Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 5. forduló

2018.09.22 - 09:00

Salgótarján, Salgótarjáni Tó-strand sporttelep

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
STREHÓ ERIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAKOS TAMÁS, NAGY ISTVÁN
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

BERCZI KRISTÓF
DINKA MÁTÉ

11'

1 - 1

 

 

1 - 2

23'

SOMOGYI SZILÁRD

 

1 - 3

30'

SÓS ROLAND
BERKI JÓZSEF KEVIN

48'

2 - 3

 

 

2 - 4

51'

PAULÓ MÁRK MILÁN

 

2 - 5

58'

SOMOGYI SZILÁRD

 

2 - 6

62'

DÉKÁNY LEVENTE

 

2 - 7

70'

SÓS ROLAND
BERKI JÓZSEF KEVIN

73'

3 - 7

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 5 5 0 0 49 6 43 15 6.6
2 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 4 3 1 0 14 6 8 10 8
3 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 3 0 1 21 13 8 9 9.5
4 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 2 2 0 19 6 13 8 7.8
5 UTE  UTE "B" 5 2 1 2 34 14 20 7 8.2
6 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 4 2 1 1 31 13 18 7 7.5
7 SBTC KFT. SBTC KFT. 4 2 1 1 21 12 9 7 6.5
8 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 4 2 0 2 26 14 12 6 7.8
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 5 1 2 2 16 6 10 5 7.2
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 1 2 2 14 14 0 5 8
11 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  5 1 2 2 17 21 -4 5 7.8
12 FC DABAS FC DABAS 4 1 0 3 4 26 -22 3 8
13 FC HATVAN FC HATVAN 4 0 0 4 3 35 -32 0 6.8
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 5 0 0 5 0 83 -83 0 6.8
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 2 2 0 0 11 1 10 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 19 2 17 12
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 1 1 1 7 3 4 4 2 2 0 0 8 0 8 6 5 3 1 1 15 3 12 10
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 3 0 0 10 0 10 9 4 3 0 1 10 3 7 9
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 6 3 3 7 4 2 2 0 6 3 3 8
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 2 1 0 8 1 7 7 5 2 2 1 8 6 2 8
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 1 1 0 5 0 5 4 4 2 1 1 8 4 4 7
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 12 0 12 6 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 2 0 2 13 7 6 6
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 2 1 0 1 12 6 6 3 3 0 3 0 1 1 0 3 5 1 3 1 13 7 6 6
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 3 0 2 1 1 3 -2 2 2 1 1 0 7 0 7 4 5 1 3 1 8 3 5 6
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 3 0 2 1 2 3 -1 2 1 1 0 0 3 1 2 3 4 1 2 1 5 4 1 5
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 3 1 0 2 6 3 3 3 2 0 0 2 1 6 -5 0 5 1 0 4 7 9 -2 3
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 3 0 2 1 1 3 -2 2 1 0 0 1 0 8 -8 0 4 0 2 2 1 11 -10 2
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 2 1 0 6 -6 2 4 0 2 2 0 11 -11 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 3 0 0 3 0 19 -19 0 2 0 0 2 0 21 -21 0 5 0 0 5 0 40 -40 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 3 0 0 24 5 19 9 2 2 0 0 25 1 24 6 5 5 0 0 49 6 43 15
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 3 2 1 0 7 3 4 7 1 1 0 0 7 3 4 3 4 3 1 0 14 6 8 10
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 11 -11 0 3 3 0 0 21 2 19 9 4 3 0 1 21 13 8 9
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 17 4 13 7 4 2 2 0 19 6 13 8
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 2 1 0 1 26 8 18 3 3 1 1 1 8 6 2 4 5 2 1 2 34 14 20 7
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 2 1 1 0 20 2 18 4 2 1 0 1 11 11 0 3 4 2 1 1 31 13 18 7
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 2 1 0 1 7 9 -2 3 2 1 1 0 14 3 11 4 4 2 1 1 21 12 9 7
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 2 2 0 0 24 0 24 6 2 0 0 2 2 14 -12 0 4 2 0 2 26 14 12 6
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 3 0 2 1 2 5 -3 2 2 1 0 1 14 1 13 3 5 1 2 2 16 6 10 5
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 3 1 1 1 12 5 7 4 2 0 1 1 2 9 -7 1 5 1 2 2 14 14 0 5
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 2 0 0 2 1 19 -18 0 3 1 2 0 16 2 14 5 5 1 2 2 17 21 -4 5
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 1 0 0 1 1 12 -11 0 3 1 0 2 3 14 -11 3 4 1 0 3 4 26 -22 3
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 3 0 0 3 3 18 -15 0 1 0 0 1 0 17 -17 0 4 0 0 4 3 35 -32 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 3 0 0 3 0 41 -41 0 2 0 0 2 0 42 -42 0 5 0 0 5 0 83 -83 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
-1 - 14-------------0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11--------------
EGER SE
-------10 - 0------9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
----------1 - 12-----
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-1 - 11---------
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 0-3 - 3------1 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
----------2 - 2-----
JÁSZBERÉNYI FC
-----17 - 0--7 - 0-------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1-----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
------3 - 7-4 - 2-------
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
0 - 140 - 13-----------0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 1------0 - 3-------1 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
---------2 - 2---18 - 0--
UTE
-------------24 - 0-2 - 8

Meccsek

SBTC KFT.

2018. 08. 25. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 01. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SBTC KFT.
2018. 09. 16. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC KFT.
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 07. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 10. 07. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
SBTC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
SBTC KFT.
2018. 10. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 10. 27. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
10. 27. 10:00
EGER SE
2018. 10. 31. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 31. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
10. 31. 10:00
SBTC KFT.
2018. 11. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
11. 03. 10:00
UTE "B"
2018. 11. 11. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 11. 11. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
11. 11. 10:00
SBTC KFT.
2018. 11. 17. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
11. 17. 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 25. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 25. 11:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 25. 11:00
SBTC KFT.
2019. 02. 24. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 02. 24. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
02. 24. 10:00
SBTC KFT.
2019. 03. 02. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 02. 10:00
FC DABAS
2019. 03. 16. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 16. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 23. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
03. 23. 10:00
SBTC KFT.
2019. 03. 30. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 30. 10:00
SBTC KFT.
2019. 04. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
04. 06. 10:00
FC HATVAN
2019. 04. 20. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
04. 20. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 27. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
04. 27. 10:00
SBTC KFT.
2019. 05. 04. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
05. 04. 10:00
TAKSONY SE
2019. 05. 12. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 12. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
05. 12. 10:00
SBTC KFT.
2019. 05. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
05. 18. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 26. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
05. 26. 12:00
SBTC KFT.
2019. 06. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
06. 01. 10:00
CEGLÉDI VSE

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
10. 27. 11:00
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
10. 31. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
11. 03. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
11. 11. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
11. 17. 10:00
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
11. 25. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
02. 23. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 16. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 23. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
03. 23. 10:00
SBTC KFT.
2019. 03. 30. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 30. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
03. 30. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
04. 13. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 20. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
04. 20. 10:00
EGER SE
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
04. 27. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
05. 04. 10:00
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
05. 12. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
05. 18. 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
05. 26. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
06. 01. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol