Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport 9. forduló

2018.10.20 - 14:30

Balssagyarmat, Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya (Kövi Pál Sportközpont Balassagyarmat)

Heves

MLSZ U-14 II. Közép-Keleti csoport

Játékvezető
MAKOVINYI RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERKI ANDRÁS
BSE PALÓC FARKASOK
FC DABAS
90'
45'

Gólok

KIRÁLY TAMÁS

20'

1 - 0

 

MÁTYÁS TAMÁS

29'

2 - 0

 

BUKTA DÁNIEL MÁRK

60'

3 - 0

 

ORGOVÁNYI BÁLINT

66'

4 - 0

 

GARAMVÖLGYI LEVENTE

69'

5 - 0

 

BODA BENCE

71'

6 - 0

 

KUSZI ISTVÁN ÁDÁM

78'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EGER SE EGER SE 8 8 0 0 73 7 66 24 6.5
2 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 7 5 1 1 37 17 20 16 8.4
3 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 8 5 0 3 72 26 46 15 8.3
4 TISZAKÉCSKEI VSE TISZAKÉCSKEI VSE 8 4 2 2 45 30 15 14 7.5
5 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 8 4 2 2 40 25 15 14 8.6
6 SBTC KFT. SBTC KFT. 7 4 1 2 36 19 17 13 8.1
7 BSE PALÓC FARKASOK  BSE PALÓC FARKASOK  9 3 3 3 30 28 2 12 7.7
8 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 7 3 2 2 38 13 25 11 7.9
9 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 9 3 2 4 21 14 7 11 7.8
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 8 3 2 3 28 25 3 11 5.9
11 UTE  UTE "B" 8 3 1 4 46 29 17 10 6.9
12 FC DABAS FC DABAS 8 2 0 6 6 52 -46 6 8
13 FC HATVAN FC HATVAN 7 0 0 7 3 60 -57 0 6.4
14 TAKSONY SE TAKSONY SE 8 0 0 8 0 130 -130 0 7.4
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 4 2 1 1 3 5 -2 7 5 3 2 0 11 2 9 11 9 5 3 1 14 7 7 18
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 4 2 1 1 11 3 8 7 4 3 1 0 17 1 16 10 8 5 2 1 28 4 24 17
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 4 2 1 1 11 5 6 7 4 3 1 0 11 3 8 10 8 5 2 1 22 8 14 17
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 29 3 26 9 4 2 0 2 10 10 0 6 8 5 0 3 39 13 26 15
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 3 1 0 2 7 6 1 3 5 3 1 1 11 2 9 10 8 4 1 3 18 8 10 13
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 7 4 3 6 4 2 1 1 11 5 6 7 7 4 1 2 18 9 9 13
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 2 0 2 0 1 1 0 2 5 3 1 1 16 5 11 10 7 3 3 1 17 6 11 12
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 5 2 2 1 10 4 6 8 2 1 0 1 3 5 -2 3 7 3 2 2 13 9 4 11
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 5 0 4 1 2 4 -2 4 4 2 1 1 8 4 4 7 9 2 5 2 10 8 2 11
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 3 0 2 13 4 9 9 3 0 0 3 2 9 -7 0 8 3 0 5 15 13 2 9
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 15 11 4 3 5 1 3 1 4 6 -2 6 8 2 3 3 19 17 2 9
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 3 0 0 3 0 16 -16 0 5 1 2 2 1 8 -7 5 8 1 2 5 1 24 -23 5
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 5 0 2 3 1 10 -9 2 2 0 0 2 0 13 -13 0 7 0 2 5 1 23 -22 2
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 5 0 0 5 0 29 -29 0 3 0 0 3 0 37 -37 0 8 0 0 8 0 66 -66 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) EGER SE 4 4 0 0 33 5 28 12 4 4 0 0 40 2 38 12 8 8 0 0 73 7 66 24
2 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GÖDÖLLŐI SK 5 4 1 0 30 5 25 13 2 1 0 1 7 12 -5 3 7 5 1 1 37 17 20 16
3 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) JÁSZBERÉNYI FC 4 3 0 1 54 4 50 9 4 2 0 2 18 22 -4 6 8 5 0 3 72 26 46 15
4 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TISZAKÉCSKEI VSE 4 2 1 1 26 12 14 7 4 2 1 1 19 18 1 7 8 4 2 2 45 30 15 14
5 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 15 18 -3 4 5 3 1 1 25 7 18 10 8 4 2 2 40 25 15 14
6 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) SBTC KFT. 3 2 0 1 11 9 2 6 4 2 1 1 25 10 15 7 7 4 1 2 36 19 17 13
7 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK 4 1 1 2 10 21 -11 4 5 2 2 1 20 7 13 8 9 3 3 3 30 28 2 12
8 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 3 1 1 35 9 26 10 7 3 2 2 38 13 25 11
9 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TESTVÉRISÉG SE 5 1 2 2 6 9 -3 5 4 2 0 2 15 5 10 6 9 3 2 4 21 14 7 11
10 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT. 5 3 1 1 24 6 18 10 3 0 1 2 4 19 -15 1 8 3 2 3 28 25 3 11
11 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) UTE "B" 3 1 0 2 31 14 17 3 5 2 1 2 15 15 0 7 8 3 1 4 46 29 17 10
12 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC DABAS 3 0 0 3 1 31 -30 0 5 2 0 3 5 21 -16 6 8 2 0 6 6 52 -46 6
13 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FC HATVAN 5 0 0 5 3 30 -27 0 2 0 0 2 0 30 -30 0 7 0 0 7 3 60 -57 0
14 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) TAKSONY SE 5 0 0 5 0 60 -60 0 3 0 0 3 0 70 -70 0 8 0 0 8 0 130 -130 0
15 FERIHEGY SPORTAKADÉMIA  (Kizárva) FERIHEGY SPORTAKADÉMIA (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK
2 - 21 - 14-7 - 0-----------0 - 5
CEGLÉDI VSE
-0 - 11------------6 - 69 - 1
EGER SE
-----9 - 0-10 - 0------9 - 35 - 2
FERIHEGY SPORTAKADÉMIA
----------------
FC DABAS
--0 - 13-------1 - 12----0 - 6
FC HATVAN
-1 - 5--1 - 2-1 - 11---0 - 11--0 - 1--
GÖDÖLLŐI SK
----3 - 013 - 03 - 3-10 - 2----1 - 0--
GYÖNGYÖSI AK
--1 - 2-------2 - 2-----
JÁSZBERÉNYI FC
2 - 4----17 - 0--7 - 0---28 - 0---
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
1 - 11 - 3--10 - 1--5 - 1--7 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY SE
----------------
SBTC KFT.
------3 - 7-4 - 2----4 - 0--
SZABADNAP
----------------
TAKSONY SE
0 - 140 - 13--0 - 2--0 - 17-----0 - 14--
TESTVÉRISÉG SE
1 - 13 - 2-----0 - 3------1 - 21 - 1
TISZAKÉCSKEI VSE
3 - 0-------3 - 102 - 2---18 - 0--
UTE
--------5 - 6----24 - 0-2 - 8

Meccsek

BSE PALÓC FARKASOK

2018. 08. 29. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2018. 08. 29. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 01. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 01. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
EGER SE
2018. 09. 09. 10:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 09. 09. 10:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 09. 16. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
UTE "B"
2018. 09. 23. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 09. 23. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 09. 30. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 30. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 10. 07. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 14. 12:00
Jászberényi Fc
2018. 10. 14. 12:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 10. 20. 14:30
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
FC DABAS
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 31. 11:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
BSE PALÓC FARKASOK
2018. 11. 11. 09:30
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 11. 11. 09:30
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
SBTC KFT.
2018. 11. 18. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 11. 18. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 02. 24. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 02. 24. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
02. 24. 10:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 02. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 02. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 02. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 03. 10. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 10. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
03. 10. 10:00
TAKSONY SE
2019. 03. 17. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 17. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
03. 17. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 03. 24. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
03. 24. 10:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 03. 31. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 03. 31. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
03. 31. 10:00
TISZAKÉCSKEI VSE
2019. 04. 07. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 07. 10:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
04. 07. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 14. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
04. 14. 10:00
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 20. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 20. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 05. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 05. 05. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 12. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
05. 12. 10:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 05. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 05. 18. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
05. 18. 10:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 05. 26. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2019. 05. 26. 10:00
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
05. 26. 10:00
FC HATVAN

FC DABAS

2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Sporttelep
2018. 10. 03. 16:00
Gödöllői SK Sporttelep
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2018. 09. 01. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 01. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
SBTC KFT.
2018. 09. 09. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
2018. 09. 09. 12:00
Hatvani Népkert Spottelep
FC HATVAN
FC DABAS
2018. 09. 22. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
2018. 09. 22. 10:00
Mezőkövesd Centerpálya
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
FC DABAS
2018. 09. 29. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 09. 29. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
EGER SE
2018. 10. 07. 09:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 10. 07. 09:00
Taksony SE Sporttelep
TAKSONY SE
FC DABAS
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 14. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
UTE "B"
2018. 10. 20. 14:30
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
2018. 10. 20. 14:30
Balassagyarmat Ipolypart úti sportpálya
BSE PALÓC FARKASOK
FC DABAS
2018. 10. 28. 11:30
FC Dabas Sporttelep
2018. 10. 28. 11:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TISZAKÉCSKEI VSE
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2018. 10. 31. 09:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
FC DABAS
2018. 11. 03. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 03. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 10. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 10. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
TESTVÉRISÉG SE
2018. 11. 24. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 11. 24. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 24. 12:00
GYÖNGYÖSI AK
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 02. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
02. 23. 12:00
GÖDÖLLŐI SK
2019. 03. 02. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
2019. 03. 02. 10:00
Salgótarjáni Tó-strand sporttelep
SBTC KFT.
03. 02. 10:00
FC DABAS
2019. 03. 09. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 09. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 09. 12:00
FC HATVAN
2019. 03. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 23. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
03. 23. 12:00
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KFT.
2019. 03. 30. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2019. 03. 30. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
EGER SE
03. 30. 10:00
FC DABAS
2019. 04. 06. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 06. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 06. 12:00
TAKSONY SE
2019. 04. 14. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 10:00
Szusza Ferenc Stadion
UTE "B"
04. 14. 10:00
FC DABAS
2019. 04. 20. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 04. 20. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
04. 20. 12:00
BSE PALÓC FARKASOK
2019. 04. 28. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 28. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
TISZAKÉCSKEI VSE
04. 28. 12:00
FC DABAS
2019. 05. 04. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 04. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 04. 12:00
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 10:00
Jászberényi Fc
2019. 05. 12. 10:00
Jászberényi Fc
JÁSZBERÉNYI FC
05. 12. 10:00
FC DABAS
2019. 05. 18. 12:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
05. 18. 12:00
TESTVÉRISÉG SE
2019. 06. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2019. 06. 01. 10:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
06. 01. 10:00
FC DABAS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol