Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 7. forduló

2018.10.06 - 10:00

Mezőkövesd, Mezőkövesd Centerpálya

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
SKARUPA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ ERIK LÁSZLÓ, BODÓ BALÁZS
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

VASZKUN MÁRK
VOJTKÓ ÁKOS BALÁZS

6'

1 - 1

 

PAJTÓK CSANÁD

40'

2 - 1

 

PAJTÓK CSANÁD

61'

3 - 1

 

INÁNCSI MILÁN

67'

4 - 1

 

PORKOLÁB BOTOND ANDRÁS

69'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 6 6 0 0 62 6 56 18 7.3
2 SBTC KFT. SBTC KFT. 6 4 1 1 36 12 24 13 8.7
3 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 6 4 1 1 36 14 22 13 9.2
4 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 5 4 1 0 27 6 21 13 8.8
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 4 1 1 32 16 16 13 9.3
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 6 4 0 2 60 19 41 12 7.8
7 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 2 2 1 20 11 9 8 7.8
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 6 2 2 2 19 15 4 8 7
9 UTE  UTE "B" 7 2 1 4 40 29 11 7 7.4
10 FC DABAS FC DABAS 6 2 0 4 6 39 -33 6 7
11 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  7 1 3 3 19 26 -7 6 7.4
12 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 7 1 2 4 17 12 5 5 7.1
13 FC HATVAN FC HATVAN 6 0 0 6 3 59 -56 0 5.7
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 7 0 0 7 0 113 -113 0 8
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 3 2 1 0 11 1 10 7 3 2 1 0 8 1 7 7 6 4 2 0 19 2 17 14
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 1 1 1 7 3 4 4 3 3 0 0 16 0 16 9 6 4 1 1 23 3 20 13
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 7 4 3 6 3 2 1 0 11 0 11 7 6 4 1 1 18 4 14 13
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 28 0 28 9 3 1 0 2 6 10 -4 3 6 4 0 2 34 10 24 12
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 5 3 2 3 4 3 0 1 10 1 9 9 6 4 0 2 15 4 11 12
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 3 1 1 1 1 5 -4 4 4 2 2 0 8 1 7 8 7 3 3 1 9 6 3 12
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 4 1 2 1 7 3 4 5 1 1 0 0 3 1 2 3 5 2 2 1 10 4 6 8
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 7 5 2 7 5 2 2 1 7 5 2 8
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 4 0 3 1 1 3 -2 3 3 1 1 1 7 4 3 4 7 1 4 2 8 7 1 7
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 0 2 8 4 4 6 2 0 0 2 1 6 -5 0 6 2 0 4 9 10 -1 6
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 15 11 4 3 4 0 3 1 1 6 -5 3 7 1 3 3 16 17 -1 6
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 2 0 0 2 0 13 -13 0 4 1 2 1 1 6 -5 5 6 1 2 3 1 19 -18 5
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 4 0 2 2 1 9 -8 2 2 0 0 2 0 13 -13 0 6 0 2 4 1 22 -21 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 4 0 0 4 0 20 -20 0 3 0 0 3 0 37 -37 0 7 0 0 7 0 57 -57 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 3 0 0 24 5 19 9 3 3 0 0 38 1 37 9 6 6 0 0 62 6 56 18
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 11 9 2 6 3 2 1 0 25 3 22 7 6 4 1 1 36 12 24 13
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 3 2 1 0 23 2 21 7 3 2 0 1 13 12 1 6 6 4 1 1 36 14 22 13
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 4 3 1 0 20 3 17 10 1 1 0 0 7 3 4 3 5 4 1 0 27 6 21 13
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 2 1 0 1 9 12 -3 3 4 3 1 0 23 4 19 10 6 4 1 1 32 16 16 13
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 3 3 0 0 52 0 52 9 3 1 0 2 8 19 -11 3 6 4 0 2 60 19 41 12
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 1 1 18 9 9 7 5 2 2 1 20 11 9 8
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 1 1 17 6 11 7 2 0 1 1 2 9 -7 1 6 2 2 2 19 15 4 8
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 31 14 17 3 4 1 1 2 9 15 -6 4 7 2 1 4 40 29 11 7
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 2 0 0 2 1 25 -24 0 4 2 0 2 5 14 -9 6 6 2 0 4 6 39 -33 6
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 3 0 1 2 3 21 -18 1 4 1 2 1 16 5 11 5 7 1 3 3 19 26 -7 6
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 4 0 2 2 3 7 -4 2 3 1 0 2 14 5 9 3 7 1 2 4 17 12 5 5
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 4 0 0 4 3 29 -26 0 2 0 0 2 0 30 -30 0 6 0 0 6 3 59 -56 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 4 0 0 4 0 43 -43 0 3 0 0 3 0 70 -70 0 7 0 0 7 0 113 -113 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14-------------0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11-------------9 - 1
EGER SE
-------10 - 0------9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
--0 - 13-------1 - 12-----
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-1 - 11---0 - 11-----
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 013 - 03 - 3------1 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
----------2 - 2-----
JÁSZBERÉNYI FC
-----17 - 0--7 - 0---28 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 1--------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
------3 - 7-4 - 2----4 - 0--
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
0 - 140 - 13--0 - 2--------0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 1------0 - 3------1 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0--------2 - 2---18 - 0--
UTE
--------5 - 6----24 - 0-2 - 8

Meccsek

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.

2018. 08. 29. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 08. 29. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 14:00
Jászberényi Fc
2018. 09. 16. 14:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 22. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 22. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC DABAS
2018. 10. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
SBTC KFT.
2018. 10. 28. 10:00
Lokomotív Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Lokomotív Sporttelep
FC HATVAN
10. 28. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 03. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
11. 03. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
11. 10. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 11. 17. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 17. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
11. 17. 10:00
TAKSONY SE
2018. 11. 25. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 25. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
11. 25. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 02. 24. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 02. 24. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
02. 24. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 02. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 02. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
03. 02. 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 03. 10. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
03. 10. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 16. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 16. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
03. 16. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 23. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 07. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
04. 13. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 20. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
04. 20. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 27. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
04. 27. 10:00
FC HATVAN
2019. 05. 11. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 11. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
05. 11. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 18. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 05. 18. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
05. 18. 10:00
EGER SE
2019. 05. 25. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
05. 25. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
06. 01. 10:00
UTE "B"

GYÖNGYÖSI AK

2018. 09. 01. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 01. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 16. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 09. 16. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC KFT.
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 23. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 13. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 13. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2018. 10. 21. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 21. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
10. 28. 10:00
UTE "B"
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
10. 31. 11:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 04. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 04. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
11. 04. 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 11. 11. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 11. 11. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
11. 11. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 18. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 11. 18. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
11. 18. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 24. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 24. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 24. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 03. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 03. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 03. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 16. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 16. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 24. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 03. 24. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 10:00
FC HATVAN
2019. 04. 07. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 04. 13. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
04. 13. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 04. 21. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 04. 21. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 10:00
TAKSONY SE
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 28. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 05. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 12. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
05. 12. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 19. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 26. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
05. 26. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 06. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 01. 10:00
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol