 4 3 2 1 0 7 1 6 7
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 1 0 5 2 3 7
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 2 0 1 1 0 5 -5 1 2 2 0 0 7 0 7 6 4 2 1 1 7 5 2 7
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 12 0 12 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 13 2 11 6
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 2 0 0 4 0 4 6 3 2 0 1 4 3 1 6
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 12 0 12 3 3 0 3 0 1 1 0 3 4 1 3 0 13 1 12 6
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 1 0 7 0 7 4 4 1 2 1 7 2 5 5
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 3 0 2 1 2 3 -1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 2 1 2 3 -1 2
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 0 5 -5 2
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 0 1 0 8 -8 0 3 0 1 2 0 10 -10 1
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 0 0 4 1 9 -8 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 2 0 0 2 0 13 -13 0 2 0 0 2 0 21 -21 0 4 0 0 4 0 34 -34 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 2 2 0 0 14 5 9 6 2 2 0 0 25 1 24 6 4 4 0 0 39 6 33 12
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 1 1 0 0 24 0 24 3 3 1 1 1 8 6 2 4 4 2 1 1 32 6 26 7
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 1 0 14 3 11 4 3 2 1 0 18 5 13 7
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 3 2 1 0 7 3 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 7 3 4 7
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 24 0 24 6 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 2 0 1 26 4 22 6
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 11 -11 0 2 2 0 0 8 2 6 6 3 2 0 1 8 13 -5 6
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 6 3 3 4 3 1 2 0 8 5 3 5
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 2 1 1 0 20 2 18 4 1 0 0 1 3 9 -6 0 3 1 1 1 23 11 12 4
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 0 1 14 1 13 3 4 1 1 2 15 5 10 4
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 2 0 0 2 1 19 -18 0 2 1 1 0 15 1 14 4 4 1 1 2 16 20 -4 4
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 1 12 -11 0 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 1 0 2 3 16 -13 3
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 1 1 2 9 -7 1 4 0 2 2 4 13 -9 2
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 2 0 0 2 2 7 -5 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 3 0 0 3 2 24 -22 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 2 0 0 2 0 28 -28 0 2 0 0 2 0 42 -42 0 4 0 0 4 0 70 -70 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
-1 - 14-------------0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11--------------
EGER SE
--------------9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
----------1 - 12-----
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-----------
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 0-3 - 3------1 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
----------2 - 2-----
JÁSZBERÉNYI FC
-----17 - 0--7 - 0-------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--------------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
--------4 - 2-------
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
0 - 14------------0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
-------0 - 3-------1 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
---------2 - 2---18 - 0--
UTE
-------------24 - 0--

Meccsek

CEGLÉDI VSE

2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 08. 26. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 23. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 16. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 16. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 20. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 10. 20. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 12:30
Jászberényi Fc
2018. 10. 28. 12:30
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
10. 28. 12:30
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
10. 31. 09:00
FC DABAS
2018. 11. 11. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 11. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 11. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
11. 17. 10:00
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 25. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 25. 11:00
SBTC KFT.
2019. 02. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 02. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
02. 24. 10:00
FC HATVAN
2019. 03. 10. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 10. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 16. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 16. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 16. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 24. 10:00
TAKSONY SE
2019. 03. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 31. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 07. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 14. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 21. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 21. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 21. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 04. 28. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 28. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 28. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 04. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 04. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
05. 26. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
06. 01. 10:00
CEGLÉDI VSE

EGER SE

2018. 09. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
UTE "B"
2018. 09. 01. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 01. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
EGER SE
2018. 09. 08. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 08. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 09. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
EGER SE
2018. 09. 22. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 22. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 29. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
EGER SE
2018. 10. 13. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
10. 27. 10:00
EGER SE
2018. 10. 31. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 31. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
10. 31. 10:00
FC HATVAN
2018. 11. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
11. 10. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 11. 17. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 17. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
11. 17. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 25. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
11. 25. 10:00
EGER SE
2019. 02. 24. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 02. 24. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
02. 24. 10:00
EGER SE
2019. 03. 02. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 02. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 02. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 03. 10. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 10. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
03. 10. 12:00
EGER SE
2019. 03. 16. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 16. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 16. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 24. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 03. 24. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
03. 24. 10:00
EGER SE
2019. 03. 30. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 30. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 30. 10:00
FC DABAS
2019. 04. 13. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 13. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
04. 13. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 20. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
04. 20. 10:00
EGER SE
2019. 04. 27. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 27. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
04. 27. 10:00
SBTC KFT.
2019. 05. 04. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 04. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 04. 10:00
EGER SE
2019. 05. 18. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 18. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 18. 10:00
EGER SE
2019. 05. 25. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
05. 25. 10:00
EGER SE
2019. 06. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 06. 01. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
06. 01. 10:00
TAKSONY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol