Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 8. forduló

2018.10.13 - 12:00

Gödöllő, Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
KUN ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÉCSEI PATRIK, VARGA ZOLTÁN
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
80'
40'

Gólok

SÓS ROLAND

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

18'

VOJTKÓ ÁKOS BALÁZS
BATIZI ANDRÁS

35'

2 - 1

 

BATIZI ANDRÁS

38'

3 - 1

 

SZANISZLÓ MÁTÉ

45'

4 - 1

 

BERCZI KRISTÓF

50'

5 - 1

 

DÉKÁNY LEVENTE

55'

6 - 1

 

DÉKÁNY LEVENTE

56'

7 - 1

 

SZABÓ MARCELL

63'

8 - 1

 

 

8 - 2

68'

KÁDÁR ÁKOS
NAGY ÁKOS CSABA

72'

9 - 2

 

NAGY ÁKOS CSABA

78'

10 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 7 7 0 0 64 7 57 21 7
2 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 6 5 1 0 37 8 29 16 10
3 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 7 4 2 1 42 20 22 14 7.9
4 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 4 2 1 38 22 16 14 8.1
5 SBTC KFT. SBTC KFT. 6 4 1 1 36 12 24 13 8.7
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 7 4 0 3 62 23 39 12 8.4
7 UTE  UTE "B" 8 3 1 4 46 29 17 10 7.3
8 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  8 2 3 3 23 28 -5 9 7
9 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 2 2 2 21 13 8 8 7
10 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 8 2 2 4 18 12 6 8 7.6
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 2 2 3 21 25 -4 8 6.3
12 FC DABAS FC DABAS 7 2 0 5 6 45 -39 6 7.6
13 FC HATVAN FC HATVAN 7 0 0 7 3 60 -57 0 6.9
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 7 0 0 7 0 113 -113 0 7.1
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 3 2 1 0 11 1 10 7 4 3 1 0 11 3 8 10 7 5 2 0 22 4 18 17
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 3 1 1 1 1 5 -4 4 5 3 2 0 11 2 9 11 8 4 3 1 12 7 5 15
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 1 1 1 7 3 4 4 4 3 1 0 17 1 16 10 7 4 2 1 24 4 20 14
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 7 4 3 6 3 2 1 0 11 0 11 7 6 4 1 1 18 4 14 13
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 29 3 26 9 3 1 0 2 6 10 -4 3 7 4 0 3 35 13 22 12
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 7 6 1 3 4 3 0 1 10 1 9 9 7 4 0 3 17 7 10 12
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 5 2 2 1 10 4 6 8 1 1 0 0 3 1 2 3 6 3 2 1 13 5 8 11
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 4 0 3 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 8 4 4 7 8 2 4 2 9 7 2 10
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 15 11 4 3 5 1 3 1 4 6 -2 6 8 2 3 3 19 17 2 9
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 1 1 7 5 2 7 6 2 3 1 8 6 2 9
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 0 2 8 4 4 6 3 0 0 3 2 9 -7 0 7 2 0 5 10 13 -3 6
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 3 0 0 3 0 16 -16 0 4 1 2 1 1 6 -5 5 7 1 2 4 1 22 -21 5
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 5 0 2 3 1 10 -9 2 2 0 0 2 0 13 -13 0 7 0 2 5 1 23 -22 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 4 0 0 4 0 20 -20 0 3 0 0 3 0 37 -37 0 7 0 0 7 0 57 -57 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 3 0 0 24 5 19 9 4 4 0 0 40 2 38 12 7 7 0 0 64 7 57 21
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 5 4 1 0 30 5 25 13 1 1 0 0 7 3 4 3 6 5 1 0 37 8 29 16
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 3 2 1 0 23 2 21 7 4 2 1 1 19 18 1 7 7 4 2 1 42 20 22 14
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 15 18 -3 4 4 3 1 0 23 4 19 10 7 4 2 1 38 22 16 14
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 11 9 2 6 3 2 1 0 25 3 22 7 6 4 1 1 36 12 24 13
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 54 4 50 9 3 1 0 2 8 19 -11 3 7 4 0 3 62 23 39 12
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 31 14 17 3 5 2 1 2 15 15 0 7 8 3 1 4 46 29 17 10
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 3 0 1 2 3 21 -18 1 5 2 2 1 20 7 13 8 8 2 3 3 23 28 -5 9
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 2 1 1 18 9 9 7 6 2 2 2 21 13 8 8
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 4 0 2 2 3 7 -4 2 4 2 0 2 15 5 10 6 8 2 2 4 18 12 6 8
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 1 1 17 6 11 7 3 0 1 2 4 19 -15 1 7 2 2 3 21 25 -4 8
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 3 0 0 3 1 31 -30 0 4 2 0 2 5 14 -9 6 7 2 0 5 6 45 -39 6
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 5 0 0 5 3 30 -27 0 2 0 0 2 0 30 -30 0 7 0 0 7 3 60 -57 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 4 0 0 4 0 43 -43 0 3 0 0 3 0 70 -70 0 7 0 0 7 0 113 -113 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14------------0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11-----------6 - 69 - 1
EGER SE
-------10 - 0-----9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
---------------
FC DABAS
--0 - 13-------1 - 12---0 - 6
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-1 - 11---0 - 11-0 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 013 - 03 - 3-10 - 2---1 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
--1 - 2-------2 - 2----
JÁSZBERÉNYI FC
2 - 4----17 - 0--7 - 0--28 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 1-------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
---------------
SBTC KFT.
------3 - 7-4 - 2---4 - 0--
TAKSONY SE
0 - 140 - 13--0 - 2-------0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 1------0 - 3-----1 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0--------2 - 2--18 - 0--
UTE
--------5 - 6---24 - 0-2 - 8

Meccsek

GÖDÖLLŐI SK

2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 08. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 15. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 09. 22. 09:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 09. 29. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
FC HATVAN
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 10. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 27. 11:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TAKSONY SE
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 11. 17. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
2018. 11. 25. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
GÖDÖLLŐI SK
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 10:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 23. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2019. 04. 23. 10:00
REAC Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
TESTVÉRISÉG SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 24. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 03. 24. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
SBTC KFT.
2019. 03. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 03. 31. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 18. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 04. 18. 14:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
EGER SE
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 04. 27. 10:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 05. 18. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 26. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GÖDÖLLŐI SK
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2019. 06. 01. 10:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
JÁSZBERÉNYI FC

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.

2018. 08. 29. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 08. 29. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 08. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 14:00
Jászberényi Fc
2018. 09. 16. 14:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 09. 22. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 22. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC DABAS
2018. 10. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 06. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2018. 10. 13. 12:00
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐI SK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 10. 20. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
SBTC KFT.
2018. 10. 28. 10:00
Lokomotív Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Lokomotív Sporttelep
FC HATVAN
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 11. 02. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 11. 02. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 11. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2018. 11. 17. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 11. 17. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TAKSONY SE
2018. 11. 25. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 25. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 02. 23. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 02. 23. 12:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 02. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 02. 12:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 03. 08. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 08. 12:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 16. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 03. 16. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 05. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 04. 05. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 04. 13. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
GÖDÖLLŐI SK
2019. 04. 18. 13:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 04. 18. 13:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 04. 26. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 04. 26. 17:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC HATVAN
2019. 05. 11. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 05. 18. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
EGER SE
2019. 05. 25. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 05. 25. 12:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
TAKSONY SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
UTE "B"
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom