Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 8. forduló

2018.10.14 - 12:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
VERSICS DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIMON II. JÁNOS, MÉRCSE I. LÁSZLÓ
FC DABAS
UTE "B"
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

18'

URBÁN MARTIN

 

0 - 2

21'

MUKAI YUKUMO

 

0 - 3

33'

BALÁZS OLIVÉR

 

0 - 4

48'

FARKAS ENDRE MILÁN

 

0 - 5

54'

KÖVES BALÁZS

 

0 - 6

65'

MUKAI YUKUMO

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 7 7 0 0 64 7 57 21 7
2 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 6 5 1 0 37 8 29 16 10
3 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 7 4 2 1 42 20 22 14 7.9
4 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 7 4 2 1 38 22 16 14 8.1
5 SBTC KFT. SBTC KFT. 6 4 1 1 36 12 24 13 8.7
6 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 7 4 0 3 62 23 39 12 8.4
7 UTE  UTE "B" 8 3 1 4 46 29 17 10 7.3
8 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  8 2 3 3 23 28 -5 9 7
9 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 2 2 2 21 13 8 8 7
10 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 8 2 2 4 18 12 6 8 7.6
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 7 2 2 3 21 25 -4 8 6.3
12 FC DABAS FC DABAS 7 2 0 5 6 45 -39 6 7.6
13 FC HATVAN FC HATVAN 7 0 0 7 3 60 -57 0 6.9
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 7 0 0 7 0 113 -113 0 7.1
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 3 2 1 0 11 1 10 7 4 3 1 0 11 3 8 10 7 5 2 0 22 4 18 17
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 3 1 1 1 1 5 -4 4 5 3 2 0 11 2 9 11 8 4 3 1 12 7 5 15
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 1 1 1 7 3 4 4 4 3 1 0 17 1 16 10 7 4 2 1 24 4 20 14
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 7 4 3 6 3 2 1 0 11 0 11 7 6 4 1 1 18 4 14 13
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 29 3 26 9 3 1 0 2 6 10 -4 3 7 4 0 3 35 13 22 12
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 7 6 1 3 4 3 0 1 10 1 9 9 7 4 0 3 17 7 10 12
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 5 2 2 1 10 4 6 8 1 1 0 0 3 1 2 3 6 3 2 1 13 5 8 11
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 4 0 3 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 8 4 4 7 8 2 4 2 9 7 2 10
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 15 11 4 3 5 1 3 1 4 6 -2 6 8 2 3 3 19 17 2 9
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 1 1 7 5 2 7 6 2 3 1 8 6 2 9
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 0 2 8 4 4 6 3 0 0 3 2 9 -7 0 7 2 0 5 10 13 -3 6
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 3 0 0 3 0 16 -16 0 4 1 2 1 1 6 -5 5 7 1 2 4 1 22 -21 5
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 5 0 2 3 1 10 -9 2 2 0 0 2 0 13 -13 0 7 0 2 5 1 23 -22 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 4 0 0 4 0 20 -20 0 3 0 0 3 0 37 -37 0 7 0 0 7 0 57 -57 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 3 3 0 0 24 5 19 9 4 4 0 0 40 2 38 12 7 7 0 0 64 7 57 21
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 5 4 1 0 30 5 25 13 1 1 0 0 7 3 4 3 6 5 1 0 37 8 29 16
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 3 2 1 0 23 2 21 7 4 2 1 1 19 18 1 7 7 4 2 1 42 20 22 14
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 15 18 -3 4 4 3 1 0 23 4 19 10 7 4 2 1 38 22 16 14
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 11 9 2 6 3 2 1 0 25 3 22 7 6 4 1 1 36 12 24 13
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 54 4 50 9 3 1 0 2 8 19 -11 3 7 4 0 3 62 23 39 12
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 31 14 17 3 5 2 1 2 15 15 0 7 8 3 1 4 46 29 17 10
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 3 0 1 2 3 21 -18 1 5 2 2 1 20 7 13 8 8 2 3 3 23 28 -5 9
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 2 1 1 18 9 9 7 6 2 2 2 21 13 8 8
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 4 0 2 2 3 7 -4 2 4 2 0 2 15 5 10 6 8 2 2 4 18 12 6 8
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 4 2 1 1 17 6 11 7 3 0 1 2 4 19 -15 1 7 2 2 3 21 25 -4 8
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 3 0 0 3 1 31 -30 0 4 2 0 2 5 14 -9 6 7 2 0 5 6 45 -39 6
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 5 0 0 5 3 30 -27 0 2 0 0 2 0 30 -30 0 7 0 0 7 3 60 -57 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 4 0 0 4 0 43 -43 0 3 0 0 3 0 70 -70 0 7 0 0 7 0 113 -113 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14-------------0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11------------6 - 69 - 1
EGER SE
-------10 - 0------9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
--0 - 13-------1 - 12----0 - 6
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-1 - 11---0 - 11--0 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 013 - 03 - 3-10 - 2----1 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
--1 - 2-------2 - 2-----
JÁSZBERÉNYI FC
2 - 4----17 - 0--7 - 0---28 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 1--------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
------3 - 7-4 - 2----4 - 0--
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
0 - 140 - 13--0 - 2--------0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 1------0 - 3------1 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0--------2 - 2---18 - 0--
UTE
--------5 - 6----24 - 0-2 - 8

Meccsek

FC DABAS

2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 01. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SBTC KFT.
2018. 09. 09. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 09. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FC DABAS
2018. 09. 22. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 22. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC DABAS
2018. 09. 29. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
EGER SE
2018. 10. 07. 09:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 09:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
FC DABAS
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UTE "B"
2018. 10. 20. 14:30
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
FC DABAS
2018. 10. 28. 11:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 11:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2018. 11. 03. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 10. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 24. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 24. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
02. 23. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 02. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 02. 10:00
FC DABAS
2019. 03. 09. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 09. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 09. 12:00
FC HATVAN
2019. 03. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 23. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 30. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 30. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 30. 10:00
FC DABAS
2019. 04. 06. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 06. 12:00
TAKSONY SE
2019. 04. 14. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 14. 10:00
FC DABAS
2019. 04. 20. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 20. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 28. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 28. 12:00
FC DABAS
2019. 05. 04. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 04. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 12. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
05. 12. 10:00
FC DABAS
2019. 05. 18. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 18. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 06. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 01. 10:00
FC DABAS

UTE "B"

2018. 09. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2018. 09. 05. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
UTE "B"
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 02. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TAKSONY SE
2018. 09. 08. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
UTE "B"
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
UTE "B"
2018. 09. 23. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 09. 23. 12:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 09. 30. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
UTE "B"
2018. 10. 07. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 13:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UTE "B"
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2018. 10. 28. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
UTE "B"
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
GÖDÖLLŐI SK
2018. 11. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
UTE "B"
2018. 11. 11. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 11. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
FC HATVAN
2018. 11. 25. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2018. 11. 25. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE "B"
11. 25. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 02. 24. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 02. 24. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
02. 24. 10:00
EGER SE
2019. 03. 02. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
03. 02. 10:00
UTE "B"
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 10. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 17. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 17. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 17. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 03. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 24. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
03. 24. 12:00
UTE "B"
2019. 03. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 31. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 31. 10:00
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 07. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 04. 07. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
04. 07. 10:00
UTE "B"
2019. 04. 14. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 14. 10:00
FC DABAS
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 28. 10:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
05. 04. 10:00
UTE "B"
2019. 05. 12. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 12. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
05. 12. 10:00
SBTC KFT.
2019. 05. 18. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
2019. 05. 18. 10:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
05. 18. 10:00
UTE "B"
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2019. 06. 01. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
06. 01. 10:00
UTE "B"
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol